Jump to content

Najgluplji & najgori filmovi


Ranis

Recommended Posts

  • 4 months later...

 

Dve devojke su placene ubice. Uporedo su fascinirane nekom pop pevaljkom i zele da nabave njene haljine. Ali nemaju novca, pa stoga ubijaju ljude za novac. I nailaze na novu metu koju igra James Gandolfini (jedina pozitivna stvar) i nikako ne mogu da ga ubiju. Film je inace jako stilizovan, spori i dugi kadrovi, provucen kroz razne filtere da bi dobili sumanuti koktel boja, ima i solidan OST, ali kao film ne zavredjuje niciju paznju. Cista hipster instant gratifikacija i zabava.

Toliko je los da sam sinoc prvi put u zivotu izasao sa jedne bioskopske projekcije, a verujte mi imam celicne nerve kada treba da se pogledaju razna sranja do kraja. :mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

 

Bezobrazno potkradanje Man In Black fransize. I jedan od kandidata godine za najjadnije dizajnirane specijalne efekte. Pogledao ga zbog Jeff Bridges-a, matori je samo hroptao i zavijao kao u True Grit-u. Reynolds drven po obicaju, i steta za Bacon-a sto igra najbezveznijeg negativca. Preporuka, pogledajte bilo koji film iz Troma produkcije, bolje cete se zabaviti.

 

http://youtu.be/IsB2NyqQZr4

 

Tajni adut, pre ce biti one trick pony. Happines ga bas usrao, a posle je samo ponavljao formu o likovima sa margine i potpunom disfunkcionalnoscu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ako ste mislili da je r.i.p.d. djubre, killing season ga je zajebao za svetlosnu godinu.

Prvih 5 minuta i dvadeset sekundi klisea Srbi=zveri, ulice Bg-a, pab sa sankom kao u americkim filmovima i pokusaj srpskog, sva sreca par reci a onda krece patak daca-dusko dugousko okrsaj samo malo zesce.

Da, abdul salih emil kovac ić pije od svih srpskih brendova onaj najveci-jegermajster.

A kad krenu da se love i jedan drugog hvataju, pa je malo jedan u prednosti malo drugi...neprocenjivo.a da ubacili su dzontri i tetovazu skorpiona, da bi bilo realnije.

Takvo je sranje da ne zasluzuje ni spoiler .cela prica de niro vojnik u bosni, strelja dzontru, ovaj prezivi, pa 'oce se sveti i na kraju puj pike ne vazi, maltene se pomire jbt!

Ah da Ber Gils momenti su tu!Od sat i po gledao sam cetrdetak minuta, uz premotavanja.

Cemer i jad

 

Ocena -4/10

Edited by sale 83 Larry Flynt

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

We're the Millers

http://www.imdb.com/title/tt1723121/

 

Najgora komedija sa najboljom ocenom na imdb. Prevarilo me da pustim film ali sam izdržao čak nekih sat vremena i ugasio đubre.

 

Ima ta neka glumačka ekipa koja se provlači kroz neke novije komedije koja mi uopšte nije smešna ni malo.

 

Npr ovi likovi:

http://www.imdb.com/name/nm0837177/?ref_=tt_cl_t2

http://www.imdb.com/name/nm0000867/?ref_=tt_cl_t1

http://www.imdb.com/name/nm2799457/?ref_=tt_cl_t2

http://www.imdb.com/name/nm1159180/?ref_=tt_cl_t5

 

I sve ostale komedije koji se samo zasnivaju na nesporazumima, taj neki zaplet tipa Porodično Blago.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

 

Ubedljivo najgori film 2013.

 

Kombinacija Ridley Scott-a, glumačke AAA postave i scenario popularnog pisca Cormac McCarthy-a deluje obećavajuće kada se izgovori u jednoj rečenici.

 

Šta je sve naopako moglo da pođe? Apsolutno sve. Od početne scene kreću največe boze od dijaloga, sve do samoga kraja, gde tokom filma pokušavaju da vam prodaju jeftinu filozofiju na temu pohlepe.

 

Ovde ne postoje razrađeni likovi, samo skice i siluete. Džaba onom lafu od Fassbender-a koji sebe daje za ovu ulogu 100%, kada je svaki trenutak gledanja produžene verzije agonija. Cameron Diaz izgovara najimbecilnije rečenice, Cormac samo zbog toga zaslužuje šamar za svaku reč koju ona izgovori. Brad Pitt glumi mentola, Javier Bardem glumi zaljubljenog mentola, Penelopa Cruz je samo lepuškasta i čedna.

 

Ridley se takođe nije proslavio, napravio je najskuplju reklamu od 2 i nešto sata koja obuhvata odela, automobile, telefone, pića. Barem da je imala zaplet kao one stare reklame za BMW sa Cliwe Owen-om, i bilo bi nešto od filma.

 

I na kraju kada se film završi zapitate se zašto ste odgledali film, i šta će nam u budćnosti još Holivud podariti u ovakvom formatu? Odgovor se sam nameće, jedno veliko ništa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam gledao taj

Ali gledao sam Dallas Buyers Club. Dosta plitak i besmislen film.

Imamo lika koji umire od side - neverovatno sablonskog juznjaka (sa neverovatno pateticnim character arc-om), zlu farmaceutsku industriju (koja uopste nije bila toliko zla u realnosti, u ovom slucaju), sladunjavo gej strejt prijateljstvo (dobar leto u bzz ulozi), neku doktoricu koju niko ne jebe (ocajna dzenifer gardner u ocajnoj ulozi) i to je to.

 

Sam predlozak, odnosno tru stori je ok ali nista posebno, a film je jos manje od toga.

Prica je rearanzirana klasicno holivudski, a likovi u filmu su izmisljeni (na fazon 'composite characters'; jedino je protagonista stvaran). I to se tacno vidi, recimo ja nisam znao pricu ali sam uspeo da pogodim i da su izmisljeni i da pogodim neka odudaranja od stvarnih dogadjaja, toliko je sve neuverljivo i klise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda je pitanje ukusa, al' čitav taj stil horor filmova koji Zombie praktikuje mi je bez veze, plitak i neubedljiv.

 

Juče gledah neke delove iz filma "Šišanje", "Parada" i "Sedam i Po". Čini mi se da većina tih naših filmova koji su nastupili 2000-tih možda u tom momentu imala vrednost jer je pokazala nešto novo ali iz sadašnje perspektive je većina tih filmova jednostavno isprazno smeće. Ne volim da pljujem ni po čemu ali eto, fuck it.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

počeo sam da gledam THE COUNSELOR, jbt prva scena sa napaljenom Penelope mi je totalno retardirana

 

''turi mi prst'' ah! Naavno, ne sumnjam da će neki biti oduševljeni što Penelope izgovara tu rečenicu, al da je retardirano - retardirano je

 

pogledao sam 20 minuta, nastaviću večeras

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dijalog koji izgovara Cameron Diaz, nenadjebivo lose. Cak i to sa prstom je da mu oprostis, posle svake njene recenice.

 

Spoiler:

http://youtu.be/QZLDWFywljo

 

P.S. Ako gledas produzenu verziju, zelim ti srecu da ga ugasis pred sam kraj. Da izbegnes metak. (figurativno) :haha:

 

Charlie, ni meni se nesto nije dojmio Dallas Buyers Club, vise ga posmatram kao mogucnost da Mconaghey konacno dobije Oskara...

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...