Jump to content

Najgluplji & najgori filmovi


Ranis

Recommended Posts

meni jedan od najboljih koje sam gledao ove godine. jedan od retkih slučajeva da me film rasplakao. koliko god da ima cheesy delova, toliko ima i jako dirljivih.

 

Meni nikako nije legao. Imam 30 godina i pametan sam. Ciljna grupa filma su srednjoškolci hipsteri, koji misle da su pametniji od svojih vršnjaka.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam... Ako ćeš jebati, gledaj sa njom. :D

 

Pun je nekih retardiranih dijaloga, koji bi kao trebali biti pametni, a imaju smisla samo u nekom retardiranom svetu. Plus, patetika je vrhunska. Pamtim ga po tome. Možda je to i bio cilj? Da izazove bilo kakvu emociju. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umalo nisam ugasio film na tim momentima. Žao mi ga na kraju, ispade da može da odglumi samo u nekim akcijašima i eventualno u komediji tipa Bill & Ted. (kojima ništa ne fali, i dalje su zabavni)

 

 

Digla se velika prašina oko filma, dobija pohvale sa svih strana. Odličan vestern horor, Kurt Rasel neverovatan u ulozi šerifa, itd. itd.

Ovo je patka, mrtva i prenaduvana. Dva sata traje film u kojem ljudi samo šetaju, da bi se na kraju nešto desilo. Nema tu horora i po prvi put vidim kako je vreme utrošeno na razvoj likova, sve je moglo da bude svedenije i kraće. Ne spašava ga ni fotografija koja ume da bude lepa na momente. Zaobiđite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odgledao sam novog James Bonda, da vi ne biste morali. Slobodno preskočite gledanje u bioskopu. Najdosadniji od svih filmova, bez ikakve priče i truda, sa previše omaža starim Bondovima. (tokom prethodna tri filma su gledali da pobegnu od svega toga i izmene Bonda iz korena, očigledno da im je ponestalo ideja ili ih zabole patka, verovatno potonje)

Akcija je siromašna, previše je ovo sve obično za Bond film.

Žao mi je što Cristoph Waltz nije iskorišćen maksimalno kao zlikovac. Delovao je nenadahnut, a i nije za pohvalu njegovo nadmudrivanje sa Bondom. Prethodni negativci su imali šarma i stila. (osim nesrećnika u Quantum of Solace)

Monika Beluči boginja!

 

P.S. Najpičkastija numera za pesmu o Bondu, ikada. :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, super su price oko filma. :haha:

 

http://m.imdb.com/ti...f_=m_tt_trv_trv

 

Sjajne stvari. Preporucujem film iako je 3.5 ocjena.

 

Hvala što ste ga pomenuli, to me je dovelo do saznanja da je imao novi projekat ove godine:

 

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Neighbors_%282015_TV_series%29

 

 

:D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledao sam novog James Bonda, da vi ne biste morali. Slobodno preskočite gledanje u bioskopu. Najdosadniji od svih filmova, bez ikakve priče i truda, sa previše omaža starim Bondovima. (tokom prethodna tri filma su gledali da pobegnu od svega toga i izmene Bonda iz korena, očigledno da im je ponestalo ideja ili ih zabole patka, verovatno potonje)

Akcija je siromašna, previše je ovo sve obično za Bond film.

Žao mi je što Cristoph Waltz nije iskorišćen maksimalno kao zlikovac. Delovao je nenadahnut, a i nije za pohvalu njegovo nadmudrivanje sa Bondom. Prethodni negativci su imali šarma i stila. (osim nesrećnika u Quantum of Solace)

Monika Beluči boginja!

 

P.S. Najpičkastija numera za pesmu o Bondu, ikada. :cry:

Brate al ga ti unisti sa recenzijom ja jedva cekam cele godine da dodje u bioskop da ga gledam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zabavan. Dosta stvari mi se u njemu dopalo, od art house režije, uzbudljive akcije (početak Skyfall mi zabavniji od Specter-a) i uvodne numere, kola, gedžeta, samog negativca. Ali i taj film ima problem, kako se bliži kraju dešavaju se totalni bulšit momenti (scena sa vozom npr.) i ono što pokušavaju od početka serijala, da Bond bude ranjiv, ozbiljan, sve to pada u vodu, jer ne možeš da napraviš dramu od svih događaja ako će na kraju biti klasičan status quo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Batman V Superman Dawn of Justice.

 

Nema dosadnijeg i glupljeg filma. Da nema Ben Affleck koji povremeno zasija kao Batman, ne bi ni bio vredan gledanja. Priča kao takva ne postoji, razrade likova zajebite to sranje. Jako loša montaža i efekti. Pride su pokušali da uguraju što više stvari, i upropastili moguću adaptaciju Death of Superman...

 

Strepim šta će napraviti od sledeća dva filma. :ph34r:

 

 

Delim stavove sa Maddoxom, samo da znate ima spoilera, pa ako niste gledali...

http://youtu.be/SxBNlcf0AzI

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

X-Men: Apocalypse

 

Već se vidi zasićenje nad Marvelovim herojima. Intrigiran sam činjenicom da mi je ovo gori film od prvobitne trilogije (da se razumemo X2 je tu donekle valjao zbog akcije koja je bila efektivna u par navrata i što je ubacila mnoštvo likova, a da nije ugušila tok filma) i First Class koji i dalje odašilje svež vajb na planu priče i akcionih scena i vremenskog razdoblja u kojem se odigrava.

 

Ovde su bukvalno pokušali da napakuju što više stvari, bespotrebni poduži kameo Wolverine (a moglo je i bez toga) i neuspešno iskoriste 80te kao zabavnu vremensku crtu koja imala štošta da ponudi.

 

Gore efekte nisam skoro video u blokbasteru ovakvog tipa, tačno se vidi da je sve pred zelenim platnom snimano i boli kako je neprijatno pored tolikog napredka u efektima, skoro da je b film u pitanju. Kostimi i maske su nemaštovite, ali ono što najviše pogađa ovog puta je ta ozbiljnost koju furaju još od prvih filmova sa povremenim uplivima onog "ha-ha humora", strašno.

 

Smatram da je Bryan Singer pogrešan čovek da režira ovakve filmove (oduvek bio) i nadam se da će prestati posle ovog dela.

 

Trapavo je odrađena i najava za priču koju su već jednom neuspešno obradili u The Last Stand filmu, i čini se da će napraviti iste greške, što je šteta jer je to jedna od zlatnih pričica iz X-Men univerzuma, uz par prepravki u priči mogla bi da bude solidna, ali očigledno da ih briga razvoj likova, samo destrukcija i loši efekti.

 

Ako ste u mogućnosti zaobiđite ovo lenjo izdanje...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Valkyre ili Jack The Giant Slayer? :haha:

 

Loše su ostarili ti filmovi, pogotovo prvi deo koji po meni lošije izgleda od Blade keca, a i taj ima danas kritične efekte, ali ostao je taj kul šmek 90tih.

 

X2 je bio boljitak na planu akcije i proširenju likova, mada nije ni on bez mana u scenariju, režiji i glumi.

 

Days Of The Future Past je bio zabavan, iako je imao mnoštvo falinki u priči, i što se previše fokusirao na Wolverine-a. Treći deo ne želim ni da pominjem jer se onakav fijasko dešava samo dva puta. (X-Men Wolverine Origins, npr.)

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...