Jump to content

Najgluplji & najgori filmovi


Ranis

Recommended Posts

Sranje ti je film sa ovakvom postavom i 4 nominacije za Oscara? :S

 

Jesi li samo video ona :puke: americhka proseravanja...

i one klisheje sa tadz mahalom, aja sofijom... :puke: pa klishe sa rusom - please!!

+ :puke: ben affleck, od njegove glume je loshiji samo njegov izbor filmova posle saradnje sa kevinom smitom!

 

:puke: a scenario!!!!! majko mila!!!! uzas!!!! izdvajaju se "president" speech, i "pokushaj kopiranja die hard" komentari

Da li ste znali da ako se u filmu pojavi americhka zastava odbija se deo poreza...kontam da ovaj film nije ni platio porez kolko su to forsirali!!!!

zato me i chudi kako je toliko dobrih glumaca pristalo da radi na filmu...

mozda nisu josh znali koliki imbecil je :puke: michael bay! Ili su im pretili porodicama....

A shto se oskara tiche...bilo je josh takvih greshaka kolko hocesh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Don't mess with Zohar.

nešto gluplje u životu nisam videla. polse minut i po završio u smeću. žali bože i taj minut i po!

i ja isto

jbt ortak kao dobar film dobar

a ono govno

 

30012008darkfloorsa4folqf9.jpg

 

Shift + Delete. :da:

 

TIMIIIIIII :) :) :)

 

 

o cemu se radi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

TIMIIIIIII :) :) :)

o cemu se radi?

 

Prica u sustini jeste dobra, neki paralelni svet je u pitanju, i neka spooky bolnica. Problem je u tome sto

su Lordi neki slepacki zli duhovi koji hoce sve da pobiju. :) Da nema njih i da je produkcija malo jaca,

bio bi ovo skroz ok film. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хех, да није режисера, да је сценарио боље написан и да је глума боља, био би то фантастичан филм... то се може рећи за било који лош филм који је икада направљен.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хех, да није режисера, да је сценарио боље написан и да је глума боља, био би то фантастичан филм... то се може рећи за било који лош филм који је икада направљен.

 

So true. :da:

 

Ali, ovo je BAS los film, upravo zbog toga sto se BAS Lordi u njemu pojavljuju. Pogledaj, prosudi sam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podrum- o nekom chudovishtu koje zivi u podrumu jedne kuce, ali godinama niko ne zna za to. Toliko loshe uradjena kompjuterizacija- Boze me sachuvaj... Mislim, nisu se ni potrudili da chudovishte izgleda istinski, niti je film uopshte strashan...

 

Ovo mi je bio kultni film kad sam imao 9 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...