Jump to content

Najgluplji & najgori filmovi


Ranis

Recommended Posts

Pa, ono, svi ishvalise taj film, ja ocekivala ne znam ni ja vec sta i ubio me u pojam. Ono dete Ofelija me je ubijalo u pojam od prve scene. Onda vise nista nije ni moglo da me odusevi... Ne znam, prica mi se ne svidja uopste. Nisu objasnili neke stvari koje bi trebalo biti objasnjene. Tipa, Pan joj kaze kako je cale Mesec, sta vec i ona to opusteno prihvata i do kraja filma ne pominju nista o tome. Tj. kako je doslo do toga, sta je s njenim pravim ocem i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, ono, svi ishvalise taj film, ja ocekivala ne znam ni ja vec sta i ubio me u pojam. Ono dete Ofelija me je ubijalo u pojam od prve scene. Onda vise nista nije ni moglo da me odusevi... Ne znam, prica mi se ne svidja uopste. Nisu objasnili neke stvari koje bi trebalo biti objasnjene. Tipa, Pan joj kaze kako je cale Mesec, sta vec i ona to opusteno prihvata i do kraja filma ne pominju nista o tome. Tj. kako je doslo do toga, sta je s njenim pravim ocem i sl.

 

E , Bruhilda ccccc...... :rolleyes: pa zar jednu modernu-bajku na taj nachin da gledash. Ofelija je fino istraumirano dete, prepuno mashte kao i bilo koje dete njenih godina. Kazesh neke stvar inisu objasnjene, nije ovo triler da svaka informaciaj mora da bude tachna ili na svom mestu. Sve iza onog zaraslog drveta je mashta, koje je to dete stvorilo, dosta stvar isu metaforichne i shvatljive samo toj istoj devojci koja ih zamislja. Njoj je dovoljno da joj Pan kaze da joj je otac mesec, da ona odbaci svog stepfathera koji je skroz stranac za nju. Meni je film bio magichan dok sma ga gledao, vishe se film oslanja na tu metaforu prepricavanja mashte nego na neku prichu prepunu zapleta i chuda. Meni su i karakteri uovom filmu odlichno razradjeni i dosta duboki, ceo tja odnos izmedju njene majke,oca, pobunjenika etc.. Sta ti kazem svako ima svoje misljenje ali bash da je glup film definitivno nije. Mogu samo da ti preporuchim film The Orphanage ( http://www.imdb.com/title/tt0464141/ ), mozda ti se dopadne i bolje shvatish ovo sto sam ti napisao. : )

 

Gilermo Del Toro je uvek imao mashte da napravi mashtovit dobru scenografiju, zato mi je drago sto on radi na Hobitima. :D

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh sada mala Panchevko, nemoj sada da se vadish, na te fore. :P Evo da se iskupish poshto si taj film stavila ovde, odgovori mi na moje zdravo, na last.fm-u. :bigblue:

 

Shalim se , naravno svako ima neki svoj ukus i o njima se neraspravlja(osim naravno sa drugom izaledja tok te ogovaramo :D ). Mad aja sam mislio da ce se tebi jako dopasti ovaj film, poshto volish da chitash, ali eto......

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi li samo video ona :puke: americhka proseravanja...

i one klisheje sa tadz mahalom, aja sofijom... :puke: pa klishe sa rusom - please!!

+ :puke: ben affleck, od njegove glume je loshiji samo njegov izbor filmova posle saradnje sa kevinom smitom!

 

:puke: a scenario!!!!! majko mila!!!! uzas!!!! izdvajaju se "president" speech, i "pokushaj kopiranja die hard" komentari

Da li ste znali da ako se u filmu pojavi americhka zastava odbija se deo poreza...kontam da ovaj film nije ni platio porez kolko su to forsirali!!!!

zato me i chudi kako je toliko dobrih glumaca pristalo da radi na filmu...

mozda nisu josh znali koliki imbecil je :puke: michael bay! Ili su im pretili porodicama....

A shto se oskara tiche...bilo je josh takvih greshaka kolko hocesh...

 

 

ranis brate jesi svestan da si pet puta bacio peglu na jedan post :P

 

 

 

 

 

stvarno se odbija deo poreza ako se u filmu pojavi zastava?

 

da.

 

Pathfinder :P

 

 

ranis ajd mi samo reci zašto pathfinder? neobična je priča ok možda nije baš najautentičnije (glumci, kostimografija) al je best effort. interesantan je. ima mnogo glupljih filmova koji baš zaslužuju da se nađu ovde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, da, i da dodam, ortak iz KGa mi je pricao za neki film koji je gledao na nekom festivalu lou badzet filmova tamo, valjda je norveski film, a radnja je sledeca: Lik se budi u bolnici, obavijen zavojima poput mumije, bezi odatle, i ubrzo upoznaje nekog lika koji ga leci, skida mu zavoje, i zatim odlaze da zajedno rade na popravkama nekih cevi i to je to. Kraj filma. A traje 2 i po sata :) Jel zna neko slucajno o kojem se filmu ovde radi, bio bih bas zahvalan za tu informaciju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, da, i da dodam, ortak iz KGa mi je pricao za neki film koji je gledao na nekom festivalu lou badzet filmova tamo, valjda je norveski film, a radnja je sledeca: Lik se budi u bolnici, obavijen zavojima poput mumije, bezi odatle, i ubrzo upoznaje nekog lika koji ga leci, skida mu zavoje, i zatim odlaze da zajedno rade na popravkama nekih cevi i to je to. Kraj filma. A traje 2 i po sata :) Jel zna neko slucajno o kojem se filmu ovde radi, bio bih bas zahvalan za tu informaciju?

 

Auuu...... ja sam se vec napal'a kolko ovo zvuchi uzbudljivo, a vidim i ti. Kada saznash nehsto vishe prosledi informaciju. Nachi kad abi kod nas bili ti festivali low budget filmova pa ishao bi neznam sta bi me zaustavilo. XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh sada mala Panchevko, nemoj sada da se vadish, na te fore. :P Evo da se iskupish poshto si taj film stavila ovde, odgovori mi na moje zdravo, na last.fm-u. :bigblue:

 

Shalim se , naravno svako ima neki svoj ukus i o njima se neraspravlja(osim naravno sa drugom izaledja tok te ogovaramo :D ). Mad aja sam mislio da ce se tebi jako dopasti ovaj film, poshto volish da chitash, ali eto......

I drugi su mislili da ce mi se svideti, al' nisam ja tako predvidljiva. xD

Salim se, eto desilo se. Ne mora sve da mi se svidi. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...