Jump to content

2009.07.09-12. *Novi Sad* Exit Festival


crusader84

Recommended Posts

malo previse ocekujes..sumnjam da cemo takav bend gledati u skorije vreme u srbiji.ali u svakom slucaju bilo bi lepo da se dogodi..

sto da ne? dolaze na metalni kamp..

a ipak je i 10. (jubilarni) exit.. bio bi red vise od 3velika metal benda da dovedu.

 

EDIT: Ili možda Kataklysm. Bode oči kako im se poklapaju nastupi na par festivala. :ph34r:

meni ne smeta :cool:

 

za sada mi se (skoro) nista ne svidja, a imam karte za sve dane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Kriki
Da nije Amon Amarth? To bi imalo logike, pogotovo što i AA svira na ovom festu u Mađarskoj na kome svira i MDB. I onako o onom fantomskom koncertu najavljenom za 6. jun nema nikakvih informacija, i logičnije je da dođu u julu nego posle Sweden Rocka da zapiče pravo ovamo.

 

EDIT: Ili možda Kataklysm. Bode oči kako im se poklapaju nastupi na par festivala. :ph34r:

Nije AA, taj bend u editu je...;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi cool da dovedu Dredg, The Gathering i Klimt 1918.

 

Jel ima uopste neko u Srbiji ko je zainteresovan da dovede ove bendove?

Dredg bi bio vrh, mada sumnjam da su ovi pacijenti iz Exit-a ikad culi za njih! Vece su sanse da dovedu Dimmu Borgir ili Carcass nego Dredg, ali i to su ocigledno pusti snovi... :sad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sada jeste,al polako...svi imaju blistavu karijeru jedno vreme,pa onda polako padaju...e,tada dolaze na exit...do tada ih boleo penis da dolaze u srbiju,al kada ima manje koncerata godisnje,kada se album slabo prodaje,onda bude daj sta das...i svake godine bude neki brit pop bend...uvek neki drugi iskopaju...imam utisak da tu muziku niko i ne slusa...to je vise fora kao,urban sam ,aj da kazem da slusam to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...