Jump to content

2009.07.09-12. *Novi Sad* Exit Festival


crusader84

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Да ли се стварно двоумиш? Па, сва ова говна с Егзита ћеш сигурно имати прилике да видиш, бар у околини. А ЕјСи-ДиСи у БГ-у? Иначе, Егзит је голо говно ове године, као и сваке претходне (осим 2005.). Нажалост, имам карту од децембра. Ваљда ће Куруз бити океј на мејну, на мјетал стејџу се радујем Зидовима Јерихона. За остало ће да видимо на лицету места с другарима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije gey, nego gay ili gej. Naučite se pravopisu već jednom.

 

Mislim da nema smisla, uglavnom su to ljudi sa ovakvim stavom:

 

Ma koga boli qrac ... nisu ovo casovi srpskog jezika i kulture izrazavanja !!

 

Ja stvarno ne razumem zašto neko ne bi priznao svoju grešku i trudio se da je ne ponavlja više. Ima nas raznih.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:uhoh:

Sta ima da priznajem ili ne...je li ovo neko takmicenje u pravopisu ili pak ispovedaonica...pa da se nekome pravdam :confused: Valjda je bitnije da razumete sta je pisac hteo da kaze (a ocigledno jeste) :P

 

No, da vam srcu bude lakse..."Izvinjavam se svim pederima i 'raznim osobama' koje su se uvredile na natpis gey...priznajem gresku i obecavam da to vise necu raditi...od sada pa nadalje i od mene dobijate ispravne tag-ove gay i gej"!! Happy now ?!

 

 

EDIT:

@topic

Buzzcocks :rockdevil:

Sto su se u NS navukli zadnjih par godina na engleske punk-rock bendove ... nice !!

Edited by RaVeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
ako su neki bendovi gej, onda su to najpre power metaleri.

 

 

Gresis, ovaj mnogo gresis sinak! Sramota!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...