Jump to content

2009.07.09-12. *Novi Sad* Exit Festival


crusader84

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gwar je otkazao, satyricon su umesto njih. zadnji dan na szigetu je odlican, ostalo dosta slabije nego prethodnih godina.

 

e do qrca, tako i pre 3god otkazali Madjarsku, pa sam morao da se cimam u qrac! :rockdevil:

 

A Die Toten Hosen jeste bio do jaja.

generalno, meni Sziget ipak jaci, pogotovo zbog tog 16.8.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim? Kada?!?! Kako ja to nisam znao?

 

ustvari, pre 5 godina, zabrojah se. Predgrupa Ateist rep, slavili 15 godina postojanja, prvi veliki koncert posle razlaza s pecinkom. Bilo oko 300 ljudi u domu omladine (jedno 40-50 nemaca), nazalost bez ozbiljnije reklame.

 

Karta bila 10 evra, za bend koji po evropi skuplja po vise desetina hiljada ljudi na koncertima (7 dana posle beogradskom svirali na Rock Am Ringu kao hedlajneri pred preko 100k ljudi, i Campino prepricavao utiske iz Beograda.. prajsles) a original dupli disk Reich und sexy II (best of + rariteti) prodavali za ispod 10 evra..

 

Mozete li da zamislite ovako nesto danas kod nasih metal organizatora? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

e do qrca, tako i pre 3god otkazali Madjarsku, pa sam morao da se cimam u qrac! :rockdevil:

 

A Die Toten Hosen jeste bio do jaja.

generalno, meni Sziget ipak jaci, pogotovo zbog tog 16.8.

 

16.8. izuva, pogotovo sto je po satnici izvodljivo videti posle fnm-a i bendova na rock stageu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice metal stage-a , potrebno je vise velikih uglavnom starijih bendova , da bi se veca metal publika ubedila da dodje na Exit , zbog metal programa.

 

Moje zelje za metal stage , Over Kill , Twisted Sister , Immortal , Saxon , Anvil , Raven , Kreator ,Sodom , Exciter , Doro , Exodus , Testament , Tankard , Running Wild ,Morbid Angel , Helloween , Vader , Sentenced , Voivod , Hammerfall ....

 

Za jedan od ovih bendova vredi platiti 2500 din . Jedini meni zanimljivi za ovaj Exit su Death Angel , a za katakizam , deathstars , sabaton dati 2500 je puno. A mozda sam i ostario , pa neznam koje su danas velicine ti neki bendovi s kraja 90'-ih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice metal stage-a , potrebno je vise velikih uglavnom starijih bendova , da bi se veca metal publika ubedila da dodje na Exit , zbog metal programa.

 

Moje zelje za metal stage , Over Kill , Twisted Sister , Immortal , Saxon , Anvil , Raven , Kreator ,Sodom , Exciter , Doro , Exodus , Testament , Tankard , Running Wild ,Morbid Angel , Helloween , Vader , Sentenced , Voivod , Hammerfall ....

 

Za jedan od ovih bendova vredi platiti 2500 din . Jedini meni zanimljivi za ovaj Exit su Death Angel , a za katakizam , deathstars , sabaton dati 2500 je puno. A mozda sam i ostario , pa neznam koje su danas velicine ti neki bendovi s kraja 90'-ih.

http://www.wacken.com/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa,ljudi moji....na Exit se prvo vece ulazi za dz ili eventualno za 1500 kinti.

Dosta ljudi je kupilo 4-dnevne karte i uglavnom preskacu 1 dan koji je objektivno najslabiji (osim metal stagea,naravno)

Raspitajte se malo po komsiluku i nemojte da se druzite samo sa metalcima.

:rolleyes:

Kome treba prvo vece za 1500,neka se javi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas sam malo pre gledao program exit festivala i stvarno je sranje,jedino sto dovode kraftwerk sto mi se svidja.ostalo mi nije interesatno.jebes festival bez i jedne folk grupe

e,stvarno nijedan alter festival ne moze da prodje bez bar

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e,stvarno nijedan alter festival ne moze da prodje bez bar

 

mara je zivi kic , ja sam mislio da dovedu ovako nesto sto ima vrednosti

 

 

zdob si zdub - dj vasile

 

 

 

 

amsterdam klezmer band - der terkishe yale we yove valentstein nigun

 

Mostar Sevdah Reunion- Cudna Jada Od Mostara Grada

 

 

Mercan Dede - Ab-i hayat

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...