Jump to content

2009.07.09-12. *Novi Sad* Exit Festival


crusader84

Recommended Posts

Nista zato, setimo se poplave na Exitu 2005. :) Gore od onoga ne moze da bude. :) :) :)

 

I od goreg ima gore. Nažalost. Ja sam jedva našla otvoren wc da uđem da se sklonim od kiše (koja je toliko bila jaka da me boljela :)).. Kad sam ušla 3 (slovima: tri) lika su bila unutra + ja i moja drugarica. Kakva situacija :) Ali dobro, nisam bila toliko mokra :)

 

Ništa, ja kupujem onu kabanicu, vjerovatno će ih biti i ove godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e ovako, drugar se nesto ispalio za Exit pa prodaje 3 cetvorodnevne ulaznice. Cena jedne je 6000 din (sad je komplet 10.000) pa ko zeli neka mi se javi na pm. Drugar je iz Beograda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da ja jedini nisam znao da se na festival obicne male kamere mogu uneti. :( Mogao sam svih ovih godina snimati butlege opusteno, a eto, magarac. Pise tamo - zabranjeno je samo ukoliko imas aparat ili kameru sa promenjivim objektivom. Za to ti treba press.

Share this post


Link to post
Share on other sites

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>&hl=en&fs=1">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">

 

Edited by METAL MAN =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...