Jump to content

2009.07.09-12. *Novi Sad* Exit Festival


crusader84

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sad sam odgledao Madness na televiziji, ali sam uhvatio tek na My girl, jer nisam shvatio da se emituje na drugom RTS-u. :) Jel' pratio još neko, koje pesme su bile pre nje?

 

Gledao sam od pocetka i znao sam da ce biti prenos.Bile su tri pesme pre "My girl",snimao je moj brat tako da cu ti narezati DVD i poslati zajedno sa plocama sad neki dan kad se dogovorimo.Inace ubo si da gledas na najboljoj pesmi za mene,pesmi mog detinjstva i prve ljubavi.Fantastican nastup!Cilageri su pokazali nesto jedinstveno,zvuk i stil koji su oni definisali i utemeljili pre tridesetak godina!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace ubo si da gledas na najboljoj pesmi za mene,pesmi mog detinjstva i prve ljubavi.Fantastican nastup!Cilageri su pokazali nesto jedinstveno,zvuk i stil koji su oni definisali i utemeljili pre tridesetak godina!

 

Heh, amen to that! Ko da sam ja napisao ovo sto si rekao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, amen to that! Ko da sam ja napisao ovo sto si rekao!

 

Hvala gene,stara skolo!

Hoces i ti da ti posaljem snimak sa ovim paketom koji ide za desetak dana?Ti tek imas kredit kod mene i to beskrajan za bilo kakve usluge i pomoc.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej decko opusteno! :)

Razumeo bi decko da cekas da vidis Slejer od sedmog osnovne (znaci od 1989.godine).Ja i ovaj divx snimak gledam non stop,kad se pojavio prestali drugari da dolaze kod mene jedno vreme,pogotovu ovi malo meksi matorci.

Opušten sam, druže, ali mi se ne dopada ton kojim mi se obraćaš. Znam kako je biti fanatik, ja sam na Metaliku pobegao, pošto roditelji nisu hteli da me puste (sad će neko da me napuši zato što po milioniti put pričam o tome :lol: ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opušten sam, druže, ali mi se ne dopada ton kojim mi se obraćaš. Znam kako je biti fanatik, ja sam na Metaliku pobegao, pošto roditelji nisu hteli da me puste (sad će neko da me napuši zato što po milioniti put pričam o tome :lol: ).

 

Nisam znao da postovi koji se pisu po forumu imaju i ton...

Ti bre toliko visis na ovom forumu i dopustio si da se upecas u moje zajebancije.Ajde nemoj da se primas ko neki ovde sto sam ih ranije ubacivao,sve je to zajebancija.Moram malo da te cacnem kad si gore poceo raspravu.Nista zlonamerno naravno.Ja omladincima uvek kazem "decko".Potpuno razumem tvoju vrelu krv,pa bio sam i ja nekad mlad.Laku noc "decko"!!! :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodigy je bio odlican. Prvih 20 minuta su razvalili a onda je Liama neki debil pogodio flasom vode u glavu i on je ocigledno popizdeo jer je spustio beat i 7-8 minuta smirivao atmosferu i sebe samog. Kasnije su nastavili da prashe. Nove stvari zvuce pizdarija live iako na albumu i nisu bas nesto.

 

Amon Tobin je rastavio loopove na sitna crevca. Svaka cast.

 

Madness bio simpatican.

 

 

@Sto se tice Slayer diskusije gore - licno sam video Exitovu bazu traka gde se nalaze svi koncerti sa main stagea i svi koncerti koje je u Beogradu Exit team organizovao. Postoje svi snimci ali se ne emituju bez dozvole nosioca autorskih prava a i nema sanse da se te trake dobiju da se bilo sta prebaci u digitalni oblik. Mislim da Exit to koristi samo za reklamne spotove i eventualno ceka da okaci u onu preview sekciju na sajtu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sto se tice Slayer diskusije gore - licno sam video Exitovu bazu traka gde se nalaze svi koncerti sa main stagea i svi koncerti koje je u Beogradu Exit team organizovao. Postoje svi snimci ali se ne emituju bez dozvole nosioca autorskih prava a i nema sanse da se te trake dobiju da se bilo sta prebaci u digitalni oblik. Mislim da Exit to koristi samo za reklamne spotove i eventualno ceka da okaci u onu preview sekciju na sajtu.

 

 

To bi izgleda samo nas strucnjak Kukuruz ulagao onoliko novca u festival i dovodio naj mega bendove a ne bi snimao... :) Garantujem da ce kad neko vreme prodje biti emitovani koncerti sa starijih Exit-a i moja pobeda!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чекао сам Продиџи синоћ, али ме је сан преварио. Сморише вала зеца са оним шугавим хаус/рејв стејџом.

Је л' пустио Тирке снимак?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To bi izgleda samo nas strucnjak Kukuruz ulagao onoliko novca u festival i dovodio naj mega bendove a ne bi snimao... :) Garantujem da ce kad neko vreme prodje biti emitovani koncerti sa starijih Exit-a i moja pobeda!!!

:)

Ја бих највише волео да нисам у праву, али сам апсолутно сигуран да су камере биле искључене. Време ће показати ко је у праву. :pivopije:

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sto se tice Slayer diskusije gore - licno sam video Exitovu bazu traka gde se nalaze svi koncerti sa main stagea i svi koncerti koje je u Beogradu Exit team organizovao. Postoje svi snimci ali se ne emituju bez dozvole nosioca autorskih prava a i nema sanse da se te trake dobiju da se bilo sta prebaci u digitalni oblik. Mislim da Exit to koristi samo za reklamne spotove i eventualno ceka da okaci u onu preview sekciju na sajtu.

 

 

 

 

 

Чекао сам Продиџи синоћ, али ме је сан преварио. Сморише вала зеца са оним шугавим хаус/рејв стејџом.

Је л' пустио Тирке снимак?

 

Odmah posle par potrazivanja preko onog sms chata su rekli da nece prenositi Prodigy zbog autorskih prava.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, nije meni Slayer bio jedini koncert na glavnom stage-u Exit-a koji sam gledao. I znam kako izgleda kada se koncert snima. Koriste se i kranovi, i one kamere koje se krecu duz bine, i imas kamermane na samoj bini. Apocalyptica, Nightwish, Billy Idol, HIM... SVI koncerti na main-u koje sam gledao su snimani na taj nacin. Slayer nije. U to sam siguran posto sam podosta zverao okolo tokom koncerta. Mada, ko zna, mozda su ih snimali sa jednom-dve kamere. :) Ali kako god, verujte u sta hocete, nije me briga u svakom slucaju. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc me bas iznerviralo kad sam vidio na izlazu,u onoj ulici prema mostu,Gucu u malom...neki seljaci stavili dva stola na sred ulice i kao stoje tu i piju,treste trubaci,a neke drolje igraju na sanku ili necem slicno...svi tada izlaze sa Exita i stvara se ogromna guzva tu,jer se ne moze proci od njih.Seljacka posla svojstvena nama.

 

Kako god,samo da se ukinu vize i cao Exit....dosta je bilo one nenormalne guzve i toga da ti treba sat vremena da stignes sa jednog stejdza na drugi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

 

Kako god,samo da se ukinu vize i cao Exit....dosta je bilo one nenormalne guzve i toga da ti treba sat vremena da stignes sa jednog stejdza na drugi.

 

Treba ti sat vremena sa mejna na sve sto nije dens arena, a ostalo je podnosljivo.

Naravno, kad pada kisa sranje je potpuo kud god krenuo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...