Jump to content

2009.07.09-12. *Novi Sad* Exit Festival


crusader84

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sve u svemu, bila sam sva 4 dana, ceo vajb Egzita mi je nesto bio los i ljudi generalno su mi nekako :S I strance nisam mogla da smislim, posebno one odvratne, prljave i navalentne.

 

U sustini, mrsavo, i uostalom od izvodjaca mi niko nije bio vau da zelim da cujem, pa mi je bilo svejedno.

 

Dosta sam preblejala na dens areni i happy novom sadu, standardno, kul. I opet nisam slusala Koksa, kad je bio u 6 ujutru poslednji dan, bila sam mrtva.

 

Sve u svemu, sve mi je losiji egzit.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како сам се надао, добро сам се удао. Био је фин провод, пиво на агори, блеја на регеу, кул другари, добре свирке. Као пријатна изненађења морам истаћи Корн, Стаљинград Каугрлс, Елвис Џексон, Дет Ејнџл, Валс оф Џерико и Дред Ап. Ниједан од поменутих бендова не слушам, али су им наступи били одлични. Остали које сам слушао су испунили очекивања.

Лоше ствари попут обезбеђења на улазу и лоше организације замене ваучера су мизерне да би квариле укупан утисак.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li je neko uopste gledao annathemu?

Sjajan povratak u stara dobra vremena, zvuk im je bio izvanredan i fino su odsvirali. Šteta je što atmosfera nije bila baš najbolja jer, koliko sam primetio, mlađi ljudi nisu ni imali pojma ko su i šta su oni, jbga.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i my 2 cents

sto se mene tice ovaj egzit je mozda cak i najvise po mom ukusu. videla sam stvarno jako puno stvari koje volim (my dying bride,lily allen,inje,hadouken),naletela na mnogo gotivnih stvari (ahmaad,irie FM,silent disco) i provela se sveusvemu odlicno x)

nijedna neprijatna stvar mi se nije dogodila,tj,desile su mi se neke neprijatnosti koje su rezultirale time da mi je objektiv poliven pivom (nevaspitane klinke na explosivu -.-)obezbedjenje me nijednom nije ni pogledalo na ulazu (mogla sam atosku uneti xD) i jos sam treci dan i fotkala :wub:

 

 

ugl,evo vam fotke -3. dan,explosive stage (sabaton,deathstars,dreddup) pogledajte ako vas zanima

 

http://bondage-fairy.deviantart.com/gallery/#exit-09

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Setliste za My Dying Bride i Korn?

 

Brajdi:

 

1.Fall with me

2.Bring me victory

3.From darkest skies

4.The thrash of naked limbs

5.And I walk with them

6.Turn loose the swans

7.Santuario di sangue

8.She is the dark

9.The cry of mankind

10.My body - a funeral

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brajdi:

 

1.Fall with me

2.Bring me victory

3.From darkest skies

4.The thrash of naked limbs

5.And I walk with them

6.Turn loose the swans

7.Santuario di sangue

8.She is the dark

9.The cry of mankind

10.My body - a funeral

e sadmi je krivo.kontao sam da nema sanse da sviraju ista iz pre-trn luz d svans ere.da sam znao skucao bi se u prvi red ka' zmaj.sranje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve u svemu, bila sam sva 4 dana, ceo vajb Egzita mi je nesto bio los i ljudi generalno su mi nekako :S I strance nisam mogla da smislim, posebno one odvratne, prljave i navalentne.

 

U sustini, mrsavo, i uostalom od izvodjaca mi niko nije bio vau da zelim da cujem, pa mi je bilo svejedno.

 

Dosta sam preblejala na dens areni i happy novom sadu, standardno, kul. I opet nisam slusala Koksa, kad je bio u 6 ujutru poslednji dan, bila sam mrtva.

 

Sve u svemu, sve mi je losiji egzit.

ovde se slazemo...nije euforija kao pre...a bio sam od svoje 15te na exitu...stranci su puni para...bili su smesteni na djvi u ateljeu,kod mog komsije koji je slikar...na svaku drugaricu koju sam doveo su odlepili...puni su kinte,a devojke su im ruzne...blejao am sa njima 2 dana,bio do komse...imaju oko 20ak godina i voze neke bmw-e...i libo ih tuki...ne mogu opisati koliko cirkaju,mada su posle sljive polegali(bukvalno)...njima ovde banja...kao kada bi ti negde bilo pivo 20 kinti...to je poredjenje...

 

inace,upoznao sam mitu sa foruma...sasvim slucajno sam ga prepoznao na ateistima u masi :D njega i jos jednog decka,mislim da je kiling hend...ok momci,popili pivce,malo popricali...

 

 

meni je ovo mozda i najlosija godina exita,ali ja sam iz ns,pa mi mozda dojadilo...nije bila ni neka veca euforija u gradu oko ovog exita...od 2002ge do 2008 sam dzabe upadao,al ove godine su heremticki zatvorili djavu,jeboi pas...pa mi drug dao kartu za 3-4 dan...

 

sve u svemu-videli ste najlepsi grad :D nije mu bas ovo prezentacija,al samo dolazite,uglavnom kada je exit...nadam se da su novosadjani bili ok sa vama od sa strane... :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja kad idem u ns,sto je na moju zalot rijetko i uvijek ili zimi ili kasne jeseni,uvijek prosetam gradom,jerbo su novosadjanke najljepse zene na svijetu.sto se tice novosadjana u globalu,samo tak'i ljudi,odma posle sidjana,upravo su se dokazivali na egzitu kad smo skapavali od zedji,gladi,umora i nespavanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja kad idem u ns,sto je na moju zalot rijetko i uvijek ili zimi ili kasne jeseni,uvijek prosetam gradom,jerbo su novosadjanke najljepse zene na svijetu.sto se tice novosadjana u globalu,samo tak'i ljudi,odma posle sidjana,upravo su se dokazivali na egzitu kad smo skapavali od zedji,gladi,umora i nespavanja.

 

Šiđana? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi nastupi na Explosive su snimani, provereno. Adobe Premier je na jednom od ta dva kompa sljakao punom parom... Snimano je sve, od RDelay do Deathstars, Sabaton... S tim da nije sirovi materijal sa kamera isao na komp vec je montiran on the fly - ono sto je islo na video bim, e tako izgledaju snimci...

 

Cak i oni nastupi koji nisu isli na video bim su snimani...

 

Kad sam cekao bus na MAS, lik pored mene je imao onaj portable dvd player i gledao je profi snimak sa nastupa Lily Allen na tom cudu... Probably ima veze u organizaciji...

Edited by Ninoslav

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve u svemu-videli ste najlepsi grad :D nije mu bas ovo prezentacija,al samo dolazite,uglavnom kada je exit...nadam se da su novosadjani bili ok sa vama od sa strane... :D

Другар и ја се враћамо у петак у пола 10 ујутру, а нека риба у продавници нас пита "Идете на Егзит?" "Сад се враћамо." Остала без текста :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pokidali:

 

amon tobin

n-type + hatcha

dj marky

moby

prodigy

bryan gee

kenny ken

grandmaster flash

the herbaliser

korn

 

bili skroz ok:

 

comeback kid

sub focus

lollobrigida

mando diao

my dying bride

lo-fi-fnk

draconic

ceo drugi dan exit music djs stage

roots manuva

 

zao mi sto nisam gledao:

 

vuneny

the red chord

madness

buzzcocks

holandjane na subi treci dan

lily allen

fucked up

 

totalni raspad:

 

arctic monkeys

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci na prodigyju je bila borba za zivot :)

ja sam bila u centru neke sutke izmedju tonca/kamermana/stagod i levog bima

 

sve je bilo tako odlicno.. sled. godine ima da padne neki smestaj za sve dane u NSu, nije humano vracati se stalno za BG..

 

lili alen je bila skroz seksi :zeleni::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...