Jump to content

2009.07.09-12. *Novi Sad* Exit Festival


crusader84

Recommended Posts

bilo je jebanje mame, prodigy i amon tobin objasnili

 

Amon Tobin je stvarno bio preko mojih ocekivanja, svaka mu cast kakav mix, ovi nasi sto miksaju i bave se nekom polupanom muzikom bi mogli svasta da nauce od cove, a lik izgleda kao cool gari koji prodaje hot dog. :D

 

btw, jeste culi za onog sirotog lika kog su silovali na Dance Areni? Lik valjda bio predrogiran i pao na zemlju, 4 geja ga na smenu silovala skoro celo vece. A cuo sam jos da niko od prisutnih koji su djuskali nije reagovao. Svasta, ne znas ko je tu gori bio, dal ovaj sto se predrogirao ili ovi gejevi. Exit se stvarno srozao.

Edited by duruman

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Amon Tobin je stvarno bio preko mojih ocekivanja, svaka mu cast kakav mix, ovi nasi sto miksaju i bave se nekom polupanom muzikom bi mogli svasta da nauce od cove, a lik izgleda kao cool gari koji prodaje hot dog. :D

 

btw, jeste culi za onog sirotog lika kog su silovali na Dance Areni? Lik valjda bio predrogiran i pao na zemlju, 4 geja ga na smenu silovala skoro celo vece. A cuo sam jos da niko od prisutnih koji su djuskali nije reagovao. Svasta, ne znas ko je tu gori bio, dal ovaj sto se predrogirao ili ovi gejevi. Exit se stvarno srozao.

ау брате лош трип много

Share this post


Link to post
Share on other sites

E i trebali su da ga taslace i jos. Da vidimo da li ce jos da se drogira i da ide na Exit.

 

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

 

дај не сери више! нешто говориш против тих да се дрогирају, а први си рекао како ти је највећа жеља да одеш у Мјанмар (бивша Бурма) да се надуваш неке њихове црне травуљине!

 

јебени лицемер!

 

ЕДИТ: чисто подсећања ради

 

Slazem se. Mada treba i Holandjane shvatiti jer su se oni samo plasili da im ne poduvamo svu vutru.

 

Ja idem u Burmu ili kako se vec zove da probamo crni opijum. Hehehe. :meshuggah:

Jos vise sam fasciniran njihovim zlatnim pagodama!!!!

Edited by jaroslav

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw, jeste culi za onog sirotog lika kog su silovali na Dance Areni? Lik valjda bio predrogiran i pao na zemlju, 4 geja ga na smenu silovala skoro celo vece. A cuo sam jos da niko od prisutnih koji su djuskali nije reagovao. Svasta, ne znas ko je tu gori bio, dal ovaj sto se predrogirao ili ovi gejevi. Exit se stvarno srozao.

:redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw, jeste culi za onog sirotog lika kog su silovali na Dance Areni? Lik valjda bio predrogiran i pao na zemlju, 4 geja ga na smenu silovala skoro celo vece. A cuo sam jos da niko od prisutnih koji su djuskali nije reagovao. Svasta, ne znas ko je tu gori bio, dal ovaj sto se predrogirao ili ovi gejevi. Exit se stvarno srozao.

 

drogirani + 4 geja silovatelja > proslogodisnja grana ubica

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...