Jump to content

2009.07.09-12. *Novi Sad* Exit Festival


crusader84

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

samo jedno pitanje, suicide is painless nisu svirali? :mrgreen:

Ne. ;)

Ovako hladno bilo?

Pa onako,jeste.Nemam pojma,svasta sam unjeo u sebe sinoc,pa nisam kompetentan da cijenim da li je bilo hladno. :lol:

Oni koji su neiskusno dosli samo u majicama kratkih rukava su se bas smrzli poslije ponoci...

Edited by Defunctus

Share this post


Link to post
Share on other sites

A British man died after falling from a fortress wall in Serbia during an annual music festival, the Foreign and Commonwealth Office (FCO) said.

 

Man dies after falling at festival

 

The 22-year-old man, identified only as Anthony J. F, died in the Novi Sad hospital from injuries he sustained in the fall.

 

Thousands of people have arrived in Serbia for the Exit music festival held every summer at the ancient Petrovaradin fortress in Novi Sad.

 

A spokesman for the FCO said: "We can confirm the death of a British national in Serbia following a fall at a music festival and we are providing consular assistance to the family."

Share this post


Link to post
Share on other sites

hey ljudi, pa kako to da niko nije prokomentarisao fucked up?

 

bend je bukvalno razvalio na mainu.

 

Na pocetku, bilo je mozda nas desetak u publici i cinilo se kao da ce biti zesca smorchina od certa, pogotovo za one koji ne vole mnogo dobar hcpunk zvuk, ali zato vec posle prve pesme, pevac pocinje da luduje, udara mikrofon u glavu, krv sa chela brise o nase majce, konstantno skakanje, shutke, sve je to privuklo masu koja se, verujem, odusevila nastupom ovog benda...

 

koji god bend da je nastupio na mainu, onakvu atmosferu nije mogao da prenese kao sto su to fucked up uspeli.

 

CRUSADES!! :)

 

evo i slika:

 

http://www.mtsmondo.com/gallery/index.php?id=2430

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

1. World's On Fire

2. Breathe

3. (breathe dbst)

4. Omen

5. Their Law

6. Poison

7. Warrior's Dance

8. Firestarter

9. (action riff)

10. Run With the Wolves

11. Voodoo People

Encore:

12. Omen [Reprise]

13. Invaders Must Die

14. Diesel Power

15. Smack My Bitch Up

16. Take Me to the Hospital

17. Out of Space

 

 

skorasnja prodigy set-lista.fali samo no good inace je skroz dobra.bice kidanje sutra.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sabaton su stvarno bili odlicni, steta bi bilo propustiti ovakav nastup. Bilo je dosta mladje publike, po meni najbolji nastup na explosivu ove godine uz Death Angel. Inace "asshole aircondition" :):):) i ono sa onim malim je bilo genijalno :rockdevil: Svaka cast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo se vratih sa exita ... par reci samo ... Death Angel je objasnio sta je i kako se svira metal muzika. Ja bolji koncert ne znam dal sam gledao u zivotu , tj . bolji zvuk ne znam dal sam cuo u zivotu ... ono je bilo pranje za sve pare ( s'tim da uopste nisam njihov fan, cak sta vise uvek su mi bili iritantan bend ne znam sto ... ) .

Kataklysm nista spec. , keep nisam ni gledao .

 

My Dying Bride sasvim dobro sto se mene tice, ovaj bubnjar jedva izdrzao .

 

Korn ja ne znam da mi je neko pricao da onaj bend onako zvuci ja ne bi verovao i ono je bilo pranje za sve pare , kada uporedim ono djubre od slikpnota i korn to je kao da uporedjujem nebo i zemlju. Znaci kakav masan zvuk jebem ti leba.

 

Gledah i sabaton malo i deathstars , onako ... da mi je neko pricao da ce na sabatonu biti vise ljudi na My Dying Bride rekao bi mu da si budala . Ali eto ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...