Jump to content

Raze


Wendigo

Recommended Posts

gledao sam bash pre neki dan na ju tjubu piranju i mnogo dobro zvuchi.al' i vi svirate arise i piranhu :) u svako sluchaju podrska,nadam se da cu vas gledati uskoro live :]

 

 

 

Hvala na podrsci.... :rockdevil:

nego kazi mi da li u Somboru ima neko mesto gde bi mogli da sviramo.....

Dom Omladine,neki bircuz ili sl :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

trenutno jako slabo.ima jedan podrum(to je kao neka kafana) al' jbg zajebana je situacija..nece vam hteti dati novce za putne troskove+je sranje jer koji god bend iz sombora da se zove em ne bi svirali(jer je dole nekada stvarno pakao kako je toplo),em ne bi donosili bubnjeve,a kao shto rekoh ti iz te kafane nece da daju nikakvu kintu dobijesh samo par piva i zdravo..ja cu se potruditi da u sklopu somborskog leta bude Deathrash Massacre II pa cu imati i vas u vidu :] a o5 ono ako vam odgovaraju ti uslovi da dolazite da svirate samo za alkohol,javite se ja cu pokushati nekako da ih nabedim da se napravi thrash metal veche :]

Edited by dimmu_

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Xmmmmm :cry:

 

da nam makar pokriju putne troskove,doleteli bi guns blazin' :violent:

ali brate 2 piva za nas 5-oro :no:

za bubnjeve nije problem....gazda bi verovatno nosio svoje :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

a ni za pojacala,jedino razglas bi valjalo naci i dobrog tonca ;)

a za vrucinu......ne treba nam klima,ako smo letos mogli da sviramo na 40+stepeni,ovo je macxji kasxalj :red:

xexexexexexex!!!!

 

Nije ti losa ta ideja za leto,bili bismo ti zahvalni...

 

Nego hteo sam da pitam koliko bi ljudi doslo na svirku u slucaju da se organizuje :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa u tu kafanu staje vrh 60 ljudi..rachunajte da neko izlazi i ulazi..shta znam mi smo u oktobru za dosta jaku svirku prodali 120 ulaznica(ali u domu omladine,ali tamo sad nemozhe jer se vlast promenila+je to otvoren prostor) ovde rachunajte 70-80 ljudi..kontam da kada bi vi svirali ubacio bi svoj i josh jedan bend..kada bi naplacivali ulaz(shto chisto sumnjam jer tamo kada bi se naplacivao ulaz uslo bi njih 70,a pazarilo bi se 20 ulaznica)verovatno bi mogli da plate putne troskove mom basisti i vama..to je jako malo mestoi nema sanse da razglas stane na tu binu sa bendom od 5 clanova(evo kako otprilike izgleda http://a880.ac-images.myspacecdn.com/image...1a7e78185af.jpg i da tamo gde pishe suncani sat to je ikona :) :) :) ) tako da jbg najveci problem predstavljaju ti bubnjevi..ja mogu nabaviti jedno pojachalo od 100w iznajmio bi ja josh o svom trosku bas i josh jedno gitarsko to mi nie frka al' jbg bash da i bubnjeve placam tolko nemogu.vi ako ste zainteresovani javite mi se PM-om pa cu ja nekako videti sa njima da se napravi neka svirka..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...