Jump to content

Utisci o proizvodima


MissionVao

Recommended Posts

ja sam velik ljubitelj smokija...nikada do sada nisam probao ni jedan smoki sa nekim odredjenim ukusom,samo onaj klasicni...odupirao sam se dosta dugo...smoki sa sirom je kombinacija grumena soli sa vegetom i dodatkom kuhinjske soli...kome uopste pada na pamet da pravi ta sranja...kao kada bi neko napravio krompir sa ukusom cokolade...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kazu da se od slatkisa, cokolade pogotovo, dobija zatvor ali od TONE slatkisa quite opposite :)

LM ako stvarno odes do aerodroma javi cenu :D

 

došla sam sinoć i na bg aerodromu ništa nije jevtino!

pazarite na frankfurtskom ili minhenskom tamo su te slatke zezalice non stop na sniženju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Trne: mnogi ljudi u Meku umacu pomfri u sladoled od cokolade :D nije grozno al sigurno je bolje odvojeno. Sto me podseti da taj sladoled nisam jela jos od osnovne skole, skoknucu danas.

Pileca salata s jogurt sosom je zakon.

Alpski sendvic je shit jer je zemicka gorka i smradna. Kad se skine ok je ali posle onaj genijalni masni sir pravi gorusicu od nedelju dana.

Jel probao neko onaj drugi sendvic sto ima integrisanu slaninu u zemicku? :D

inace keva mi bas sutra ide u Frankfurt :) al sta cu kad ne smem da zderem. Mozda narucim Godiva cokoladu al M&M jok. Ona domaca zamena je sjajna, treba da probate. Male crne kesice s sharenim lopticama, unutra cokolada i kikiriki, bas je super.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://www.politika.rs/rubrike/Drustvo/Det...i-istok.sr.html

 

Стручњаци зато кажу да, ако вам муж није аутомеханичар, а дете се не ваља у трави и блату, сваки прашак ће свакодневна запрљања опрати довољно добро.

Share this post


Link to post
Share on other sites

takovo ima jedan sok od višnje, kojeg ima samo ujesen. tetra brik pakovanje zeleno.

 

taj je sok istovetnog ukusa kao onaj što ga je keva pravila kad pocepa 20 kg višanja i sprema ih za zamrzivač da ima zimi da pravi lenje pite i ostale poslastice, a sok iscuri u posudu ispod cediljke, pa ga ona razblaži vodom do drinkable koncentracije, malo pošećeri i napuni time jedno 5 flaša od onog fruktala u staklu od po litar....

 

pa pijemo iz flaša direkt, a sve nam ostanu bordo brkovi i uflekamo majice koje posle mora da otkuvava :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ko ima klimu u kući a da je skoro postavljao/la?

 

preporuke?

gajba je 28m2 ima dve prostorije, ne ginem da stavim brend jer kapiram da je sad sve to isto, samo mi treba za 'lađenje, jer centralno imam :da:

 

pucajte linkove :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

klima? svejedno. sve su iste, to ce ti vise ljude reci. ove koje su skuplje vise kostaju, ove jeftinije manje. jedino je razlika u snazi tako da ti preporucujem da kupis neku slabu/srednje slabu varijantu (jace klime imaju dosta bolje grejanje)

 

edit: obidjes 5-6 radnji i kupis neki relativno jeftin klima uredjaj, to ti je moj savet

Edited by MudriPanj

Share this post


Link to post
Share on other sites

U principu kostaju oko 21k one pristojne (decko takvom ladi gajbu od oko 38 kvadrata). sad nadam se manje, zbog krize :D

Samo se treba prijaviti na vreme, znam lika koji drzi firmu za ugradnju i cekalo se 3-4 nedelje proslog leta.

uspela sam da nadjem moju na netu

idem da vidim sta je auto clean opcija (osecam da cu je pokvariti :) )

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesti Dante luksuzni sapuni. Ja imam ovaj set: nd2.jpg i par pojedinačnih (iris, šargarepa, tikva, artičoka): kitcollection150g.th.jpg, a vidjela sam iza hrama Svetog Save apoteku koja prodaje isključivo prirodnu kozmetiku, i između ostalog i ND sapune. Ovo mi je naredna kombinacija: 30888992.th.jpg. E da, apoteka ima i Dr. Hauschka kozmetiku. Jedno vrijeme je nije bilo na našem tržištu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

b_593.jpg

 

Jedan od najboljih kremica u nas (meni je bar najbolji), nije ga imalo ovih dana, pa keva uzela neki Kinder, ono je govno za ovaj, a kad pogledam koliko je Kinder jaka firma, svaka cast ljudima iz Temerina il odakle je firma vec :rockdevil:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

euro krem i nutela. nemam nista protiv da probam i druge ali finetti npr mi je grozan.

treba krivicno goniti kao laznu reklamu SVE poslasticarnice koje furaju 'palacinke s euro kremom' a ne koriste euro krem! nije svako crno-belo euro krem! :( :( :(

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...