Jump to content

Utisci o proizvodima


MissionVao

Recommended Posts

Tako je Jare! :haha:

 

A dobra je ta fora da se hejtuju najpopularniji proizvodi, baš sam pre neki dan jeo neku Noisette Milku debelu veliku, pojeo sam boga oca, jebe kevu koliko je dobra. Ima boljih belgijskih i švajcarskih i ko zna šta se sve tura u tu Milku, ali kereći izmet i guma, kako da ne, ne jedite kereći izmet.

 

Ili Kuruz i ekipa koji gotive Dijamant majonez, kome se golim okom vidi želatinasto-masna skramica, prosto vrišti mast iz njega i kipi, ne mož da ostane homogen pa da ga najkvalitetnije seljančice muljaju nogama 24/7.

U druge majoneze Masoni stavljaju rezultate abortusa...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

1. Vol krade nešto kasirki i istrčava, Simon kreće za njim kroz bujne trave kumodraške i "hvata ga", podalje od prodavnice.

2. Vraća se za dva-tri minuta, samo sa predmetom krađe i kaže da je "pustio malog, jer je samo bio gladan, kupio mu je pljeskavicu tu kod komšije".

3. ???

4. Polegla je nekošena trava Kumodraža.

 

 

P.S. Dva-tri minuta, jer je roštilj prometan, pa su imali jednu spremnu, taman vruću, pljeku.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morao bih da pripremim pljeku, najbliža je na kilometar. Može Vo da svrati duzme kad se spušta, pa da si je ponese.

 

Ali, dobar plan.

 

-Viteže moj, spasijo si me minusa u kasi i penala na platu od 10%!

-Nije to ništa, za tebe bih vijao i Nomade Kumodraž, ozloglašene navijače FK Torlaka, radnice meseca moja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...