Jump to content

Utisci o proizvodima


MissionVao

Recommended Posts

meni ne moze tolika kolicina da bude merak

 

ovako, manje, sladje :haha:

 

jos sam pazarila neke keramicke solje sa zvezdom, specijalno za tu popodnevnu kafu

 

29lcrr6.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmo mala anketica. Sta znate o robnim markama?

 

I da li znate da su sve robne marke zapravo obicni proizvodi renomirah proizvodjaca koji se prodaju pod drugim imenom za znatno manju cenu?

 

Recimo zlatiborac cajne pod brendom dobro kostaju 300 din manje, nektar sokovi, k plus proiyvodi su dukat i.t.d.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je standardna strategija da ti nesto predstave kao "kvalitet za elitu" a isto to da se prodaje za manje pare u glupljem pakovanju pod drugim imenom

sta mislite otkud K robnoj marki ili Premii toliko artikala? nisu se odjednom pojavili, sve vreme su tu bili pod drugim imenom, nego veliki trgovinski lanci dobijaju povoljnije ugovore jer kupuju od proizvodjaca ogromne kolicine

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde ne

Jos se nisi obesila o kvaku? Son, I'm dissapoint

 

to je standardna strategija da ti nesto predstave kao "kvalitet za elitu" a isto to da se prodaje za manje pare u glupljem pakovanju pod drugim imenom

sta mislite otkud K robnoj marki ili Premii toliko artikala? nisu se odjednom pojavili, sve vreme su tu bili pod drugim imenom, nego veliki trgovinski lanci dobijaju povoljnije ugovore jer kupuju od proizvodjaca ogromne kolicine

Ali caka je sto smo usvojili zakon po kome ne stoji ko je proizvodjac, imas samo-na trziste stvavlja Idea d.o.o. a nemas blage da se pravi u istoj fabrici samo sa drugim natpisom. A to je tako uradjeno da proizvodjaci nisu bas u zavidnom polozaju oko tih robnih marki jer trgovinski lanci imaju ogroman leverage, il ukinite maržu i radujte se što poslujete na nuli ili propadnite. Recimo, to je caka sa Verom i onim čajevima iz Bačke Palanke, zaboravih im ime.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vero je najgori trgovinski lanac ikad.

ko bio rekao da se u vreme Aleksandra makedonskog govorilo za svakog trgovca da je grk :haha:

 

ne znam kakvi su uslovi u ostalim trgovinama

 

kao kupac, meni ej sve skupo i verujem da je sve sranje

pa je nekako

lose-lose situacija

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj, jasno

70% cokolade >>>

 

51DRvzUC%2BBL.jpg

 

A knusper choko? Mmmm ... :)

 

dabome.

 

Samo instant kafa, uglavnom jacobs, u poslednje vreme jacobs crema, taman se divno rastopi

al sam izvalila foru da kafu pijem iz onih malih soljica za kafu

i otresem unutra ona dva "mlekca" za kafu i pola kasicice meda. Ponekad dodam cimet.

Taman mi bude merak, jedna kafica dnevno, obicno popodne, uz par lesnika i badema, i obavezna casa vode.

 

Zlo su te velike solje.

 

meni je decaf jacobs bio za dve duzine bolji od decaf nesa

 

Al stvarno jeste, samo sto sam ja to kasnije otkrila u zivotu. Ko klinka sam se primala na te litarske solje, da se treses posle kafe... Sad mi je i pivo sladje iz malih flasa.

 

Posle skontas male solje.

 

Zelim fildzan set, nekako uvek mi promakne...

 

'Nas, kao:

 

b6bde17783a4cade9c0879173f4c9703.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Knusper je prvi sledeći izbor, pa onda ona siromašnija sa 30%

Ništa bez čokolade

 

Što se kafe tiče, nemam tih problema sa trešenjem, prosto što pijem milkšejk sa ukusom kafe nego kafu, really

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...