Jump to content

Utisci o proizvodima


MissionVao

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

one tupperware flase za vodu su pun pogodak

nosim stalno sa sobom

i ono, za godinu dana sam kupila ukupno 10 flasica vode od po pola littre, uglavnom u gradu kad zaboravim svoju da pnesem

inace je bilo katastrofalno, tipa kupim bar 3 nedeljno :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

gledam na sajtu planeta sport neku torbu

i svidi mi se, al ne pise nigde kolike su dimenzije torbe

naravno, jer sto bi to pisalo

 

i posaljem im mail da pitam za dimenzije (posto nema nigde broj radnje, vec sve ide preko budjave centrale a nemam zivaca da se cimam i sto puta nesto objasnjavam - been there done that) i stiže odgovor

 

"Postovana,

mozete nas pozvati na 069/xxxxxx kako bismo napravili porudzbinu za Vas, a sto se tice dimenzija mi tu informaciju nemamo, jer roba nije fizicki kod nas vec robu povlacimo iz nasih radnji."

 

pa sjajno

dakle torbu mogu slobodno da kupim, a kolika je to je misterija

:haha: :haha:

 

pa jebem vam mater

ono, mozes da mi posaljes mail, ne mozes da pitas radnju ili magacin

 

ako ja bas hocu da kupim torbu kod njihovih velicanstava, onda moram sama da se cimam

jebite se bre

 

i posle, sto je u Srbiji losa online kupovina

pa zato sto su vecina prodavnica koje vrse prodaju preko neta kompletni moroni

uglavnom na njihovim sajtovima mozes da naruicis nesto, cak i da platis karticom

ako verujes u kosmicku povezanost sebe i propizvoda

jer vise informacija o istom neces naci

sta te boli kurac koliko je to nesto, od cega je, i ne daj boze vise od jedne slike u rezoluciji 200x200

idioti

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Jel imao neko iskustva sa Sencor tehnikom?

razmatram neki toster, imaju divne sarene (haha koja kvalifikaciaj za toster, da je saren :redface:)

al ne znam nikoga ko je kupovao njihovu tehniku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

i posle, sto je u Srbiji losa online kupovina

 

zato sto u srbiji postoji monopol na uvoz/prodaju (skoro) svega pa nema konkurencije i jebe im se.

jer da ima konkurencije oni bi se polomili da ti nesto prodaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kinezi su prevara od države, ja naručio nešto iz hong konga preko e baya pre dve godine, još nije stiglo, džaba pozitivne ocene džaba sve.

 

Što se tiče sencora, imam ja njihov električni bokal, šljaka već 4 godine bez problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja zena narucuje non stop stvari sa Alija, stize redovno u roku od dve do cetiri nedelje. I redovno im lupa packe kada posalju nesto sto nije bas 100% tacno opisu, tipa pise da je nesto 100% pamuk, a u stvari je 80% na etiketi. I ona im trazi povracaj novca, i dobija sve regularno. Takodje, ako ti ne stigne, trazis povracaj novca, dobijas skoro uvek nazad sve. Pa mozes to da radis i ako ti stigne stvar, jer oni nemaju tamo nikakav dokaz da si ti primio taj paket, srpsku carinu zabole da se akaju sa time.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok je aliexpress.Za kevu sam narucivao neke dzidza bidze,mnogo je jeftinije nego ovde,a stizale su u periodu od 7 do 55 dana.Najcesce se cekalo 15-20 dana.Za garderobu,obucu,sam cuo da je vecina divco ili teski raspad.Ako jurite neku tehnicku robu,pazite se ima dosta kopija.To jurite na Bangggood,Gearbest,tamo ima bas dobrih i povoljnih stvari,ako vam nije problem da se kockate i smarate sa nasom carinom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Ovo leto sam dobila gomilu krema za suncanje za facu

avene i la roche i probala vichy

sta znam, za sad mi se najbolje pokazala ova

mada jes malo masnija sto se kod mene vidi na celu :haha:, ali je koza meka i super i sveza

preporucujem, narocito onima koji imaju tamniji malo ten, ovo ne ostavlja nikakve tragove, potpuno je prozirno

 

La%20Roche-Posay%20Anthelios%20Fluide%20Ultra%20Light%2050-%2050ml-500x500.png

 

ovo mi je kul, ali mi odgovara samo kad je napolju bas katastrofa vlazno i vrelo

daje donekle matirani fazon, ali je malo suvlja i na kraju dana mi se ne svidja bas kakva mi bude koza kada je skinem

sto je ok ako je bila apokalipsa ceo dan, ako je bilo fino vreme, zaista se oseca da je koza malo suvlja i ne svidja mi se to

al ko ima bas masnu kozu, moze mu biti spas.

ne ostavlaj bele trageove, skoro pa providno.

 

cleanance-emulzija-za-zastitu-od-sunca-spf-30-50ml~473087.jpg

 

 

 

Ovo je sjajna krema!!!!

.. ali za sve koji imaju ten kao moritsa adams, inace ce izgledati ko pokojni Toza :haha:

salu na stranu, ovo blokira sve zivo, zbog efekta pokojnog toze ovo stavljam iskljucivo kada cu ceo dan biti napolju na suncu i voziti bicikli ili sta vec aktivno

drzi odlicno i pored znojenja. U ostalim slucajevima njome mazem ruke pre nego sto izadjem napolje jer :baba:

 

mineralna-krema-za-zastitu-od-sunca-spf-50-50ml~473102.jpg

 

 

i najjeftinija u ovom izvlacenju

ova krema je sasvim korektna za sve ono sto nije lice/vrat

dosta je masna i drzi dobro, daje dobru zastitu od sunca

drzi bas dugo i relativno se nikad ne upije do kraja, vec koza ostane onako masna

ko posle otimanja o slavsko pecenje

 

sundance-101.jpg

 

ovaj vichy sam probala dva dana dok je padala kisa tako da nemam formirano misljenje, ostaje za sledeci put

mada deluje da obecava i da ne susi toliko kao avene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eucerin 50 za facu nije loš.

 

Dajte preporučite neku mašinicu za kućno šišanje. Ne za mene, za dragog mi. Imao je jednu matoru roventu, bila mu je vrh. Kupio pre par godina isto roventu, nebo i zemlja - štipa, ujeda. Sad je vreme za novu, pa ako imate neki predlog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...