Jump to content

Opšta NWOAHM/nu/metalcore diskusija


Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma nisam,ja sam ozbiljno pocheo temu,ali dosadilo mi posle....Nisam bre u metalcore bendovima,pevam u Sarcophagu(www.myspace.com/sarcophag) i Deadly Moshu(www.myspace.com/deadlymosh) i sviram bass u Satari,ali jeste me jedan lik nagovarao na neki metalcore projekat...mada jbg,nishta nije bilo od toga....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nisam,ja sam ozbiljno pocheo temu,ali dosadilo mi posle....Nisam bre u metalcore bendovima,pevam u Sarcophagu(www.myspace.com/sarcophag) i Deadly Moshu(www.myspace.com/deadlymosh) i sviram bass u Satari,ali jeste me jedan lik nagovarao na neki metalcore projekat...mada jbg,nishta nije bilo od toga....

 

jbt, nisi procitao pravilnik? :pravila: ne smes reklamirati thrash bendove na ovom podforumu! :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar na metal forumu treba da postoji pravilnik?!Daj brate neko ce reci da si pozer :razz:

Znash kako ljudi ne shvataju da kad je nastao thrahs metal to je bilo ono neshto novo to tada naravno nije bilo old school i bilo je ljudi koji su ga mazali bash zato shto je nov...Ja poshteno slabo slusham metalcore,znachi chuo sam odredjeni broj bendova chak i preslushao neke od tih novijih bendova e sad ne samo metalcore nego uopshteno pricham,Avenged Sevenfold,Killswitch,Unearth,Heaven Shall Burn,First Blood,As I Lay Dying itd...Meni studijski to ne odgovara,ta sterilna produkcija mi ide na nerve,inache uzivo je naravno ok za chuti...Ja ne volim Emo/screamo/teenage bendove celo to sranje me nervira...Chuo sam chak da su u Rusiji zabranili Emo e sad koliko je to istina jebem li ga(kao fora zbog velikiog broja samoubistava)..Sve u svemu nemam nishta protiv moderne muzike i naranvo nije sve radjeno u fruti lupsu daleko od toga,samo koliko sam provalio mnogi od tih bendova koriste pedale(distorzije uopshte)tipa Metal Core koja je mnogo izbasirana,nabudzi zvuk ali ume da mi zvuchi neprirodno....Ali da ne zalazim sad u te zajebancije.....neko reche da je dedli mosh dobar,hvala na lepim rechima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije sve radjeno u fruti lupsu daleko od toga,samo koliko sam provalio mnogi od tih bendova koriste pedale(distorzije uopshte)tipa Metal Core koja je mnogo izbasirana,nabudzi zvuk ali ume da mi zvuchi neprirodno

 

gde si to video? Mozda pochetnici koriste pedale, ali danas svako gura drajv sa pojachala

 

inache, deadly mosh zvuchi kao klasichni nemachki thrash, ali ej trebalo da na prvo mesto uticaja stavite sodom :D

 

Ukoliko je ono demo, ok je isproduciran. Raritet na demoima domacih thrashera, berem shto se tiche jasnoce zvuka. Vrlo dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jeste demo ali jbg,snimanje je bilo digitalno sve je ishlo preko kompa...Snimali smo u dobrom studiu ali znash kako,thrash metal nije za taj vid produkcije.Gitare su snimane na klin pa su posle provlachene kroz Metal Zone i Metal Core zato ceo snimak ima izbasiran zvuk....E zbog toga cemo ove 4 pesme shto snimamo u januaru da snimimo kod Vuje u Cheshnjaku na analognoj opremi,i nadam se da ce zvuk biti mnogo zivlji...Ja nisam zadovoljan produkcijom na demo....Verovatno mi necesh verovati ali ja nisam neki die hard fan sodoma,volim da chujem taj bend ali vishe druge nemachke bendove.Mi smo vishe americhka shkola,nemamo harsch vokale imamo clean uglavnom....Jedino je mozda straight to hell u nemachkom fazonu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

uglavnom ima veze sa jednom radnjom za tako "alternativne" ljude koja se zove "hot topic"

 

tu mozes da nadjes majice najtrendy bendova uglavnom, kad sam ja bio klinac to je bio nu metal ili mall metal, a sad je metalcore, iliti mallcore.

 

ja sam uglavnom kupovao majce na ebayu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma zajebite sve to, amadeus je najjaci nu metal bend! :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Sala naravno. Vuce svaka cast na postovima, vrlo si lepo objasnio i postavio neke stvari. A za thrasformersa, brate, malo se gubis u prici, donekle te razumem sta pricas, i podrzavam neke stvari, ali dosta si i gluposti rekao. Cisto moje misljenje.....

 

I sacekajmo novi spineshank, po meni jedan od tipicnih primera, skolskih, nu metal zvuka, pa cemo da vidimo dal oni evouliraju......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...