Jump to content

Sound Eleven


MakeTeaNotLove

Recommended Posts

митар перфекциониста. зајебао је мене :D. тај човек никад неће бити задовољан. није распадање, баш је кул. може боље наравно, али далеко од тога да је распад. и кул је звук на апарату скроз.

 

и Зече, буди реалан, нико не може да буде напегланији од спринг енд јута

bubnjar slusa bubnjara, gitarista gitaristu a pevac pevaca...

 

ako iko primeti osim nekog ko svira tu pesmu da se ispadalo, onda se stvarno ispadalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Еј, ако ико посећује ову тему, ја би' 'тео да најавим свирак са Консекрејшном и Вентом у петак са посебним акцентом на чињеницу да је улаз бесплатан!

 

Значи, ЛивингРум СКЦ (сада некадашња мала сала), у 22ч!!!

 

КЛИКНЕШ ДА СКОКНЕШ НА ТЕМУ!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

bend sam cuo jednom na metal sandu i nije lose samo tako nastavite

 

Nisam bio na nekoj vasoj svirci, ali po snimcima zakljucujem da ste deset u glavu za ostale govnare na tzv BG modernoj Sceni, jedino mi vokal ovog sto Nece da se sexa a pravi caj malo gejast, ali verujem da ce se to namestiti na nekom boljem snimku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bio na nekoj vasoj svirci, ali po snimcima zakljucujem da ste deset u glavu za ostale govnare na tzv BG modernoj Sceni, jedino mi vokal ovog sto Nece da se sexa a pravi caj malo gejast, ali verujem da ce se to namestiti na nekom boljem snimku...

 

snimci nam nisu bas najreprezentativniji.

dodji na svirku sutra da vidis o cemu se radi.

 

seks je precenjen.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nije to uopste losa kombinacija, vidis. Da li bi, u tom slucaju, zrakomlat dolazio po svakog od nas kod kuce da nas pokupi pred svirku?

Ja godinama trazim neki prevoz da ne moram kicmu da lomim pod stalcima, klavijaturama i torbama sa ostalim neophodnim glupostima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes vala, samo kad radi. Otpao mi auspuh skoro ;)

 

Mada sam jednom naterao sanjina da razvlachi svoju opremu + moje pojachalo kroz gsp - sam :)

 

izvodljivo je

Edited by -Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to uopste losa kombinacija, vidis. Da li bi, u tom slucaju, zrakomlat dolazio po svakog od nas kod kuce da nas pokupi pred svirku?

Ja godinama trazim neki prevoz da ne moram kicmu da lomim pod stalcima, klavijaturama i torbama sa ostalim neophodnim glupostima

Deal,samo trazim da mi se zahvalite u bookletu prvog albuma koji izdate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle dosta vremena, snimili smo nesto novo.

Doduse, samo jednu pesmu, ali je ona sama dovoljna za pokazivanje onog sto zelimo da uradimo sa svojom muzikom.

Dve pesme koje smo dosad imali kao promotivni materijal pripadaju starijoj fazi benda kada se drugacije razmisljalo i radilo, ovo sto smo sada snimili je pravac u kome cemo se dalje kretati.

Pesma se zove Communication.

 

link za download rar fajla (muzika i tekst)

 

Bilo bi nam drago da cujemo sto vise komentara.

Edited by MakeTeaNotLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam svoje vec rekao, prosli demo je shit po meni, kako live zvucite i onaj snimak nemaju veze jedno sa drugim. Mnogo ste bolji bend i ova pesma vec polako uvodi celu vasu pricu u neki drugi tok. Sad polako da snimate svoje stvari onako kako vi zelite pa da bude albuma do sledece godine!

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlicno zvuci. jedan savet, mislim da ste ga malo preterali sa vokoderom. ja bi prepolovio strofu da pola bude vokoder, pola pevanje, da ne bih usao taj refren tako niotkud.

 

inace je kul, licite mi na ...and oceans dosta sto je skroz kul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...