Jump to content

Poreklo Albanaca


Теша Тешановић

Recommended Posts

a zna se i ko je bio Skenderbeg - da smo mi imali takvog lidera, bilo bi extra.

 

skenderbeg je bio polu srbin polu grk

 

po čemu su to, recimo, Mađari bolji od Albanaca?

 

u razliku od albanaca su lepi,pametni,ne smrde,imaju dobru folk muziku u razliku od albanske koja je jako losa,kulturni su,moguce je komunicirati sa njima,deo su bele rase,nisu muslimani,ne kote se kao stoka,nikada nisam cuo da otimaju ljude bi im prodavali organe.....

 

По томе гледано онда по чему су усташе боље од шиптара? Опростићемо јасеновац је ли? Ти си левичар а нас је левица увукла у сфрј заједно са усташама зар не? Онда ту су и бугари који су нам увек забадали нож у леђа! Све је то исти олош! Итд све су то непријатељи нашег народа.

 

А шта се десило 2004, основан лдп?

 

hrvati su sloveni po krvi,ustaska ideologija ih je odvojila od nas ali oni su jos uvek po krvi arijevci i sloveni

 

Našao sam Dalmaciju, zato što je ona deo Hrvatske. Da Albanci žive u njoj, o njima bi srpski nacionalisti mislili sve najbolje, jer su orijentisani protiv Hrvatske. Međutim, pošto Albanci ne žive u Dalmaciji, već na Kosovu, onda su niža rasa, gamad i šta sve ne.

 

nebi.da postoje tamo neki cigano-turci u splitu ili zagrebu i da cine zlocine nad slovenskim stanovnistvom ja bi uvek bio za ideju da se pomogne nasoj arijevskoj braci bez obzira na to sto su to hrvati

 

Мађари из Мађарске званично су рекли да немају претензије према Војводини, наравно не рачунам ту оног њиховог ултра екстремисту с ким је овај паштор из Војводине направио онај документ о независности Војводине. Такође има још један интересантар податак, кад су овде били некакви избори мађари у мађарској су извештавили о резултатима користећи имена наших градова на мађарском. Због тога су се побунили Румуни, мислим чак и Бугари, а ови наши мајмуни су ћутали!!!

 

И проблем нису мађари у Војводини, проблем су Срби, јер Срби ће донети овај нови накарадни статут Војводине, а мађари ће то наравно подржати

 

А сад конкретно пошто је тема о шиптарима, Косово је према свим законима белосветским и међународним у оквиру Србије, а ти Принче то доводиш у питање? КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!!! Тако и остаће заувек!

 

И један мали зајебанција цитат ''Косово је Србија, остало је делта!''

 

ja kao neko iz vojvodine mogu reci da nisu madjari ti koji se zalazu za nezavisnost vojvodine vec su to srbi.a sadasnja ustaska ds vlast podrzava totalno te tendencije

 

Albanci su seljadija iz Azije dovedena odje i kraj price. Jesu niza rasa, svi oko nas su niza rasa, prvo ide svoj pa onda tudji, a u ovom svetu ne moze bolje. Onaj ko brise dupe rukom ili ponosi kriminalnom prosloscu nikako ne moze biti u 'klasi' samnom iliti narodom poput mene, i tu nema tajni ni filozofije.

 

Kosovo je Srbija, samo sto tamo zivi ciganija ozracena i neki stranci... :ph34r:

 

bravo genijalno receno :pivopije:

 

Kako god okrenuli, Albanci su danas na Balkanu jako brojan narod, 6,5-7 miliona, a ima ih još oko milion u Balkanu susednim državama - Italiji i Turskoj. Sa albanskim faktorom treba ozbiljno računati. Nije to grupica ljudi, s kojom neko može da se zajebava.

 

jebiga stoka se koti

Share this post


Link to post
Share on other sites

u razliku od albanaca su lepi,pametni,ne smrde,imaju dobru folk muziku u razliku od albanske koja je jako losa,kulturni su,moguce je komunicirati sa njima,deo su bele rase,nisu muslimani,ne kote se kao stoka,nikada nisam cuo da otimaju ljude bi im prodavali organe.....

 

Lepi? Mađarice su najružnije žene na svetu, nemoj me terati da navodim neke od čuvenih primera, dok su Albanke poznate jako lepe žene (skoro je bilo na TV-u - neki ljudi iz nekog našeg sela se oženili Albankama, ne znaš koja je lepša). Pamet je relativna stvar, ne može se ni za jedan narod pouzdano reći da je inteligentniji od drugog, a sama inteligencija se ionako obezvređuje kad ljudi lupaju gluposti kao ti sada. Ovo da Albanci navodno smrde mi je bezveze i da komentarišem (pitam se jesi li ikada upoznao nekog Albanca). Za folk muziku mi se lično jebe, ni na kraj pameti mi nije da po tome poredim narode (a i ne znam šta vidiš u mađarskoj muzici, meni daleko više leže orijentalni zvuci, nego čardaš). Ovi kulturni, oni nekulturni? S jednima se može komunicirati, s drugima ne? Definitivno nisi upoznao nijednog Albanca. I Mađari i Albanci su deo bele rase, s tim što to ionako nema ama baš nikakve veze i ne čini ni jedne ni druge superiornijim od onih koji su, recimo, crne rase. Ima i Mađara muslimana - privatna je stvar i izbor svakog pojedinca u šta će verovati, a hrišćanska religija je podjednako loša kao i muslimanska. Uz to, među Albancima u Albaniji, nominalno je oko 20 posto pravoslavaca, 10 posto katolika, a ionako je većina Albanaca poprilično ateistički orijentisana. Njima religija ne znači mnogo, oni su za razliku od Srba najpre Albanci, pa onda pripadnici neke od vera. Da, Albanci imaju znatno veći prirodni priraštaj od Mađara, ali je on u fazi normalizovanja, naročito u samoj Albaniji, kako se društvo osavremenjuje. Među Mađarima, s druge strane, ima dosta onih koji bi voleli da se i njihova nacija, kao što kažeš, ''koti'', oni doživljavaju belu kugu kao problem, kao i Srbi, uostalom. I na kraju, kriminal ne poznaje naciju. U svakoj naciji ima onih koji otimaju ljude da bi im otimali organe, a najveći su kriminalci oni koji stoje iza njih i plaćaju im za to. Sad, kad smo već kod organa, mađarska grofica Bathory je ubijala devojke da bi im pila krv, u nadi da će se tako podmladiti. Sem nje, ima još bolesnih likova u mađarskoj istoriji i nije ni čudo što je radnja mnogih horor priča, romana i filmova smeštena upravo u Mađarsku, ili povezana s njom.

 

Zaključak, Albanci ni po čemu nisu gori od Mađara, niti od bilo kog drugog naroda. O nekim fizičkim karakteristikama i mentalitetu se može diskutovati, ali ćemo tu naći pozitivnih osobina jednako kao negativnih, što je slučaj sa svakim drugim narodom.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepi? Mađarice su najružnije žene na svetu, nemoj me terati da navodim neke od čuvenih primera,

 

madjarice su jedne od najlepsih zena na svetu.i ako sada navedes par ruznih primera to ne znaci nista zato sto u svakoj naciji postoje ruzne zene

 

dok su Albanke poznate jako lepe žene (skoro je bilo na TV-u - neki ljudi iz nekog našeg sela se oženili Albankama, ne znaš koja je lepša).

 

to je isto kao da su se ozenili cigankama.ono matori momci iz sela trebaju im kurve.nema veze sto su ruzne bitno je njima da imaju rupu u koju mogu da ubace

 

Pamet je relativna stvar, ne može se ni za jedan narod pouzdano reći da je inteligentniji od drugog, a sama inteligencija se ionako obezvređuje kad ljudi lupaju gluposti kao ti sada.

 

ja mogu da ti navedem veliki broj pametnih madjara kroz istoriju,ali navedi ti meni jednog albanca koji je ista uradio umno

 

Ovo da Albanci navodno smrde mi je bezveze i da komentarišem (pitam se jesi li ikada upoznao nekog Albanca).

 

jesam i smrde

 

 

 

Za folk muziku mi se lično jebe, ni na kraj pameti mi nije da po tome poredim narode (a i ne znam šta vidiš u mađarskoj muzici, meni daleko više leže orijentalni zvuci, nego čardaš).

 

madjarska folk muzika nije samo cardas.madjarska folk muzika je jako bogata i predivna je.takodje i ja volim da cujem orjentalne zvuke ali albanski folk nisu orjentalni zvuci.albanski folk je nesto uzasno.nikada u ljudskoj istoriji nije postojalo nesto uzasnije

 

I Mađari i Albanci su deo bele rase

 

albanci nikada nisu bili beli

 

Ima i Mađara muslimana - privatna je stvar i izbor svakog pojedinca u šta će verovati, a hrišćanska religija je podjednako loša kao i muslimanska.

 

mozda postoji jedan ili dvoje madjara muslimana ali madjari nisu muslimanska nacija.a muslimani imaju obicaj da budu zadrti i to je cinjenica.usput islam je zla religija

 

 

Uz to, među Albancima u Albaniji, nominalno je oko 20 posto pravoslavaca, 10 posto katolika, a ionako je većina Albanaca poprilično ateistički orijentisana.

 

80 odsto su muslimani ali namerno uvek isticu te price kako ima medju njima katolika i pravoslavaca da nebi ispalo da su muslimani.ali dobro ista je da njima religija nije nikada nista znacila i da su je menjali po potrebi

 

 

Da, Albanci imaju znatno veći prirodni priraštaj od Mađara, ali je on u fazi normalizovanja, naročito u samoj Albaniji, kako se društvo osavremenjuje.

 

trebas da znas osnove biologije.ako das pacovima dobre uslove,vishe hrane i bolje uslove to ne znaci da ce oni manje da se kote.ne to znaci da ce oni jos vise da se kote.i onda kada se previse nakote na maticnoj teritoriji oni ce da se sire dalje.to tako ide sve dok se ne izvrsi deratizacija

 

 

 

 

Među Mađarima, s druge strane, ima dosta onih koji bi voleli da se i njihova nacija, kao što kažeš, ''koti'', oni doživljavaju belu kugu kao problem, kao i Srbi, uostalom.

 

niko ne zeli medju madjarima da se koti ali naravno isto kao i srbi dozivljavaju belu kugu kao problem zato sto preti da ih unisti

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

u svakoj naciji imas kriminalce ali u ovom slucaju imas naciju sastavljenu od kriminalaca

 

 

Sem nje, ima još bolesnih likova u mađarskoj istoriji i nije ni čudo što je radnja mnogih horor priča, romana i filmova smeštena upravo u Mađarsku, ili povezana s njom.

 

svi te price i horor filmovi se desavaju u madjarskoj zato sto je to dosta interesatna srednje evropska zemlja.poseduje neku mistiku i na neki nacin je zemlja umetnosti.jer neko nekada napravio romane koji se desavaju u albaniji?

 

znas sta je najgori deo ove price to sto ti mene koji sam nekim delom madjar pokusavas da ubedis da su madjari odvratna nacija.uvek sam znao da su levicari veliki rasisti u svojim pokusajima da izjednace sve narode.mene vredja sama ideja uporedjivanja madjara sa shiptarskim shljamom i sve vas sto tu serete kako volite shiptare treba deportovati u tiranu da zivite malo medju gamadima koju volite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Naravno da Albanci ni po čemu nisu gori od Mađara, Albanci samo iskorištavaju geopolitičku situaciju, a u poređenju sa Mađarima, nikad ih neće prevazići po prosutoj srpskoj krvi. Teša ne bi trebao da se nešto mnogo ljuti na Albance, oni su nam sigurno napravili manje zla nego Mađari. A mislim i da su kao ljudi bolji, uprkos životinjskim primjercima u prištinskom rukovodstvu. Broj hungarizovanih Srba sigurno nadilazi nekoliko puta broj poarbanašenih. Jedino problematično je ono što neki rade sada sa crkvama na Kosmetu, ali ko zna šta su Mađari radili, vjerovatno su bili gori i u tom dijelu.

 

 

malo si se zajeb'o sa tim predivnim Albankama udatim za srpske seljake, jer to nije tačno... predivne sigurno nisu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da Albanci ni po čemu nisu gori od Mađara, Albanci samo iskorištavaju geopolitičku situaciju, a u poređenju sa Mađarima, nikad ih neće prevazići po prosutoj srpskoj krvi. Teša ne bi trebao da se nešto mnogo ljuti na Albance, oni su nam sigurno napravili manje zla nego Mađari. A mislim i da su kao ljudi bolji, uprkos životinjskim primjercima u prištinskom rukovodstvu. Broj hungarizovanih Srba sigurno nadilazi nekoliko puta broj poarbanašenih. Jedino problematično je ono što neki rade sada sa crkvama na Kosmetu, ali ko zna šta su Mađari radili, vjerovatno su bili gori i u tom dijelu.

 

 

malo si se zajeb'o sa tim predivnim Albankama udatim za srpske seljake, jer to nije tačno... predivne sigurno nisu.

 

ja sam potomak jednog madjarskog razbojnika.ali mislim realno da su madjari super nacija i ne mislim da su se toliko zamerili srbima kao shiptari.shiptare ne volim zato sto su shiptari.shiptare ne volim ne samo zbog toga sto su cinili zlocine nad srbima nego jednostavno zato sto su shiptari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Yakuza - budalo, jesi li ikad bio u Sent Andreji? Idi pa pitaj preostalu šačicu Srba tamo, oni su mi to i rekli.

 

 

Bilo je 4-5 srpskih crkava tamo, Rimokatolička crkva vrši pritisak, već je jednu crkvu otkupila i pretvorila u svoju, a država Srbija ne radi ništa da se sačuvaju tekovine srpske kulture na području Mađarske, ne postoji pravo Srba na obrazovanje na sopstvenom jeziku, nemaju nikakva prava, a u zadnjem mandatu parlamenta su izgubili i poslanička mjesta poslije amandmanske promjene izbornog zakona.

 

To su informacije iz prve ruke, nešto što degenerik koji ne može da diplomira u 27. godini baš i ne može da shvati...

Edited by Bata Životinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yakuza - budalo, jesi li ikad bio u Sent Andreji? Idi pa pitaj preostalu šačicu Srba tamo, oni su mi to i rekli.

 

 

Bilo je 4-5 srpskih crkava tamo, Rimokatolička crkva vrši pritisak, već je jednu crkvu otkupila i pretvorila u svoju, a država Srbija ne radi ništa da se sačuvaju tekovine srpske kulture na području Mađarske, ne postoji pravo Srba na obrazovanje na sopstvenom jeziku, nemaju nikakva prava, a u zadnjem mandatu parlamenta su izgubili i poslanička mjesta poslije amandmanske promjene izbornog zakona.

 

To su informacije iz prve ruke, nešto što degenerik koji ne može da diplomira u 27. godini baš i ne može da shvati...

 

katolicka crkva svugde vrshi uvek pritisak.jednostavno vatikan je uvek bio kurva i ako je neko neprijatelj srpstva onda je to vatikan.tacno je da je neki deo srba bio madjarizovan ali jos uvek ne vidim kako to cini madjare losom nacijom.a sto se tice prava srba u madjarskoj pa kao prvo drzava srbija i srbi ne cine nista u vezi toga a kao drugo drzava madjarska isto kao i grcka nikada nije davala neka prava manjinama.stvar je potrebno resiti.jako je bitno da srbi u madjarskoj imaju ista prava kao i madjari u srbiji.ali to opet ne cini da madjari postanu ruzni kao shiptari ili cigani niti je to promenilo madjarsku genetiku.usput glavna mana madjara je to sto se mrze izmedju sebe.vojvodjanske madjare madjari iz budimpeste gledaju kao stoku

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su informacije iz prve ruke, nešto što degenerik koji ne može da diplomira u 27. godini baš i ne može da shvati...

 

Degenerik pre moze da bude covek koji koristi Deretica i stormfront.org da bi svoje zvrljotine krstio imenima fakata :)

I koji na yumetal dolazi radi dve teme da bi se prepucavao dok u pauzama verovatno drka na ikone svetih otaca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ajde baba-student, što ne pišeš taj diplomski, šta ti je neko ko nije nigdje koristio Deretića i stormfornt kao reference skrivio pa ne možeš da diplomiraš...

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

Jos ce ispasti da zbog Prometeja ovako dugo studiram-vidim pominje tamo nekoga koje je koristio Deretica-kako god okrenes on,ja i ja Prometej je u pitanju :)

Medjutim posto sam rekao da si najobicniji kurac na bicklu koji prdi na dve teme yumetal foruma nesto ne verujem da si kao takav isprdak ozbiljnije uticao na moje studiranje :)

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ti si dečko opsjednut Deretićem pa ga nalaziš svuda.

 

I ovu temu zagađuješ spamom.

 

Ako imaš toliku potrebu da tvoja bude zadnja, onda ti je prepuštam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja
katolicka crkva svugde vrshi uvek pritisak.jednostavno vatikan je uvek bio kurva i ako je neko neprijatelj srpstva onda je to vatikan.tacno je da je neki deo srba bio madjarizovan ali jos uvek ne vidim kako to cini madjare losom nacijom.a sto se tice prava srba u madjarskoj pa kao prvo drzava srbija i srbi ne cine nista u vezi toga a kao drugo drzava madjarska isto kao i grcka nikada nije davala neka prava manjinama.stvar je potrebno resiti.jako je bitno da srbi u madjarskoj imaju ista prava kao i madjari u srbiji.ali to opet ne cini da madjari postanu ruzni kao shiptari ili cigani niti je to promenilo madjarsku genetiku.usput glavna mana madjara je to sto se mrze izmedju sebe.vojvodjanske madjare madjari iz budimpeste gledaju kao stoku

 

Tešo, a šta sa onim što je rađeno za vrijeme okupacije Srbije u Prvom svjetskom ratu? A tek šta su radili na potpirivanju sukoba između Duklje i Raške u 12. vijeku, pogledaj članak Tibora Živkovića, sigurno na googlu ima.

 

Osim toga, ja ne tvrdim ni za koga da je ružan, ali da nam je bio gori od Albanaca, to stoji. Ne mnogo gori, ali gori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A o činjenici da genetska struktura albanske nacije ne sadrži ilirsku haplogrupu I1b, već R1b, koja potiče upravo sa Kavkaza da i ne pričamo.

Извор? Имамо ли ми хаплогрупу I1b?

Успут, све ове ствари које си написао су јако занимљиве, она два сајта посебно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tešo, a šta sa onim što je rađeno za vrijeme okupacije Srbije u Prvom svjetskom ratu? A tek šta su radili na potpirivanju sukoba između Duklje i Raške u 12. vijeku, pogledaj članak Tibora Živkovića, sigurno na googlu ima.

 

Osim toga, ja ne tvrdim ni za koga da je ružan, ali da nam je bio gori od Albanaca, to stoji. Ne mnogo gori, ali gori.

 

sve nacije u evropi su ratovale medju sobom.istom ovom logikom bi francuzi mogli da mrze nemce.svaka nacija je ratovala sa okolnim nacijama i nema nista lose u tome.albanci su prirodno ruzni i inferiorni

 

ja vise necu dolaziti na ovu temu jer ste svi ovde rasisti i komunjare.mogu da mi pushe kurac svi koji mrze madjare ili vole shiptare.madjarska madjarima,srbija srbima a shiptarima metak

Share this post


Link to post
Share on other sites

u madjarskoj je sada podela na socijaliste i demokrate, demokrate se nekako drze za sada. a sve se bojim da svet zna vise od nas... madjara je navodno bilo vise, pa sad odjednom vecina njih nestalo... a posto bugari i madjari imaju neke slicne gene, gledam one gorance ili ih je mnogo ili je genetska ta linija stvarno tanka zajedno sa populacijskom. a opet njihova kultura i jezik, ne zna se da li su bugari ili madjari. kazu bugari koji su izbegli.

Edited by judge.dread

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja
Извор? Имамо ли ми хаплогрупу I1b?

 

Da. Link dolje tvrdi oko 30% mada sam ja nailazio i na procenat 60%, problem je što kod nas to još nije istraženo. Ali I1b haplogrupa je sigurno zastupljena.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Haplogroup_I1b_(Y-DNA)

 

 

sve nacije u evropi su ratovale medju sobom.istom ovom logikom bi francuzi mogli da mrze nemce.svaka nacija je ratovala sa okolnim nacijama i nema nista lose u tome.albanci su prirodno ruzni i inferiorni

 

ja vise necu dolaziti na ovu temu jer ste svi ovde rasisti i komunjare.mogu da mi pushe kurac svi koji mrze madjare ili vole shiptare.madjarska madjarima,srbija srbima a shiptarima metak

 

 

slušaš li ti sebe Tešo? Pogledaj boldovano.

 

Osim toga, Francuzi mrze Njemce. Sad se fura ovaj evropski fazon pa se ne zna da li je mržnja nestala, al' da su se mrzili - mrzili su se.

 

S tim što ja rekoh da ne mrzim ni Mađare ni Albance. Svaki narod gura svoju stvar, nažalost niko neće da sjedne i razgovara, osim što bi Srbi da filozofiraju o pacifizmu, dobroj volji i sistemima vrijednosti, iako svi ostali prvo krv puštaju i etnički čiste, a onda tvrde da su se branili.

 

Dakle, ne moraš da mrziš nekoga da bi mu sasuo metak u čelo, koji moj će mi to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da. Link dolje tvrdi oko 30% mada sam ja nailazio i na procenat 60%, problem je što kod nas to još nije istraženo. Ali I1b haplogrupa je sigurno zastupljena.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Haplogroup_I1b_(Y-DNA)

 

Sta je to care wiki :)

Na prethodnoj temi wiki u slucaju Sremskog Fronta nije validan a ove se razmahujes sa linkovima sa wikija

Da nije zalosno bili bi smesno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

samo što ovo ima 7 referenci plus external links, a tvoj sremski front nijednu jedinu, čak ni komunističku.

Edited by Bata Životinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

Mozes slobodno da proveris i u nekoj knjizi-ali problem je,vidis,sto nisi procitao nijednu ;)

Ja se ne drzim wikija kao slamicice spasa dok je to tebi kao sto vidimo glavna uzdanica upravo iz razloga koje sam rekao u prethodnoj recenici

Pored naravno Deretica i revizonisticke literature :)

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...