Jump to content

2008.03.12. *SKC, Beograd* Soulfly


Buddha

Recommended Posts

којот ТРУ Металац који скаче у масу, добио по пичкици од истих...

елем, церт океј, могао још боље, још енергичније, фалило је....

 

узео сам трзалицу, блејао сам са Максом пре церта, блејао сам на тонској, сликао се....и тако то :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Onako, solidan koncert!

Incite su mi se prilicno svideli i dugo me jedna predgrupa nije tako pokrenula.

Maxa ce definitivno sahraniti neuredan nacin zivota, jer u pojedinim trenucima sam imao osecaj da vise na nogama nije mogao da stoji.

Kao sta rece Pride, ni meni se taj fazon, "tribe-jump the fuck up-mutherfuckers-what goes around, comes around..." generalno ne svidja i mislim da covek od odlaska iz Sepulture, kreativno, nista revolucionarno nije ponudio, ali da stvara dobru atmosferu na koncertima to stoji!

Medjutim ti instrumental-ambijentalni Brazil brejkovi i tekako gase napon i mislim da se malo gubi nit u nastupu. Set lista mi se ne svidja, nastup je u nekom jamming medly fazonu, Maxu gitara definitvno sluzi za ukras i promociju Brazila, sa vokalom se prilicno muci, Rizzo i Nunez za svaku pohvalu...

Opet na kraju, drago mi je sto su bili. Par Sepulturinih pesama, Wasting Away, L.O.T.M., Prophecy, Eye...su bili dovoljni da odem kuci nerazocaran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Hmmm......a ne znam meni je cert nekako previse kratko trajao!

Pesme su bile ok, mada je bilo bolje po meni prosli put kad su bili.....znaci Max je jedva stajao na nogama, kako je taj covek umoran jbt ljudi .

Sve u svemu cert je mogao bolje da prodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo OK sinoc.

Uleteo sam na Soulfly (vec su krenuli da sviraju),pogledam stage - kad na levom zvucniku stoji zastava Brazila,a na desnom Srbije (i pise "Serbia") :pivopije:

Gitarista u Iron Maiden majci (mislim da je Somewhere In Time) :rockdevil:

Max je menjao majce...sad sam zaboravio sta sve,al' se secam da je nosio od Cannibal-a...e jebem mu mater,dal' je bio Vile ili sta vec,i majcu Osmog Putnika :)

 

OK kazem svirka,od starih stvari su svirali Troops Of Doom (promasio sam to :( ),Refuse/Resist i Roots Bloody Roots,kao i neki medly gde su jedan deo odsvirali Reign In Blood i Creeping Death :rockdevil:

 

 

којот ТРУ Металац који скаче у масу, добио по пичкици од истих...

Hah,sad sam se setio :D

Ne znam na kojoj pesmi izlasi Kojot na stage (sa trombonom) i odmah se cuje dvojaka reakcija publike:ribe vriste,a muski se deru "Pusi kurac majmune!!!","Mars u picku materinu pedercino!!!","Mamu ti jebem!!!" i sl. :):rockdevil:

Nisam ni video taj trenutak kad je skocio u masu dok me saban nije udario nogom u glavu (skocio je izgleda tu negde kod mene) :no:

Krenula je tu i neka frka,neki ga napali,drugi ga brane i deru se "Pustite ga!!!Sta je?!",ovo-ono...

Na kraju je uspeo nekako da se izvuce iz mase... :rolleyes:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

cert i atmosfera nisu bili nista spektakularno, cista 3.

najgore izdanje od 5 u kojima sa gledao maxa.

 

Meni, koji sam prvi put bio je bilo do jaja.

 

Nisam izašao iz šutke nijednog trenutka, tako da nisam uspeo da zapazim da li Max ne može da stoji, ili bla, bla, jedino da se nije mnogo drao, već je više recitovao. :lol:

 

Najviše mi zasmetalo što nije bio Downstroy, što je, fazon, najvaljanija pesma LetaDuše...

 

Medjutim ti instrumental-ambijentalni Brazil brejkovi i tekako gase napon i mislim da se malo gubi nit u nastupu.

 

Apsolutno tačno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam na kojoj pesmi izlasi Kojot na stage (sa trombonom) i odmah se cuje dvojaka reakcija publike:ribe vriste,a muski se deru "Pusi kurac majmune!!!","Mars u picku materinu pedercino!!!","Mamu ti jebem!!!" i sl. icon_smile.gif icon_rockdevil.gif

Nisam ni video taj trenutak kad je skocio u masu dok me saban nije udario nogom u glavu (skocio je izgleda tu negde kod mene) no.gif

Krenula je tu i neka frka,neki ga napali,drugi ga brane i deru se "Pustite ga!!!Sta je?!",ovo-ono...

Na kraju je uspeo nekako da se izvuce iz mase... icon_rolleyes.gif

 

LOL , e Srbi.......

 

Ako vam se nedopada sto je on tu iskulirajte ionako se pojavljuje na samo dve pesme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel se ti zajebavaš? Zato što je ogavna narkomanska krpa od čoveka.

Video sam ga na Legacy festu, dok su Obućari svirali hteo je da prođe u bekstejdž sa izgovorom "ja znam ove ljude", naravno odjebalo ga obezbeđenje :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel se ti zajebavaš? Zato što je ogavna narkomanska krpa od čoveka.

 

bas tako...radio sam pre dosta godina intervju sa njim(taman je izlazio album Dog life, Eyesburn jos nije bio poznat) i bilo bi jako zanimljivo cuti sta je tada pricao...a odmah sam video da je smrdljiva narkomancina, pa se jos time i ponosi, jadno...mislim, radi sta hoces ali on me bas nervira sa svojim pederisanjem...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio ok koncert. max je bio bolestan, bio sam u tour busu pre koncerta i video u kakvom je stanju. dobro je i izdrzao, neko bi otkazao koncert.

 

set lista mi je bila sasvim ok. dobra atmosfera, ne cudi me sto nema puno komentara a skc bio prepun, to samo pokazuje da soulfly/max cavalera fanovi ne pisu puno (kao, dolazimo, jedva cekamo, tema ima 26364765 stranica a koncert posle bude otkazan zbog slabe prodaje) nego POSETE koncert. odlicna atmosfera, divljanje non-stop, zvuk sasvim solidan.

 

vidimo se sledeceg puta! cheerz svima! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени много мерак било кад је Ризо свирао почетак Анђела смрти :rockdevil:

 

Иначе, било супер, чак ми и драго што су свирали ове старије Soulfly песме које одааааавно нисам слушао, а криво што нису Unleash, Babylon и Carved Inside као што је писало на оној сет листи коју су вртели..

Share this post


Link to post
Share on other sites

moglo je i bolje bit sve, al ajde... ok je bilo... posle certa nisam ni mogo sad tamo nesto da se guram do kavalere i ostalih, iskreno mrzelo me, al verovatno je shteta, al jbg.... energija bila dobra, jebanje keve, odusevio me refuse. a za kojota ne kapiram stvarno sto ga ljudi hejtuju... ne mora uopste da znaci da je lik narkomancuga, samo riva, ko i kavalera shta.... a pevach one predgrupe je tacno fil anselmo samo s kosom hahaha.... isti, iste grimase....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...