Jump to content

2008.03.12. *SKC, Beograd* Soulfly


Buddha

Recommended Posts

Ako smo kod "tipično našeg", u ovakvim diskusijama se stalno pojavljuje isti pattern.

 

- e taj i taj je mega faca jer se jadan puno namučio i mnogo je zaslužan i treba mu se klanjati kad god ga vidimo

- ali čekaj, ŠTA je on tačno napravio i uradio da to zasluži?

- eto kod nas svi samo gledaju tuđa posla!

 

Ono što sam ja hteo da kažem je da je on imao uslova da uradi daleko više stvari (pošto očlgledno nije puno morao da se nervira oko finansiranja svog života, a i onaj deda/ćale mu je isto muzičar, vamo tamo), a umesto toga sve se više raspadao, muzika mu je bila sve lošija i dosadnija i ima jedan poluuspešan bend čiji je hajlajt karijere to što ovde svira sa Soulflyjem. Pun mi je kurac više tih "umetnika" koji ništa specijalno iza sebe nisu ostavili, a očekuju ne znam kakav prijem među masom. Ok, to što su hteli da ga peglaju u publici jeste loše jer lik ipak nije toliko antipatičan kao recimo Đule Van Gog, ali opet njegova značajnost na onom koncertu je manja od onog lika što štimuje gitare muzičarima pred koncert.

 

Pa ko uopste kaze da treba da mu se klanjate?! I ko kaze da on ocekuje neki specijalan tretman? Ako ocekuje, to je onda njegov problem...

 

Kazem da covjeka treba pustiti na miru, kome se svidja njegova muzika - svidja, kome ne - ne, te licne diskvalifikacije su potpuno pointless... A sa tim njegovim polu uspesnim bendom (iako ga ja npr. ne slusam, da ne ispadne da ovo pricam zbog toga) je napravio vise od bar 90% bendova koji su nastali u Srbiji 90-ih godina... To je realnost.

Edited by Descender

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Takodje su dobili i pare od ministarstva kulture kad su manjkali sa finansijama za turneju po Evropi sa Soulflyjem. Koji je josh nash "moderniji" bend ishao na turneju, pa josh sa nekim vecim bendom? Inache, nisam fan Eyesburn-a, ali su dogurali do tachke do koje ne vidim da ce neki drugi domaci bend stici u skorije vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw, кавалера ни не вари ни не пуши ;)

Ajao,na infuziji je,a :)

 

 

offtopic al ajde: malo je vise nego jadno hejtovati Kojota jer je on jedan od retkih koji je svirao i popularisao metal kod nas u godinama kada to nije niko radio, niti mogao da radi...

Hm...

Moram priznati da nisam slusao mnogo taj Eyesburn,al' ono sto sam cuo (nekoliko pesama) - to nije metal ;)

 

 

Kazem da covjeka treba pustiti na miru, kome se svidja njegova muzika - svidja, kome ne - ne, te licne diskvalifikacije su potpuno pointless...

Otprilike,samo ima tu jedna "sitnica".

Covek cija se muzika NE svidja polovini posetilaca Soulfly koncerta se pojavljajuje na Soulfly koncertu.

Nekako mi logicno dodje da posle toga ti sto im se ne svidja to njegovo prisustvo prokomentarisu to.

Al ono,da se taj Kojot nije ni pojavio na koncertu,kapiram da ga ovde ne bi niko ni spomenuo,ni pljuvao :meshuggah:

Sam je kriv,haha :)

 

 

EDIT:nema nista preko veze (Darko :P ),za alkoholisanje koristite PMs,ovde se prica o koncertu.

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

Nego,evo neke slike Max-a sa srpskom zastavom (slikano mobilnim):

http://img257.imageshack.us/my.php?image=dsc01351.jpg

(to nesto zuto na zastavi su slova i pise Serbia)

 

 

A u'vatio sam i palicu bubnjara Soulfly-a.

I to zahvaljujuci nekoj ribi :)

Jer,na kraju koncerta ja i jos neka ekipa tu oko mene digli neku malu (40-45 kila ako ima u vr' glave :D Al' imala OK tattoo na ledjima) i drzimo je,to je primetio ovaj bubnjar i baci joj palicu,i naravno - zensko,pa je ne u'vati,tako da sam se ja onda docep'o toga :):rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...