Jump to content

Biblioteke


Recommended Posts

Gradska...Imala sam u pocetku par neprijatnosti jer su me bibliotekarke gledale kao da hocu da drpim neku knjigu, mada su posle provalile da obozavam da setam izmedju polica, a i bas sam neodlucna, ne znam sta bih pre.Malo mi smeta sto se mogu uzeti najvise dve knjige ali Boze moj...Procitam pa 'ajd Jovo nanovo :)...Osoblje zna da bude i jako ljubazno, dosta su mi pomogli oko strucne literature iako to nema nikakve veze sa skolom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gradska...Imala sam u pocetku par neprijatnosti jer su me bibliotekarke gledale kao da hocu da drpim neku knjigu, mada su posle provalile da obozavam da setam izmedju polica, a i bas sam neodlucna, ne znam sta bih pre.Malo mi smeta sto se mogu uzeti najvise dve knjige ali Boze moj...Procitam pa 'ajd Jovo nanovo :) ...Osoblje zna da bude i jako ljubazno, dosta su mi pomogli oko strucne literature iako to nema nikakve veze sa skolom.
Kako bre smao dve knjige?!!! To su te nesto zeznuli. Ja uvek uzmem po tri i niko me ne cima niti prati, imaju one lasere-skenere, ili kako se zovu ona cuda na ulazu :opusteno: pa nikog ne jure jer ono zapisti kad neko oce da digne knjigu. Prisutvovao sam sceni kad su nekog bakutanera skembali :rockdevil: . A reko bi covek fina baka :rockdevil:

 

Ono bas volim da citam, redovan sam u Gradskoj, fino osoblje imaju :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clan sam skolske i gradske biblioteke.

Iz skolske uzimam samo lektire (jer u gradskoj lektire mozes uzeti na samo 10 dana, a u skolskoj mozes i na celo polugodiste, ako hoces. xD)

 

Gradska je okej, prilicno je opremljena, zaposleni su super, cesto i preporucuju odlicne knjige, svaka knjiga je na svom mestu, sve je fino rasporedjeno, lako je za snalazenje. I tako. x] Jedino bi im onaj deo sa istorijom mogao nesto maaaalo veci da bude. (u prevodu, treba mi literatura za maturski, a bas i nema puno :S)

 

Na sajmu sam se nakupovala knjiga, tako da u poslednje vreme citam samo svoje... Obozavam da citam svoje knjige, pa podvlacim i sl. ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam u univerzitetskoj, i smeta mi što moram da ostavim indeks kada uzimam knjigu, kao i da čekam pola sata da dobijem istu :mad:

 

da, to i meni smeta... Svega nekoliko puta sam otišla tamo i zarekla se da više neću kročiti nogom. Neljubazni su do bola.

 

Uclanjena i uzimam iz gradske kod Kalisha wecc dosta godina, jedinu zamerq imam i imala sam, na osoblje.

 

Kakvu zamerku, konkretno?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest HEFEST

JESAM. U ARANDJELOVCU. CLANSKI BROJ MI JE 666. HTELI SU DA MI GA PROMENE - DETE DAJ DA TI PROMENIMO DJAVOLJI BROJ, A JA REKO NE DIRAJ TO NEMO GUJA DA VAS UJEDE!!! I ONDA SAM PREJEDNO 10 GODINA PROCITAO SVE KNJIGE IZ BIBLIOTEKE PA SAM SAD PRISILJEN DA KUPUJEM KNJIGE I DA SKIDAM E-BOOKS. OSLEPO SAM SKROZ!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...