Jump to content

Iptv


cotoha

Recommended Posts

Jel' ljudi za koliko ste vi dobili to govno od podnoshenja zahteva, mene vec 2 meseca ako ne i vishe jebu u zdrav mozak, ishao sam pre nekoliko dana kazu sve je u redu sa zahtevom ali nemaju tih uredjaja kurac palac, jebem ti telekom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

IPTV je bolji od svake kablovske a i pouzdaniji . Ako se bilo sta desi prijavite smetnju koja automatski ide u TIS odakle tehnicari moraju da je rese da im sefovi ne bi jebali kevu . Cak i to smaranje sa kanalima moze da se regulise pise sve u onom uputstvu , moze da se sortira po omiljenim kanalima . Ovih dana je bilo podosta montaza i novopristiglih uredjaja , tako da ste verovatno svi dobili koji ste cekali neko vreme .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Гром ми је убио ТВ пре неколико недеља. Други ТВ који имам нема скарт назад, што је проблем због тога што сада не могу да користим ИПТВ.

 

Задња страна рутера за ИПТВ изгледа овако:

 

amino.gif

 

Задња страна телевизора којег сад имам изгледа овако:

 

philips.jpg

 

Постоји ли неки начин да се ова два повежу?

 

Ако не, постоји ли нека ТВ картица на коју бих могао да прикључим овај рутер?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

 

amino.gif

 

Постоји ли неки начин да се ова два повежу?

 

Ако не, постоји ли нека ТВ картица на коју бих могао да прикључим овај рутер?

 

 

otkud aminet130m? ja nemam hdmi :confused::confused:

 

sigurno si našao neko rešenje već, treba ti scart adapter.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebao sam se s ovom slikom, nemam ni ja hdmi nego s - video. Neki momak na forumu Sveta kompjutera mi je objasnio šta i kako. Adapter košta 730 dinara u Delta Sitiju, idem za koji dan po to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Убачена нека два мађарска канала, а избачен Студио Б. Звао сам кориснички центар, рече ми да је то због одлуке РРА по којој је Студио Б добио само локалну фреквенцију за подручје Београда. Пих.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro,to ima logike.Mene iskreno zabole,i onako gledam samo Arenu,ESPN,Eurosport,Fox,Avalu,HBO i tu i tamo RTS kada ima neki Sport.I SOS naravno.Ostali kanali mi ni ne trebaju.

Nego,imas ti onaj kineski kanal?Ili su to samo stavili kao ekskluzivu za backe buvljak kosooke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немам појма, нисам листао. Баш ћу погледати после.

 

Добар је Студио Б, у сваком случају битнији од неких тамо Мађара.

Једино ме иритира милион дечијих програма.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...