Jump to content

NHL


Geralt of Rivia

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Finci očekivano ipak izgubili nažalost, imaju bolju ekipu Šveđani trenutno jbg. Ne znam zašto Rask nije bio na golu, no dobro, bilo je gusto, ali imam osećaj da bi sa Raskom na golu duže sačuvali tih 1:0 što su imali u drugoj trećini. Ameri se puvaju mnogo kako će lagano sve da izgaze, mada Kanađani imaju duplo bolju ekipu, ali Kanađani dosta loše igraju, videćemo šta će biti. Bilo bi fino da Šveđani osvoje na kraju :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kanada-Švedska finale, svaku utakmicu koju odigrah na golove, 0-5 sam pogodio , ne pratim i ne razumem se u hokej ali mi se čini da je ovaj turnir dosta neefikasan, antipropaganda hokeja.

Jel tako ili se varam? Jel zanimljiviji NHL?

Meni je bilo interesantno jer sam se kladio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa evropske ekipe igraju dosta zatvoreno a Kanadjanima su napadači baš zakazali. Zato me i čudi što na spisku nema Lučića. Očigledno su se odlučili na pokretnije i brže klizače. Ne očekuj ni u finalu više od 3 gola :bigblue:

 

Lehtonen. Rask je bolestan :no:

 

Mislio sam da je on treća opcija. Valjda će se Tuka oporaviti do nedelje.

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kanada-Švedska finale, svaku utakmicu koju odigrah na golove, 0-5 sam pogodio , ne pratim i ne razumem se u hokej ali mi se čini da je ovaj turnir dosta neefikasan, antipropaganda hokeja.

Jel tako ili se varam? Jel zanimljiviji NHL?

Meni je bilo interesantno jer sam se kladio :)

 

Zanimljiviji je NHL, tačno imaš ekipe koje baziraju igru na odbrani i one koje zabole da se brane i koje ciljaju da uguraju po 5-6 komada svaku utakmicu. Mislim da je i površina leda na kome igraju veća na turniru nego u NHL-u, dosta se o tome pisalo, kako će se igrači prilagoditi. Dosta je zajeban NHL za klađenje, bar što se tiče golova; a i uvek se može desiti da poslednjeplasirana ekipa dobije prvoplasiranu. Meni je lično do jaja liga, retko kada postoji dominantna ekipa za koju se očekuje da osvoji kup i koja ga na kraju i osvoji, uvek je tu bar 4-5 ekipa koje mogu do vrha. Tako i ove godine, od Pitsburga, preko Bostona, pa Čikaga, Anahajma, St. Luisa, San Hozea, ali ono, pre par godina su LA Kingsi izgazili sve na putu do titule a jedva su se dokopali 8. mesta i plejofa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate Selane prodao...mogaoe lako da ga ucacka kadie bilo 5 na 3, ali sutirao par puta kao baba i jednom promasio pak...stigle godine legendicu...drugi brat patak -Sami Vatanen, zvezda u usponu...ubitacna pracka, jos malo da radi na preciznosti - nadmasice i nekog tamo crnca Subana

 

Kanada osvaia, lagano

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 11 months later...

ajde i ovo da dignemo iz mrtvih, prati li se? :D

 

Kingsi najgotivnija ekipa (ćao Kazime), Doughty najluđi lik u ligi apsolutno

 

zgotivio sam ih dosta kad su onomad šmekerski pustili Spirit In Black u hali posle Hannemanove smrti, pre neki dan tukli Ace Of Spades isto. još su i Lučića nabacili sad pa je žurka kompletna haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...