Jump to content

Concrete


Guest ConcretE

Recommended Posts

Guest ConcretE

Evo da vam postavim link na koji mozete poslusati pesme benda u kome sviram koji se zove ConcretE iz Kraljeva! Nadam se da ce vam se svideti i voleo bih da cujem vase komentare kako vam zvuci, ima li nade za nas u buducnosti i tako to :rolleyes: ! Pozz svima

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jbte 3 pune godine postoje a ja nisam cuo za njih?!

 

Preslusah prve 2 pesme na spejsu - jbg nije muzika koju bi slusao kod kuce. Nije lose naravno, ali op meni (nazalost) apsolutno nista posebno sto se tice originalnosti.

 

Mislim da pevac ima potencijala, kad bih se odlucio bas da "peva" (znaci ok growl/scream povremeno), ali generalno meni micno se cini da bi utisak bio dosta jaci kad bi vokali bili dosta definisani i kvalitetno otpevani.

 

Eto, toliko od mene sto se tice Concrete! Sve najbolje zelim u daljem radu! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest ConcretE

Hvala vam sima na komentarima, zao mi je sto nisam pre mogli da odgovorim-o... Malo smo zajebali produkciju pesama pa ne zvuce bas kao sto bi trebalo da zvuce, mada generalno ljudima se svidja ovo sto stvaramo, retki su autorski bendovi u danasnje vreme... Nadamo se skoroj malo vecoj publikaciji, imamo jos par novih pesama, radi se, a to je najvaznije! Poz svima, nadam se da ce biti jos komentara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest ConcretE

Ovo prvi put cujem da je neko zadovoljan nasom demo scenom, jos gore brojem bendova koji stvaraju, ali ok! Kazite sta mislite o bendu, ne morate da ismejavate sve i svakoga za svasta! pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala vam sima na komentarima, zao mi je sto nisam pre mogli da odgovorim-o... Malo smo zajebali produkciju pesama pa ne zvuce bas kao sto bi trebalo da zvuce, mada generalno ljudima se svidja ovo sto stvaramo, retki su autorski bendovi u danasnje vreme... Nadamo se skoroj malo vecoj publikaciji, imamo jos par novih pesama, radi se, a to je najvaznije! Poz svima, nadam se da ce biti jos komentara...

produkcija je odlicna,zvuci zivo za razliku od gomile slicnih vam bendova koji imaju uzasno sinteticki zvuk...ovo treba ovako da zvuci.iako nisam neki fan ovog zvuka,samo napred,bar nema gay momenata,nego samo cepanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest ConcretE
produkcija je odlicna,zvuci zivo za razliku od gomile slicnih vam bendova koji imaju uzasno sinteticki zvuk...ovo treba ovako da zvuci.iako nisam neki fan ovog zvuka,samo napred,bar nema gay momenata,nego samo cepanje.

 

Jeste ali gitara treba malo vise da rilja po basti i dzndznuje!:) Hvala na lepim recima! :D

 

Ima dosta kvalitetnih bendova to stoji, ali mislim da treba da ima mnoooogo vise bendova! Hvala na lepim recima i tebi TheoryOfChaos!

Edited by ConcretE

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jeli bre!!!!

Ja sam bio na vasoj svirci u Kraljevu, i

bas ste imali 'light show'.

hehe

non stop ukljucena svetla, majku im njihovu!!!!

sledeci put da skacete sa bine i

razbijete sva svetla pa onda da svirate.

Ili jos bolje, bezite iz Kraljeva u druge gradove

da svirate.

procujte se malo.

\m/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest ConcretE
Jeli bre!!!!

Ja sam bio na vasoj svirci u Kraljevu, i

bas ste imali 'light show'.

hehe

non stop ukljucena svetla, majku im njihovu!!!!

sledeci put da skacete sa bine i

razbijete sva svetla pa onda da svirate.

Ili jos bolje, bezite iz Kraljeva u druge gradove

da svirate.

procujte se malo.

\m/

Naravno da hocemo, evo sad u petak svirka u Pozegi, samo tebi daleko iz KG-a da dolazis cak tamo!:D Pozz i vidimo se skorije nadam se i sviramo udruzeni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...