Jump to content

AIDS


gavrosaurus

Recommended Posts

na pavlovićevim i Čupićevim udžbenicima, a možda i Podunavčevim. Pošteno si

 

 

plivao kroz govna.

 

Još samo da dodaš Vujačića, pa će četvoročlana banda profesora koji su me najviše nervirali biti potpuna. Ja sam, dečko, studirao međunarodne odnose, na udžbenicima Naja, Kisindžera, Smita i Bejlisa, Keglija, Goldštajna... i velikom broju kjniga niza drugih renomiranih autora.

 

I naravno, slikao sam se sa diplomom, jer se sa diplomom FPN-a i inače možeš samo slikati. Ko još traži da zaposli politikologa za međunarodne poslove, sem ovih uštogljenika iz Ministarstva spoljnih poslova? Zato se ja sada bavim drugim stvarima, pa što da ne i medicinom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti medical doctori polažu ispite na bubice, ja sam fakultet pošteno završio.

 

 

jeste, ti znaš na šta polažu medical doktori. dada na bubicu sam upisala medicinu. ne sviraj života ti.

 

i vaše i njihove se greške brale vide po grobljima, samo njihove odmah, a vaše posle 20 godina i to 200 puta masovnije.

 

 

 

vidi prince, stvarno što ti nemaš devojku? plašiš se da ne dobiješ aids? :) pa vitlaš ovde po forumu instead...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne isplati se ulaziti u vezu, više štete nego koristi bude neminovno.

 

Stav. Cesto me obuzmu ovakvi momenti. Doduse vezano za decka, devojke jos uvek nemam :)

 

on topic:

pošto nismo bili produktivni čitala sam malo na temu lekova za kontrolisanje aidsa/hiva i našla interesantan članak ovde. pogledajte.

 

South Park

S12E01 :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne gledam south park pa mi de objasni šta si 'tela :D

 

 

a ovo:

" Dr. Cohen, an adviser to Gilead, Bristol-Myers and other drug manufacturers, said there was already some concern among AIDS experts that having a once-a-day treatment would make people lose their fear of H.I.V. "We still want people to respect that prevention of the disease is better than treatment," he said. "

 

je soo troo.

mislite o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kartmen dobije hiv transfuzijom i namerno zarazi Kajla, onda idu do Medzik Dzonsona da ga pitaju za lek.

Turns out da Medzik Dzonson spava u parama i da samo koncentrisana doza kesha od bar 180.000$ ubrizgana direktno u krv ubija virus hiv :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko još traži da zaposli politikologa za međunarodne poslove...?

 

Uuhm, ehem, ah , oh :wacko: . Pa...Centralna Obavestajna Sluzba i Savezni Istrazni Biro. Nis' se ti ne brini, posla ima preko (neke) bare.

 

P.S. Jedino mi se ne svidja sto si tu stisnuo usta, pomalo cinicno-slash-sarkasticno. Gde je osmeh bre, od uva do uva (uha do uha)? Ides dalje...

 

 

Kartmen dobije hiv transfuzijom i namerno zarazi Kajla, onda idu do Medzik Dzonsona da ga pitaju za lek.

Turns out da Medzik Dzonson spava u parama i da samo koncentrisana doza kesha od bar 180.000$ ubrizgana direktno u krv ubija virus hiv :)

 

Teorije zavera :rockdevil:. U svakom slucaju, ne treba se preterano loziti na iste, Ameri nisu uspeli da sakriju jednu od daleko najbitnijih tajni ('stealth' tehnologiju za vojne zrakoplove i ostalo) duze od nekih 10-tak godina i to sami od sebe. Od svoje raje. To im je bilo mnogo bitnije od leka za AIDS. Rusi su saznali momentalno, a ostali ne mnogo kasnije. Cuj sad, lek za SIDU je neka mega tajna. Da ga ima, svako bi znao za isti. Fora je sto Magic Johnson sebi moze da priusti najbolje doktore i najbolje tretmane, istovremeno (ima para). Mi ostali bi morali da biramo jedan jedini tretman ako imamo osiguranje. Kod tamo nekih lokalnih doktora. Magic tehnicki nije ni imao SIDU, bio je HIV pozitivan! World of fucking difference. Biologija 101. To je kao kad nekome prenese boginje (a odlezao si ih). Inkubator si, u tebi je virus ali nije aktivan. Ne metestazira, spava i ceka da bude prenesen dalje na 'plodnije tlo'.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kartmen dobije hiv transfuzijom i namerno zarazi Kajla, onda idu do Medzik Dzonsona da ga pitaju za lek.

Turns out da Medzik Dzonson spava u parama i da samo koncentrisana doza kesha od bar 180.000$ ubrizgana direktno u krv ubija virus hiv :)

 

Najbolje kada onaj lik dodje u Nigeriju(gde 75% populacije je obolelo Hivom) i kaze :"E ljudi, pronashli su lek protiv side, samo ubrizgajte 180.000 dolara u sebe i to je to". XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

vala bash.

ama siguran sam da neko zna nekog. dok sam se ja drk'o po kstdemijavenomima to su bile vrlo poznate stvari.

u to lepo vreme kladili bismo se da li che neki nesretni novopecheni klinac da zakachi istu od neke poznatije zagorele matorke. eh, da stara dobra vremena...dobio sam opkladu bar dvaput...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...