Jump to content

AIDS


gavrosaurus

Recommended Posts

mozhda se i znamo (ovo vazhi i za Fenixa - i on je tu negde po godinama), mada mene nije bilo tud od kako se datura raspala sho beshe negde oko 99te.

 

 

a tad se itekako znalo ko vuche hiv, jel'te....

 

feniks i ja smo godište a ti si vidim tu negde

pa da i ja sam prestala aktivno da izlazim po klubovima otprilike 98-99.

 

to za hiv pojma nisam imala, doduše logično je da su među muškima te informacije bile dostupnije mi žene smo se bavile lakiranjem noktiju u crno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

feniks i ja smo godište a ti si vidim tu negde

pa da i ja sam prestala aktivno da izlazim po klubovima otprilike 98-99.

 

to za hiv pojma nisam imala, doduše logično je da su među muškima te informacije bile dostupnije mi žene smo se bavile lakiranjem noktiju u crno :D

naravno.

mozhda ne bi bilo zgoreg da se proverish? :zeleni:

samo lakiranjem noktiju? meni je u to vreme valjao i wd40 jer kad se dovatish s devojkom nemosh' se chujesh od shkripanja kozhe (sho na tebi sho na njoj). Cenim da bi vr'unac vatanja bio na kozhnoj fotelji.

i tako death'n'thrash'n'broken bones...

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tešo, a što je bolje kad se ne tučka?

 

pa vishe psihicke energije sacuvas za sebe.bolje se osecas i razmisli koliko je samo proteina i svega potrebno radi stvaranja te silne sperme

 

i kst ima stila

 

каквог црног стила та рупчага има?то једно наркоманско легло где одлазе неки дебили,атмосфера је одвратна,пуно је којекавих дебила металских,музика је срање и све вас педере што тамо излазите треба тучи са усраним моткама да се научите реду

Share this post


Link to post
Share on other sites

каквог црног стила та рупчага има?то једно наркоманско легло где одлазе неки дебили,атмосфера је одвратна,пуно је којекавих дебила металских,музика је срање и све вас педере што тамо излазите треба тучи са усраним моткама да се научите реду

 

sto ne dodjes tamo i kazes to nekom u lice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Well svako ima prava da mu se nesto ne svidja ali nema pravo da drugima kvari uzitak. I za tebe vazi Tesho.

Narocito zato sto nisi iz Bg i nisi bio u KSTu vise od par puta. Neki ljudi ovde izlaze u KST vise od 10 godina. I da, jeste rupa i ruzno je. Ali ponekad kad sabaresh dva i dva vidish da u celom BG imas nekoliko klubova (klubova ne kafana ili birtija) gde mozes da cirkash i djuskash sa drugarima uz muziku koju volish gajbi da slushash.

Mada se slazem da je kst cesce od jednom u tri meseca los po zdravlje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto ne dodjes tamo i kazes to nekom u lice?

 

bio sam i radio sam to,probao sam da popricam sa tim ljudima i da im objasnim da to ne valja.cak sam i kitu izvadio.ali ne vredi tamo su svi toliko nadrogirani i retardirani da uopste cak i ne reaguju

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...