Jump to content

Nexus


Sealed Senses

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

haha!!! neki... imam jedno 40-ak DVD-ova pa mozemo da se nadjemo neki put da izaberes sta ti sve treba... imam i vst instruments i neke directX plugin... najbitnije, sto tebi treba, je BFD Drumkit koji je na 9 DVD, treba ti i neki lep kompresor, amplitube ili guitar rig i neki vokoder efekat za Kovaca (da mu dodamo jos muda :rockdevil: )... to sve moze da se iskopa iz onih mojih diskova... ma najbolje je da se nadjemo jedan dan... dogovori se ti sa Jovanom posto ste vas dvoje vise u kontaktu nego ti i ja pa cemo da iskombinujemo nesto... :)

Edited by gUrNuL

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd dizite te pesme online, da se cuje :da:

 

treba jos da se odradi neki photosession i onda ce space da se osposobi i onda pesme for everyone!!! hehehehe :D:D:D

 

:pivopije:

 

haha!!! neki... imam jedno 40-ak DVD-ova pa mozemo da se nadjemo neki put da izaberes sta ti sve treba... imam i vst instruments i neke directX plugin... najbitnije, sto tebi treba, je BFD Drumkit koji je na 9 DVD, treba ti i neki lep kompresor, amplitube ili guitar rig i neki vokoder efekat za Kovaca (da mu dodamo jos muda :rockdevil: )... to sve moze da se iskopa iz onih mojih diskova... ma najbolje je da se nadjemo jedan dan... dogovori se ti sa Jovanom posto ste vas dvoje vise u kontaktu nego ti i ja pa cemo da iskombinujemo nesto... :)

 

ma skidao sam bfd2 al je neka istripovana verzija bila da na kraju nisam mogao da je lepo pokrenem. a za ovo ostalo mozes lepo jedan dan da banes do mene pa da radimo malo zajedno ako hoces!! :rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vratili smo se iz makednoijie sa sjajnim utiscima!!! :D:D:D

 

Natupali smo prve veceri na RockFest festivalu u Skoplju. Imali smo nevidjenu podrsku publike bez obzira na to sto prvi put sviramo tamo! Tri puta su nas zvali na bis i bilo je stvarno neverovatno iskustvo!!! Posle svirke je usledilo glasanje i saznali smo da smo imali ubedljivo najvise glasova i da smo automatski prosli u finale koje ce se odrzati 11. aprila!!

 

Sve u svemu bilo je nezaboravno iskustvo i nadamo se da ce u finalu biti jos bolje!!! :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

Pozdrav svima,

 

NeXuS

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

UPUTSTVO ZA NASTAVAK UNDERGROUND BITKE!

 

Pozdrav svima!

 

Veceras u 20h OBAVEZNO slusajte reprizu specijalne emisije "Demo Republika", koja je emitovana sinoc na radiju VK iz Kikinde. U njoj cete saznati sve VEOMA BITNE informacije o novonastaloj pobuni za underground. Direktna ukljucenja su uradjena sa Nikolom (COnsecration) i Dusanom (Udruzenje Neestradnih Umetnika)..

 

SAZNAJTE IZ PRVE RUKE KAKO DELOVATI DALJE!

 

MOLIMO SVE BENDOVE/LJUDE KOJI VOLE MUZIKU/MEDIJE/INTERNET PORTALE da ovaj bulletin proslede dalje!

 

P.S. Ko ima facebook neka i tamo prosledi!

 

CELA SRBIJA MOZE PRATITI EMISIJU KLIKOM NA:

 

RADIO THEORY OF CHAOS

http://theoryofchaos.listen2myradio.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

METAL SOUND KONCERT

klub Danguba

Sreda 29.04.2009

Pocetak u 21:30h

Ulaz: 100din

 

 

Sviraju:

NEXUS gothic metal

REMNANT alternative metal (goodsmack, sevendust, stone sour, korn + autorske)

ACROMION gothic metal (dream theatre, metallica, nightwish + autorske)

AS MY VICTIMS FALL melodic death

 

Vidimo se tamo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

METAL SOUND KONCERT

klub Danguba

Sreda 29.04.2009

Pocetak u 21:30h

Ulaz: 100din

 

 

Sviraju:

NEXUS gothic metal

REMNANT alternative metal (goodsmack, sevendust, stone sour, korn + autorske)

ACROMION gothic metal (dream theatre, metallica, nightwish + autorske)

AS MY VICTIMS FALL melodic death

 

Vidimo se tamo.

 

:rockdevil::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...