Jump to content

Aleksandar Makedonski i doba helenizma


Nisko_Se_Mazim

Recommended Posts

Po njemu, Aleksandar je bio Srb a Hrist propovedao na srbskom.

 

Ali ozbiljno, neka se pali svako na šta god hoće. Ova debata neće prosvetliti čovečanstvo i izbaviti ga iz govana. Daklem, apsolutno je nebitna. Evo postaviću ja teoriju na brzinu - Herakle je zapravo bio Milojko koji je osvojio celu Aziju 1800. pre n.e, Srbi su otišli na Mesec još u srednjem veku, za vreme Nemanjića putem tajne tehnologije koju smo dobili od naših predaka Hiperborejaca putem kristala skrivenih u Šambali, u kojima je sačuvana kompletna baza podataka i tajno mistično znanje prvobitnih divovskih rasa čovečanstva, a sve putem ekspedicije koju je vodio Sveti Sava i Sinbad - koji je zapravo Siniša moreplovac. Cela ta drevna Srbska imperija je propala kasnije putem tajnih iluminata i Masona koji u saradnji sa reptilima i sivima žele da pokore naš svet, posisaju nam krv. Vođa repila i njihov tajni agent je bio Sava Savanivić, emperor svih Reptila.

I sad ja napišem knjigu i nađe se 5 ljudi koji poveruju u to. Kakve to veze ima. Ljudima trebaju bajke, život je sranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tek sad sam video ovu temu. Pored Grcko-Persijskih ratova, doba od Filipa Makedonskog pa do Aleskandrove smrti je najzanimljiviji iz istorije Grcke. Na ispitu sam hteo da dobijem neko pitanje o Aleksandru, al' nisam. Jedino sto me smara su Dijadosi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam tek saznao da je, prema Deretiću, Aleksandar Makedonski zapravo Aleksandar Karanović. :haha::haha::haha:

 

Трећи Србин који је стигао до Индије. Нино Белов, па Сербон Макеридов, па Александар Карановић.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest sotonina posteljica

Nema veze što je bio homoseksualac, Aleksandar je i dalje ponos i dika našeg bratskog, grčkog naroda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest bogdansvitlica

Aleksandar Makedonski je ponos našeg bratskog, tj. našeg naroda, makedonaca i stoga bi voleo kad bi se osnovne škole u Srbiji zvale po njemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...