Jump to content

Witchcraft


Angelystor

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Uf, mene bas tesko smorio ovaj album. Vidi se vec sad sa ovim da je Witchcraft bend na novom putu u odnosu na prva 3 albuma sto mi je sljakalo na Legendu ali ovde ne. Pelander je ovde u sustini ubacio i mrvu starog zvuka, album je considerably more doomy u odnosu na prethodnika ali mi je toliko dosadno i nategnuto da boli. Jedin me odradio singl gore postavljen i Malstroem gde ta sporina i ima smisla, ostalo mi ide u intervalu od dosadno tipa naslovna koja mi traje sto godina do nazalost bukvalno odvratno na Theory of Consequence.

Sve mi je bilo jasno kad sam slusao album i slucajno mi na tjubu izleti Chylde of fire, pustim i kao da me sunce ogrejalo.

 

To conclude in azalian manner: jbg za mene na kraju prva 3 albuma, sad mi ne valja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam jos preslusao, ali sam naleteo preko vikenda na ovaj bend, ne znam gde da stavim pa cu ovde.

 

http://www.youtube.com/watch?v=2ovJNqX5PfM

 

imaju taj proto metal retro vajb kao witchcraft u zvuku plus tonu proga i psihodelije preko svega.

 

sa Islanda su, naravno.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 years later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Meni je ovo super-jednolično i dosadno. Isprva sam mislio da će da bude kao onaj Pelander EP, ali ono je stvarno black metal u odnosu na ovaj materijal. Tamo je bilo akustike uglavnom, ali i "plugged in" momenata, a i kada je samo akustika zvučalo je mnogo dinamičnije nego ovo. Ovo je 30 minuta Pelandera koji zvuči kao da je na samrti bukvalno. Nek bude i da ne kontam ovaj sentiment, ali ne mogu da podvučem koliko mi dosadno ovo.

Plus, da ocenjujem album, skinuo bih mu bar jednu celu ocenu zbog ovog sarkastičnog naslova. A onda i još jednu što je uopšte izdat pod Witchcraft imenom (presvetim).

On 4/4/2020 at 8:52 AM, Grobodan said:

slusajte Hultenov solo umesto ove kare banane ako ste za nesto ovako

Iako nisam ni time bio oduševljen, mnogo je bilo prijatnije iskustvo nego ovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jedva covek preslusa album, iako traje nesto preko pola sata. Kao da se trudio da napravi sto monotonije izdanje, jesam ja mozda plebejac za ovakav zvuk ali meni ovo smaracina, pass.

Kao sto smo vec utvrdili, solo gospodina Hultena je vasiona i pojam za ovo. I da, em je mogao solo da izbaci ovo, em je naziv albuma fora koja je potonula.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...