Jump to content

Legacy Promotion - Fan Club


Da li ste zadovoljni koncertnim dešavanjima u 2008 god. u organizaciji LEGACY PROMOTION-a?  

176 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja dolazim "redovno" na Legacy svirke (naravno, uslovno receno, jer ne idem na te svirke jer ih Legacy organizuje, vec sto me zanimaju bendovi koji sviraju), ali ne vidim poentu ove stavke "posle 5.karata, 6. je na popustu 40%". Sto se mene tice, ili stavite da je 6-7. karta za dz, ili nista. Jer tih 40% znaci nista, narocito jer je clanarina 1000 dindzi.

Mitovacu se i gritovati sa meni interesantnim bendovima ionako posle/pre svirke, tako da ni tu ne vidim neku korist svega ovoga. Neko je jednom predlozio da se uvede neka vrsta godisnje karte, ili barem pretplate na recimo 5 koncerata sa odredjenim popustom (ali ne od 40% :) ). To bi bilo korisno.

 

Odredbu protiv dima podrzavam 101%.

Edited by H.J

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, narode, imamo jednu sjajnu vest sto se tice fanclub-a!

 

PROPUSNICA CE VAZITI ZA 2. KONCERTNE GODINE!!!! ZNACI PROPUSNICA VAZI ZA CELU 2009/2010!

 

Ajd uzdravlje!!!

poz

 

:rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti si retard

lepo pise

posle pet kupljenih karata za koncert koji organizuje legasi na 6-om dobijas 40% popusta

da li je to toliko tesko shvatiti

jbt

da i vazi samo u 2009 god

 

dobro mozemo i bez retarda,samo sam pito jel vazi samo za 2009 jer ko ce otici na 6 koncerata godisnje pa mi je delovalo sumljivo

 

 

Ok, narode, imamo jednu sjajnu vest sto se tice fanclub-a!

 

PROPUSNICA CE VAZITI ZA 2. KONCERTNE GODINE!!!! ZNACI PROPUSNICA VAZI ZA CELU 2009/2010!

 

Ajd uzdravlje!!!

poz

 

:rockdevil: :rockdevil:

 

 

eto ko je sa retard znao sam da ce biti ovako...e mito,prvo razmisli prenego sto nekom kazes da je retard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opustite se ljudi.... ovo se tek razvija polako :), dok svi ne budu zadovoljni :)hahha....

 

Zahvaljujuci vasim predlozima i svim ostalim zajebancijama ocemo da uradimo da se svi bolje osecamo na koncertima i tako dalje...

 

Sto se tice fan cluba , ja licno znam bar 50-ak ljudi koji dolaze na svake koncerte u nasoj organizaciji i onda zasto da tim istim , a i onima koji ne dolaze cesto , ljudima ne olaksamo situaciju ... mislim da ce ovo znaciti ljudima. ;)

 

PS. Ostalo je ja mislim jos 10-ak propusnica, pa ko hoce neka se javi na mail .

pozzz

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva je ovo zabrana pushenja jeste li vi normalni?

 

Xaxa, neka, kad mi svi nepusaci pusimo zajedno s vama, da i vi malo popusite nekad! :evotigana:

 

Bice ko u srednjoj skoli - u WC na pljugu! :mhihi: I to je ok, ko oce da pusi nek ide tamo gde se pusi. Ovako nam naturate dimcugu. Pristojnije bi bilo fixati se u venu u cosku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

5. Za koncerte u velikoj sali, uvek ce se prodavati VIP karte, koje ukljucuju ulaz i gledanje koncerta sa galerije sale

Iskreno, sa ovim se delom ne bih slozio, ako se novinari ikako postuju u celoj prici. Iz licnog primera - udjem na press akreditaciju, odem na balkon da nesto i vidim ako vec live report valja pisati, i onda se guram sa ko zna kakvim klinkama koje su zauzele sva mesta odakle nesto moze i da se vidi. Potom odem na sank i pijem, a live report izmisljam. Mislim, ima to duha, ali...

 

Cenim da bi balkon trebao biti za medije, promotere, clanove ostalih bendova ako hoce da pogledaju nastup i sl. ali ne da se gura gore 500 ljudi kako to obicno bude, jer mali je ono, i realno neuslovan balkon za tako nesto.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro mozemo i bez retarda,samo sam pito jel vazi samo za 2009 jer ko ce otici na 6 koncerata godisnje pa mi je delovalo sumljivo

brate

tako je pisalo pre nego sto su promenili

a ti si smarao na svakom postu o tome :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, sa ovim se delom ne bih slozio, ako se novinari ikako postuju u celoj prici. Iz licnog primera - udjem na press akreditaciju, odem na balkon da nesto i vidim ako vec live report valja pisati, i onda se guram sa ko zna kakvim klinkama koje su zauzele sva mesta odakle nesto moze i da se vidi. Potom odem na sank i pijem, a live report izmisljam. Mislim, ima to duha, ali...

 

Cenim da bi balkon trebao biti za medije, promotere, clanove ostalih bendova ako hoce da pogledaju nastup i sl. ali ne da se gura gore 500 ljudi kako to obicno bude, jer mali je ono, i realno neuslovan balkon za tako nesto.

Ko je rekao ikada da ce biti 500??? Legacy Promotion od festivala ima samo jedno 10ak novinara, i to je neki max, vip karte se prodaju u limitiranom broju koji je manji od 30, zavisi koliko novinara dolaze od ovih 10ak, tako da gore ima i vise mesta nego sto treba!:)

Sto se tice toga da se novinari guraju sa klinkama, i to smo regulisali, obelezeno je mesto gde treba da budu novinari, i to je rezervisano, tako da niko ne moze tu da stane, i opusteno ima mesta za sve novinare da snimaju, fotkaju i da pisu raport na miru...

POz

Share this post


Link to post
Share on other sites

... ali ne vidim poentu ove stavke "posle 5.karata, 6. je na popustu 40%". Sto se mene tice, ili stavite da je 6-7. karta za dz, ili nista. Jer tih 40% znaci nista, narocito jer je clanarina 1000 dindzi.

:pivopije:

Ovo sam i ja hteo da kazem :da::pivopije:

 

 

Znaci,recimo ako je karta za taj 6. koncert (uzimam za primer najvecu cenu u pretprodaji,po pricama organizatora) 2000 din.,onda popust od 40% iznosi 800 din.

A ti samu tu "clanarinu" placas 1000 din.

Znaci,u minusu si nekih 20%.

 

Da ne pricam kakva je racunaica ako je taj koncert jos jeftiniji...onda znaci i manji popust i veci minus :(

A sve u paketu "da vam bude bolje" :):uhoh:

 

 

Ko ce to da uzme...mora da ima dvojku iz matematike :):bigblue:

 

 

Iskreno, sa ovim se delom ne bih slozio, ako se novinari ikako postuju u celoj prici. Iz licnog primera - udjem na press akreditaciju, odem na balkon da nesto i vidim ako vec live report valja pisati, i onda se guram sa ko zna kakvim klinkama koje su zauzele sva mesta odakle nesto moze i da se vidi. Potom odem na sank i pijem, a live report izmisljam.

Vidi ti njega,on bi da se separatise :) :) :)

E pa nema :):P

 

 

 

EDIT:e da,super je ova ideja sa zabranom pusenja :pivopije:

Edited by stivi1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je rekao ikada da ce biti 500??? Legacy Promotion od festivala ima samo jedno 10ak novinara, i to je neki max, vip karte se prodaju u limitiranom broju koji je manji od 30, zavisi koliko novinara dolaze od ovih 10ak, tako da gore ima i vise mesta nego sto treba!:)

Sto se tice toga da se novinari guraju sa klinkama, i to smo regulisali, obelezeno je mesto gde treba da budu novinari, i to je rezervisano, tako da niko ne moze tu da stane, i opusteno ima mesta za sve novinare da snimaju, fotkaju i da pisu raport na miru...

POz

Kad sam rekao 500, mislio sam figurativno, naravno.

 

Ja se ne secam da sam ikada bio na balkonu a da je bilo ispod 100-150 ljudi. Sto je previse. I sto je najveci apsurd, vecina ljudi gore ko zna preko kojih sema je upala. Necu da zvucim bahato, ali ja se novinarskim poslom bavim vise od 10 godina, i uglavnom znam koji su to ljudi koji imaju veze sa medijima i promocijom ove muzike, medjutim, gore nema koga sve nema, i to je jedna od boljki domacih organizatora, da budem potpuno iskren. Znam situacije u kojima se dugogodisnjim novinarima odbijala akreditacija pod izgovorom da vise nema mesta, da je spisak zatvoren i sl. a onda pored mene stoji cura koja kaze "nemam pojma ko svira veceras, drugar me stavio na spisak, pa svratila".

 

Kapiram da to vecinu ljudi koji nemaju veze sa medijima ili novinarstvom ne zanima, ali stvarno zna da nervira, pogotovo kad se zna da od metal novinarstva u Srbiji ne moze da se zivi, pa onda makar da imas to "zadovoljstvo" da bar gledas koncert kako treba... valjda je to minimum zahteva.

 

Nadam se da ce da bude kako si rekao, 30 karata limit, i odredjeno mesto gde ce novinari da budu, zivi bili pa videli, jer svi znamo da do sada to nije bio slucaj :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crni Nebojsa, da li si bio na nekom koncertu koji smo radili u SKC-u nakon Legacy Festivala ?!

 

Mislim da nisi.

 

S'toga moram da ti kazem da vise spiskova novinara nema u nasoj organizaciji, karte za koncert dobijaju samo novinari iz glavnih medija i to pod uslovom da najave koncert .

 

Na galeriju ne ide vise niko sem novinara + VIP karata i neke nase ekipe ( max 10-ak ljudi ) ... tako da ...

 

Sredjuju se stvari polako i bice jos bolje sve odradjeno u ovoj godini .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...