Jump to content

2009.02.07. *Hristo Botev Hala, Sofija,* Sodom & Grave Digger


marko.petrovic

Recommended Posts

Dobro je i što je vikend...

Ha,nisam ni proverio koji je dan.

Super ako pada za vikend :pivopije:

 

 

ako ne dodju blize, moram da odem...sodom ne smem propustiti vise...

oces da ides? :pivopije:

 

 

NEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!

:udri: :udri: :udri: :udri: :udri:

Sta je,ti ne mozes da ides? :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, pa pitacu ja eventim danas pa cemo znati.

 

Posto je ovaj forum tehnicko djubre, te ne mogu da edit-ujem post, moram ovako da vas obavestim da sam malocas biJo u Mungosu i da decko_koji_radi_tamo nije mogao da mi proda kartu za Sodom.

Dakle, Lazo, upomoc.

Edited by LazaGNR
Kad ti ne moz' da editujes post,ima ko moze :P :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nasao sam prevoz autobusom do Sofije i nazad (3.600 toliko kosta i voz).

Autobus prolazi Beograd. Ja idem na Sodom i na Kreator (8 februara).

Ljudi aj se skupimo i idemo zajedno :).

 

Nasao sam i smestaj tamo, najbolje bi bilo sad da se dogovorimo da idemo zajedno i da vidimo koliko nas ima. Ko je zainteresovan nek se javi pozz. Moj mail [email protected]

 

ja sam se organizovao pre 10 dana.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe,vidis,nisam ni znao da Kreator svira 8. februara tamo (dan posle Sodoma i Grave Digger-a).

Mozda da svratim i na to... :bigblue:

 

 

Nisam proverav'o kol'ko kosta voz,mada mi 3600 za povratnu vozom izgleda malo...cudno? :confused:

Prosle godine smo iz BG-a platili (povratnu) nekih 1900-2000 din.,kol'ko se secam...

 

 

A kako si mislio da se organizujemo?

Da iznajmimo neki kombi ili sta?

So far,odavde (sa foruma) nas ima trojca zainteresovanih...plus ti...

 

 

EDIT:By the way,nema potrebe da ostavljas iste postove na vise tema :da:

(onaj drugi post ti je izbrisan ;) )

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na sajtu zeleznice Srbije pise da voz putuje od 7:50 do 17:40. Znaci da bi tim vozom eventualno mogli da zakasnimo na cert (potencijalno kasnjenje i sl). Mozda je bolja varijanta voz u 21:20 i putovanje nocu? Sto se tice vracanja, neretko sam blejao u gradu/kafani/na stanici posle certa, a pre voza, i nista mi nije falilo, ali, sa druge strane, nisam putovao toliko daleko (dugo). Mozda je bolje prespavati malo pa se vratiti vecernjim vozom. Sta vi mislite?

Edited by Diewith Yourbootson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voz ne bi trebalo da kasni toliko da propustite koncert, ali može da se desi da bude knap sa vremenom. Možda možete da uštedite pare za kartu ako kupite domaću kartu BG-Pirot/Dimitrovgrad i međunarodnu Pirot/Dimitrovrad-Sofija. To je ranije bila sjajna fora za odlazak u Budimpeštu, domaća karta do Subotice, pa tamo trk u stanicu po međunarodne karte dok policija pregleda pasoše :)

 

Mislim da u februaru ne želite da blejite do prvog voza, ali to je već vaše da odlučite.

 

Najbolje da se čujete sa Džonijem iz Niša, njegova ekipa redovno ide tamo, možda imaju nešto u planu.

 

Za vize nemojte da brinete, rešite tu fotokopiju karte i idite u konzulat, samo imajte na umu da im treba do 7 radnih dana da završe vizu, tako da bi bilo pametno da to rešite do kraja ove sedmice da se posle ne nervirate nepotrebno.

 

Šta god da uradite, dogovorite se sa Radislavom (Radowar) da se nađete tamo, super je kao domaćin i super sam se proveo sa njegovom ekipom na Firewind koncertu pre par nedelja :pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bre , slejer je nishlija, nema ga na forum, ako ima ovde ljudi iz nisha onda znaju u shta se upushtam tj. s kim se treba vratim (da odem je laksi deo) :)

 

uglavnom, ima karte da se kupe u O43 (OЧ3) metal shop, ranije je to mesto bilo u Tri Ushi ulichici, mala jedna ulica odmah iza onog muzeja s lavovima u centru (nekadasnja zgrada gde je stolovao Todor Zivkov), mada sad mozda je premesteno mesto. Reche mi Radowar da je na poslednjoj stanici tramvaja br.5, dal je isto mesto ne znam. Uglavnom, on nam moze objasni ovde opet, ako greshim

 

al svejedno, 2004te se secam da sam kupio kartu odmah pred koncert na blagajni hale, nije bio nikakav problem, valjda nece ni sad.

 

pa se vidjamo tamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovoja hala Hristo Botev otstoi dalece ot centra Sofija, u Studentski gradu gde nema hoteli nablizo, ali do centralnata gara ima mnogu hoteli - tamo ideli 2 grci minalata godina koga gi vodih na Kiss u stadion Akademik :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

smestaj koji sam ja nasao je jednokrevetna soba(nalazi se izmedju hala gde sviraju Kreator i Sodom) i kosta 35 evra za jednu noc.

sto se mene tice mozemo da se strpamo svi tu, ja odma spavam na podu.

ako nas ima vise nije skupo.

 

dakle sta mislite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...