Jump to content

Okup: 24.01 20h * Zlatno Burence Bg * Okupljanje Povodom Istorije Vol 3


Zen

Recommended Posts

Da se ne bi smrzavali dragi clanovi , okup je u Zlatnom Burencetu, kafana u Prizrenskoj, preko puta poslasticarnice Specijal. Za one koji nisu iz Bg to je 2 min od Zelenog Venca.

 

Domaci zadatak - ko prvi bude isao tuda da svrati i da pita da ne ispadne da ne rade ili da imaju nesto zakazano vec, mada su rekli da nece, ali eto za svaki slucaj.

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 720
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jebem vas u vreme. Dakle, 20h, dok se svi skupe bice u najboljem slucaju 20:30. Poslednji bus imam u 22h,a stanica nije bas na minut odatle, tako da bih morala krenuti najkasnije u 21:45. Isplati li mi se da dolazim i dam 200 kinti za put? :(

Inace bih rado.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem vas u vreme. Dakle, 20h, dok se svi skupe bice u najboljem slucaju 20:30. Poslednji bus imam u 22h,a stanica nije bas na minut odatle, tako da bih morala krenuti najkasnije u 21:45. Isplati li mi se da dolazim i dam 200 kinti za put? :(

Inace bih rado.

 

Pa, više bi dala za bioskop za tih sat i po, a ovde ćeš moći da gledaš 20 slučajeva, pa ti vidi da li ti se isplati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Pancevu je karta 150. :evotigana:

 

 

Ma, doci cu, al' ono, bice mi zao sto vas tako rano napustam. :D

 

Ne , nece ti biti zao , veruj mi <_<

 

Inace , ko hoce neka dodje u 19:30 na plato . Glupo da ode jedna osoba do Zlatnog Burenceta , pa da dole sama ceka ostale da dodju . Bar da nas bude troje - cetvoro kad krenemo . Ja cu doci tada , ostali , kako hoce ...

Edited by Planina u pokretu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' dolaziš ti Fenikse da udruženim snagama razbijemo cionističko anarho-liberalne (i princea sa svojih levičarskih pozicija) članove? :)

 

 

Ja sam vrlo cesto u Bg...moguce da navratim, cisto da pozdravim neke osobe :D

naravno, bicu primeran, nije tesko biti fin :D

 

Nisi valjda to omeksao Fenikse? :(

Edited by SATAN-iz Batajnice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako sam ne mozes da ukapiras onda treba da ides na specijalnu olimpijadu.

 

ma nekontam.emo je obicno pedersko sranje sa zapada ali ti si jos gori ako si toliko opsednut tim sranjem

 

Ne , nece ti biti zao , veruj mi <_<

 

Inace , ko hoce neka dodje u 19:30 na plato . Glupo da ode jedna osoba do Zlatnog Burenceta , pa da dole sama ceka ostale da dodju . Bar da nas bude troje - cetvoro kad krenemo . Ja cu doci tada , ostali , kako hoce ...

 

ajde dolazim ja tada.ali zvanicno skup je u zlatnom burencetu u 20 casova.ovo ma platou je samo nas dvoje da neko zauzme mesta

 

je l' si ti prosli put postavljao mapu platoa?ako jesi daj postavi o5,a ako nisi,gdi da se nadjemo?mislim,mene je lako prepoznati al glupo se deres po platou:"E LIBERAL AJ VAMO!!!"

 

ma sloodno dodji u 20 casova u zlatno burence tako je lakse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...