Jump to content

AC/DC


Recommended Posts

Potpuno gresis. Koliko god Brajan dobar toliko je deo karijere sa Bonom zauvek ostao neuporedivo bolji

 

Moram da se slozim sa Jaymzom, bili su extra i pre Scottovog dolaska ali posle su dobili jos bolji zvuk.

 

AC/DC su ubedljivo najbolji australijanski bend. Ili bar jedini za koji znam.:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini prijatelju ali kako mislis PRE Scottovog dolaska?

Tad su imali jednu jedinu pesmu sa Dave Evansom na vokalu kao singl!?

tacnije 2 :pivopije:

 

Potpuno gresis. Koliko god Brajan dobar toliko je deo karijere sa Bonom zauvek ostao neuporedivo bolji

da je brajan prvi bio isto bi to rekao

ljudi ga postuju jer je proslavio acdc , napravio prepoznatljivog hard zvuka i puno odlicnih pesama

a sto se tice brajana on je napravio hitove tj. sa bracom je napravio back in black i ostale albume

a ukusi su razliciti tebi je bon bolji a sto se tice mog posta gore ja nisam ni naveo ko je bolji samo sam naveo imena i savrsenstvo

jednako su mi dragi bon i brajan

 

 

 

Moram da se slozim sa Jaymzom, bili su extra i pre Scottovog dolaska ali posle su dobili jos bolji zvuk.

 

AC/DC su ubedljivo najbolji australijanski bend. Ili bar jedini za koji znam.:D

bili su sranje pre bona sa onim pederom evansom nije uopste bio hard samo RnR

a onda se pobunio pevac i dosao vozac acdca 8)

a ima australija dobrih bendova

ali ne tako razvijenih kao na ostalim kontinentima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Djeco, nemate vi pojma.

The rocker! :cool:

 

Što se rasprave Bon vs Brian tiče, normalno je da se nekom više sviđa Bon, a nekom Brian, ali niko ne može da porekne da Bon jednostavno bolje peva... dokaz? Brian ne može da otpeva nijednu Bonovu pesmu - poslušajte bilo šta sa Live albuma iz '92... Mislim da bi bilo barem duplo bolje kad bi Bon pevao na koncertu, jer sudeći po koncertima koje imam 3/4 stvari koje sviraju na koncertima su Bonove, a Brian može samo da ih unakazi... Što je najgore, mislim da je on imao odličan glas, jer na Back in Black (albumu) razbija, ali posle je krenuo sa onim šaputanjem... :(

 

A i muzika je pre Briana bila mnogo bolja... pravi ''moderni'' rokenrol... ''moderna'' verzija Chucka Berryja. :D Od For Those About to Rock su malo više hard... :(

Edited by Int Trotter

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
The rocker! :cool:

 

Što se rasprave Bon vs Brian tiče, normalno je da se nekom više sviđa Bon, a nekom Brian, ali niko ne može da porekne da Bon jednostavno bolje peva... dokaz? Brian ne može da otpeva nijednu Bonovu pesmu - poslušajte bilo šta sa Live albuma iz '92... Mislim da bi bilo barem duplo bolje kad bi Bon pevao na koncertu, jer sudeći po koncertima koje imam 3/4 stvari koje sviraju na koncertima su Bonove, a Brian može samo da ih unakazi... Što je najgore, mislim da je on imao odličan glas, jer na Back in Black (albumu) razbija, ali posle je krenuo sa onim šaputanjem... :(

 

A i muzika je pre Briana bila mnogo bolja... pravi ''moderni'' rokenrol... ''moderna'' verzija Chucka Berryja. :D Od For Those About to Rock su malo više hard... :(

a zasto bi morao da peva kao on ...covek ima svoj stil i toga se pridrzava....njegove pesme peva na njegovom nacinu...dok dal bi bon mogao ko brajan da peva :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek je pevao nekad, u bendu Geordie, znaci nije mumlao, stenjao i sl. Back in black je sjajan album, a sta mu se posle desilo.. ne znam. Bez obzira na ukuse, van pameti je porediti ta 2 perioda jer je Bon neuporedivo kvalitetniji i zahvalniji pevac za AC/DC. Dakle, da ne bude zabune, radi se iskljucivo o tom bendu i kvalitetu koji je doneo (oduzeo) pevac.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem li ga,meni su obojica dragi,i volim oba perioda.U svakom periodu ima sjajnih albuma i pesama,i sto je izuzetna retkost kod bendova koji menjaju postavu,i stari i novi pevac su prepoznatljivi i u neku ruku,uz Angusa,zastitni znaci benda.

 

Slazem se. Bon Scott jeste bolji pjevac ali i meni su oba perioda draga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek je pevao nekad, u bendu Geordie, znaci nije mumlao, stenjao i sl. Back in black je sjajan album, a sta mu se posle desilo.. ne znam. Bez obzira na ukuse, van pameti je porediti ta 2 perioda jer je Bon neuporedivo kvalitetniji i zahvalniji pevac za AC/DC. Dakle, da ne bude zabune, radi se iskljucivo o tom bendu i kvalitetu koji je doneo (oduzeo) pevac.

bravo

to su dva razlicita razdoblja nemozete uporediti jedan sa drugi

znam naravno za Geordie imam 4 albuma = ova iz 92 dva sto je kao live sa brajanom

tu je normalno pevao (ali preslusaj House of the rising sun i videces da je vec tu imao njegov stenjajuci glas ) , ali je to sranje

a koji je period bolji to je stvar ukusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

E, bre ljudi, ista rasprava ko za Maradonu i Pelea. Ko bolje igra, iako Pele moze da bude tata Maradoni? Ne mogu da se porede, dva razlicita vremena, prosli kroz razlicite periode, smejali se, patili...

Interesuje me sto se ne vodi velika diskusija o Angusu, after all, on je vodja benda. Long live ACDC!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Previse serete! Stvar je u tome da Bon bolje peva svoje pesme od Brajana i obrnuto to je potpuno normalno!!!!

I pogledajte koncert Live At Donington i videcete da Brajan ima extra glas!!!!

 

Znaci Bon najbolje peva Highway to Hell, a Brajan najbolje peva Black in Black!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

O Boze...Stvarno,raspravljate o cudnim stvarima. :)

Jel planiraju da dodju do nas?

Pa kenjao je nesto ovaj sto je doveo RHCP da ce dogodine da dovede i ACDC, al' ne verujem u to, posle fijaska u Indjiji svi ih mrze(ne RHCP, nego organizatore). Ako pak dodju idem sa ortakom iz benda (ja volim njihovu muziku, on je obozava).

 

Vodja i glavni autor u bendu je covek iz senke,Malcolm.I sam Angus je mnogo puta rekao da je njegov brat najzasluzniji za uspeh benda i da on sve konce drzi u rukama.

E, ovo vec nisam znao. Mislio sam da im je Angus vodja, zato sto on ima najvise scenografije na koncertima, zato sto je solo gitarista, zato sto je zastitni znak ACDC-a u onim njegovim skolskim krpama, al' ovo menja sve.

Edited by Lord Of The Strings

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...