Jump to content

AC/DC


Recommended Posts

Iz danasnjeg Pressa:

 

Australijski hard rok bend AC/DC 17. maja 2009. nastupice na beogradskom "Hipodromu". Kako saznajePress, dugoocekivani koncert organizovace producentska kuca "Komuna", a ocekuje se da ovo bude najposeceniji muzicki spektakl jednog inostranog benda na ovim prostorima.

AC/DC dolazi u Srbiju i u okviru velike svetske turneje svirace 17. maja na "Hipodromu". Ovaj angazman dogovorio je Maksa Catovic, direktor "Komune", koji ce najverovatnije organizovati i nastup tine Tarner 7. juna u Budvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolaze u Beograd 17. maja. :rockdevil: Bar tako pise u Pressu :ph34r:

 

 

Prema mojim izvorima, informacija koju je prenio vaš časopis je (u ovom trenutku) najobičniji blef, a promotor time samo želi pažnju javnosti.

 

 

Ne kažem da nije nemoguće da band svira u Srbiji, možda i hoće, ali ova konkretna informacija iz tog časopisa je izmišljotina!

 

 

 

Uz put, band će tek ovog vikenda donijeti definitivnu odluku o ljetnoj turneji 2009. godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

catovic i press su vise nego dovoljni da se ne nadam previse. ja kako sam cuo gomila promotera i domacih i stranih se otima oko koncerta u bg, pa je mozda ovaj blef catovica usmeren na promotere, kako bi stali sa daljim ponudama. najcnje je sto kad je tako mnogo ponuda moze lako da se desi da ne bude certa, jer cifra u njihovim natezanjima moze da ode mnogo daleko od isplativosti, ta fora je bila sa depeche pre par godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

odobrenje moze da potraje i para dana.

Odobrenje ce biti cim se ja ulogujem :)

Al' ne bas da ce "potrajati par dana"...

 

Tema ce mu biti odobrena n aKoncertima cim se pojavi zvanicka informacija (na sajtu AC/DC ili tako nesto) :da:

 

 

Prema mojim izvorima, informacija koju je prenio vaš časopis je (u ovom trenutku) najobičniji blef, a promotor time samo želi pažnju javnosti.

catovic i press su vise nego dovoljni da se ne nadam previse.

Tako i ja nesto kapiram...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...