Jump to content

AC/DC


Recommended Posts

Ipak, postoje šanse da AC/DC vidimo i u našoj prestonici, i to na otvorenom prostoru. Iz odlično obaveštenih muzičkih krugova saznajemo da bi australijski rokeri trebalo da održe koncert 18. maja na Hipodromu, samo dva dana pre takođe dugo očekivanih „Dipeš mod“. U trci su bili promoteri Raka Marić iz „Mjuzik star prodakšn“ i Maksa Ćatović iz „Komune“.

- Nisam ja u trci ni sa kim - bio je kategoričan Marić. - Čuo sam da ima nekoliko ponuda, ali ne želim da se nadmećem u trenutku kad dolar skače.

Na pitanje da li je tačno da će AC/DC dovesti 18. maja na beogradski Hipodrom, Ćatović nam je odgovorio:

- Može da bude i 15. maj, ako otpadne Atina. Vrlo je izvesno da će da dođu u Beograd, ali ću konačnu potvrdu imati za desetak dana. Jedino u šta sam siguran jeste da će ulaznice biti skupe. Najmanje 50 evra!

 

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id...atum=2008-10-27

 

 

 

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako krenushe na turneju:

 

01. Rock 'N Roll Train

02. Hell Ain't A Bad Place To Be

03. Back In Black

04. Stiff Upper Lip

05. Dirty Deeds Done Dirt Cheap

06. Thunderstruck

07. Hard As A Rock

08. The Jack

09. Hells Bells

10. Shoot To Thrill

11. You Shook Me All Night Long

12. TNT

13. Whole Lotta Rosie

14. Let There Be Rock

15. Highway To Hell

16. For Those About To Rock

17. Anything Goes

18. Big Jack

19. War Machine

20. Black Ice

21. Bad Boy Boogie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ništa drugo, u poslednje 3-4 pesme bi trebalo neke druge da ulete.

 

Nego, ovo oko potencijalnog koncerta, ja i ovako i onako mislim da kod nas koncert ne da se ne bi rasprodao za 1 dan, nego... Koja je bre njima računica sa kartom od 50€? Pa tu ne bi došlo više od 10.000 ljudi (krajnje optimistično), ako će već da turaju na Hipodrom, stave neku normaliniju cenu pa da bude ludnica.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li si razmisljao o tome koliko je fanova iz evrope ostale bez karte? ako budjavi exit sa bendovima koji sviraju u svakom selu u evropi dovuce 20.000 stranaca, ovi bi minimum isto toliko dovukli. sve ukupno nema sanse da bi proslo bez 50.000 ljudi. stonsi su skupili 60.000, a imas dosta ljudi koji ne mogu da svare stonse, ja do sada nigde nisam cuo da je neko pljucnuo po ac/dc.

Edited by djuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...