Jump to content

AC/DC


Recommended Posts

"Obilazak stadiona Zvezde je bio uspešan, ali zbog tehničke nemogućnosti unošenja opreme na stadion, on otpada.

Tehnicke nemogucnosti unosenja opreme :confused: Jbt...pa nece zgradu da prave na stadionu !!

 

Namestile su se ogromne bine na "zatvorenim stadionima" (ili strogo fudbalskim)....koje nemaju onu veliku "rupu" u tribinama !! Ne mogu ovde .... heheh ... nije dao direktor Zvezde mladu travicu !! :)

 

 

Kako god .... fak jea :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tehnicke nemogucnosti unosenja opreme :confused: Jbt...pa nece zgradu da prave na stadionu !!

 

Verovao ili ne, ovo stvarno jeste tačno! :) Taj tunel kroz koji moraju da prođu kamioni je mnoooogo mali, jedva se valjda provuče vatrogasni kamion! Doduše, verovatno ovi iz kluba kenjaju za travu, ali pojma nemam kakve to veze ima, postoje načini da se trava zaštiti, to se radi već 30 godina... Mislim, kad ovim stadionima ne smeta, ono... Btw, još samo Amsterdam ostao neprodat...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha :) :) :)

 

 

Ovo se ne propusta-bice spektakl :rockdevil:

yeah acdc ce doci sada je skoro sigurno.eto mene!!!!!

Sta se vas dvojca palite bre :);)

 

 

Ljudi, bilo bi super da dodju, al ne lozite se jos.

:da:

Znate i sami da je prvo bilo govorkanja "Ej,docice u martu/krajem marta",pa onda "Doci ce kasnije - u maju" (17. valjda),pa je sad "Doci ce krajem maja/pocetkom juna"...

 

Polako bre :opusteno:;)

 

 

 

...dok se ne objavi official date!

 

A onda... :rockdevil::muzicar::bend::rockdevil:

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam cuo na jednoj radio stanici da ce ipak svirati na onoj livadi JNA- ruglu crveno belog grada.

 

ako je to istina - pozivam sve navijace Zvezde u BOJKOT koncerta...! i ove matore australijske grupe..

 

a ako se ipak odluce za Marakanu -treba zabraniti jos jedno unistavanje nase ciste trave...ako im bas treba stadion - maju ofkin, radov... pa tamo neka organizuju skup...ovi ni SKC ne bi napunili.

 

Sva je sreca da ac/dc nisam ni slusao ni gotivio uopste,Isto kao ni "metalkinu" trulu muziku za koje ponosno izjavljujem na ovom metal forumu da ja kao dugogodisnji metalac nisam ni bio na tom koncertu! :rockdevil:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da bojkotujemo? buahhahaha

 

Dolazi AC/DC PRVI jebeni put u Srbiju i mi da bojkotujemo hahahahah svaka ti cast...

 

Pa njih zabole dal cemo mi da bojkotujemo ili ne, oni ako vide da nema mnogo ljudi, samo ce da otkazu koncert i eto njima vise dana za odmor, a pare ce da namlate na ostalim koncertima....

 

A da zacuvaju travu, neka stave neku podlogu, znam da moze....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam cuo na jednoj radio stanici da ce ipak svirati na onoj livadi JNA- ruglu crveno belog grada.

 

ako je to istina - pozivam sve navijace Zvezde u BOJKOT koncerta...! i ove matore australijske grupe..

 

a ako se ipak odluce za Marakanu -treba zabraniti jos jedno unistavanje nase ciste trave...ako im bas treba stadion - maju ofkin, radov... pa tamo neka organizuju skup...ovi ni SKC ne bi napunili.

 

Sva je sreca da ac/dc nisam ni slusao ni gotivio uopste,Isto kao ni "metalkinu" trulu muziku za koje ponosno izjavljujem na ovom metal forumu da ja kao dugogodisnji metalac nisam ni bio na tom koncertu! :rockdevil:

 

 

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

 

Znaci-ne valja ako uniste travu na MArakani(u pravu si) ali ne smeju ni da sviraju na JNA jer je to Partizanov stadion to bi bilo unizavanje Marakane!

 

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

 

Ni SKC?HAHAHAHAHAHA

 

A koga bole sto nisi bio na Metalikinom koncertu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam cuo na jednoj radio stanici da ce ipak svirati na onoj livadi JNA- ruglu crveno belog grada.

 

ako je to istina - pozivam sve navijace Zvezde u BOJKOT koncerta...! i ove matore australijske grupe..

 

a ako se ipak odluce za Marakanu -treba zabraniti jos jedno unistavanje nase ciste trave...ako im bas treba stadion - maju ofkin, radov... pa tamo neka organizuju skup...ovi ni SKC ne bi napunili.

 

Sva je sreca da ac/dc nisam ni slusao ni gotivio uopste,Isto kao ni "metalkinu" trulu muziku za koje ponosno izjavljujem na ovom metal forumu da ja kao dugogodisnji metalac nisam ni bio na tom koncertu!

Znas kako, nekom su i dve godine dugogodisnji period...

Aj sad malo odbojkotuj postovanje, odrasti, uozbilji se pa se javi malo kasnije da ti ispricamo kako je bilo na koncertu, a ako budes dobar mozda saznas i kako je Metallica odradila svoj deo posla par godina ranije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim jos niko ne pise sigurno gde misle da sviraju... i zar vi stvarno verujete da oni mogu da popune nesto vise od skc-a. ... ja vidim ovu pricu oko koncerta kao deo propagande rezima na vlasti... a posle se sve zavrsi kao i oni mogi prethodni konceri sto su otkazivani ove godine. Zasto taj ac/dc bas da trazi stadione?!... mutno je to mnogo... kao da su to smislili mafioze zeka i bjeka i curka (koji jos vode klub iz humske, a vidim da utokas zeka ima svoje sledbenike i na forumu)

Ako bi svirali na groblju to bi bilo verovatno u talu sa politickim vrhom zarad pranja novca...a sva ostala vecina crveno-belog naroda znaci treba da im dolazi i finansira tak projekat zaglupljivanja naroda koji krade i namesta utakmice.

A da ne govorim o odvratnoj medijskoj promociji kao ono sa metalkom kojoj su trpali ruzne dresove kluba da bi se ovi slikali, a posle su ih lars i ekipa verovatno jednokratno iskoristili kao toalet papir.

Sto se tice Marakane.. znam da je ogromna vecina navijaca Zvezde protiv bilo kakvih koncerata posle onih proslih koji su nam upopastili travu, Oni kojima je Zvezda i fudbal bitniji od bilo kakve muzike (a tu racunam i sebe) ne mogu da shvate drskost i pravo nekog tamo stranog tela da se siri i dovlaci razne idiote po nasoj kuci, neki u samom klubu mozda i promene misljenje uz ogromnu novcanu nadoknadu ili garanciju titulama od strane drzave... ali ja znajuci da nam ni jedan koncert nije doneo nista dobro posle, ne bih verovao ovoj korumpiranoj tadicevoj drzavi.

Sad se verovatno pitate ko sam to ja da se mesam u sve ovo, jeste da ja pisem u svoje ime.. ali da podsetim sve da sam slicno ovome svojevremeno postovao par negativnih komentara na jednom drugom forumu protiv dolaska Kiss-a.. i njihovih crono-belih maski i sta se desilo... Gene.S se prepao :evotigana:

 

Mozda da su u pitanju koncerti Slayera ili Iron maiden... mozda bi i presao preko toga da sviraju na marakani.. ali, da li su ovi zaista takve legende, o cemu oni pevaju imali smisla njihova muzika... sta je to crni led...niko to ne pita.. ali tu je pomodarstvo.

Oni su po mojim saznanjima deo globalnog masonskog programa kontrole uma i magijskog mega rituala, gde to vodi da ll je dobro po razvoj covecanstva, ja to ne mogu zasigurno da tvrdim, ali sigurno je da skracenica AC stoji za -Aleister Crowley - cuvenog prakticionara magike.. isto tako je bio i A.Cooper (koji nije isto dosao).. i mnogi drugi AntiChristi... Sad da li je Krouli pozitivan lik ili ne, ne tvrdim ni jedno...cak sam pomalo proucavao njegov lik i delo, ali prizivanje groma u nasem pravo-slavnom gradu...je kranje sumnjiv ritual slicno kao i naziv albuma.

 

i za kraj-- za ovaj poziv na bojkot sam bio podstaknut od strane pojedinih grobara koji najavljuju bojkot koncerta Hammerfall-a - istinskih rok umetnika, koji ne dobijaju zasluzenu medijsku paznju koja im pripada kao sto imaju ovi, tako da jos jednom kazem ove rasprave se ne bi ni vodile i ova zemlja bi bila mnogo lepsa srecnija i bogatija da nema tog vatikanskog kluba i stadiona jna. :twisted::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Red Absinthe

 

Ti se zajebavaš, zar ne? :)

 

Pošto mi je dosadno, pretpostaviću da se ne zajebavaš...

 

1. Pogledaj malo gde sve svira AC/DC sledeće godine, a nadam se da razumeš šta znači sold out.

https://tickets.acdc.com/

 

2. Npr i na tom istom spisku stadiona na kojima svira AC/DC možeš da vidiš mnoge koji se uveliko koriste i za fudbal, i to vrhunski, za razliku od našeg. Postoje specijalne podloge koje se postavljaju na teren da trava ne bi bila razjebana, ako su mogli Hrvati da postave to u Splitu za Maidene, možemo i mi za AC/DC. Ja sam navijač Zvezde, i ne bih imao ništa protiv da koncert bude održan na Marakani, konačno i jedan dobar :) , takođe, s obzirom kakav fudbal trenutno igra naš omiljeni klub, ne bi im ni trava Enfilda ili Old traforda ništa pomogla. ;)

 

3. Ovi sa bojkotom HammerFalla se naravno zajebavaju. Ko voli da ih sluša taj će da dođe, ko ne voli, neće.

 

4. ...štagod...

 

5. Zaboravio si ono AntiChrist/DeathChild. :P

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...