Jump to content

AC/DC


Recommended Posts

Nisi nam nista rekao o grobarskim zaverama, Masonskim lozama, braci Rusima, biometrijskim podacima, novim pasosima i gej paradama. Mislim da bi i o tome trebali da porazgovaramo jer ipak dolazi ac/dc pa da nista ne prepustimo slucaju.

Uh, ne prizivaj mi traume, sa tog foruma se me banovali jedno 4-5 puta. :) Poslednji put sam se registrovao sa jednim "koska" nadimkom, baš da vidim koliko će im trebati da provale "pozadinu" istog i opet me banuju. :) Doduše, nisam ništa još ni pisao :) , ako bude AC/DC na Marakani, i ako se otvori neka tema povodom toga, a ne banuju me u međuvremenu, verovatno će posle prvog posta koji ostavim na toj temi. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve veze ima fudbal sa muzikom?

Stadioni su za fudbal, dvorane i livade za koncerte.

 

Nisi nam nista rekao o grobarskim zaverama, Masonskim lozama, braci Rusima, biometrijskim podacima, novim pasosima i gej paradama. Mislim da bi i o tome trebali da porazgovaramo jer ipak dolazi ac/dc pa da nista ne prepustimo slucaju.

ne znam sta ovime zelis da kazes i da li mislis na sasvim normalan i gotivan Delije forum ili mozda na moj blog, ono sto ima na tom forumu nije nista u poredjenju sa mojim stavovima. :evotigana:

 

Ti se zajebavaš, zar ne? :)

Pošto mi je dosadno, pretpostaviću da se ne zajebavaš...

i meni je dosadno u ovoj pauzi fudbalskog prvenstva, pa sam malo krenuo da obilazim i ne sportske forume... :meshuggah: Mozda malo budzim post ali sustina je bitna.. ipak ni ja ne znam da li se zajebavam... verovatno Ajvaz govori kroz mene. :cry:

 

Dakle u tom fazonu...setimo se rezultatski tragicnog meca sa bajernom prosle sezone , ne samo sto je lopta odskocila od travu kod njihovog prvog gola.. nego je problem sto su navijaci bajerna imali neku parolu na kojoj je pisalo Sheckarie ili tako nesto.. sto je meni ostalo u glavi vracajuci se sa meca prisetim se pesme Sukarije od Zdravka Colica koji je odrzao koncert na Marakani tog leta... znaci to je bio jasan znak sa nebesa da je taj koncert bio odgovoran za poraz na terenu. :uhoh:

 

A vi ostali sto pravite retardirane reakcije ste smesni, verujem da ste jos deca.. inace stvarno zalosno izgleda kao da vam je vecini ispran mozak , vi mislite da pisem gluposti.. a nalazite se na metal forumu, bar bi ovde trebalo razumeti okultne simbole i zavere... metal je pun toga, ne zove se za dzabe Metal jer je on alhemijski element.. a alhemija je jedna od osnova svih svetskih "zavera". a na njegovom celu je Master Therion :rockdevil:

 

Ipak necu se vise upustati u dalju raspravu.. jer se ne zna jos gde ce svirati.. a kad se to utvrdi onda cu tek reci nesto jos o ovome - zavisno od mesta koncerta... Moj stav je - nek sviraju na uscu, hipodromu.. ili areni ili stajaznam zasto bi se neko saginjao pred njihovim prohtevima... Mada ipak moje misljenje je da je ovo izmisljena najava koncerta - isto kao i sa ovim drugim Antihristom Alice.C.

Edited by Red Absinthe

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da se sve vrti oko vanzemaljaca... to nije uopste zajebancija... A.Crowley je komunicirao sa bicima sa Sirijusa.. moguce je vrlo moguce da ce da slete na stadion.

 

Ha ha Beavis i Buthead = Metallica -AC/DC :rolleyes: ...

Dakle sad... kakva je to zavera da bas ta dva benda traze stadione... jer ovi nose njihove majice.

Na koji stadion se kladiti da ce da sviraju..

Buthead nosi Acdc majicu i ima crven sorc -- sto ukazuje da su vece sanse za Marakanu...

ili mu mozda onaj Tudjmanov stadion odgovara zbog crnkaste majice...pitanje je sad.

Sta li odgovara vise ciljevima masona - da li objedinjavanja 2xB na istom stadionu radi zatvaranja kruga tog magijskog rituala... ili neko komsijsko povezivanje Zvezde i ptarizana.

A odabir da oba benda sviraju na Jna verovatno bi ukazao svima istinu da su svi grobari tupavi debili poput ove dvojice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da se sve vrti oko vanzemaljaca... to nije uopste zajebancija... A.Crowley je komunicirao sa bicima sa Sirijusa.. moguce je vrlo moguce da ce da slete na stadion.

 

 

Ha ha Beavis i Buthead = Metallica -AC/DC :rolleyes: ...

Dakle sad... kakva je to zavera da bas ta dva benda traze stadione... jer ovi nose njihove majice.

Na koji stadion se kladiti da ce da sviraju..

Buthead nosi Acdc majicu i ima crven sorc -- sto ukazuje da su vece sanse za Marakanu...

ili mu mozda onaj Tudjmanov stadion odgovara zbog crnkaste majice...pitanje je sad.

Sta li odgovara vise ciljevima masona - da li objedinjavanja 2xB na istom stadionu radi zatvaranja kruga tog magijskog rituala... ili neko komsijsko povezivanje Zvezde i ptarizana.

A odabir da oba benda sviraju na Jna verovatno bi ukazao svima istinu da su svi grobari tupavi debili poput ove dvojice.

 

 

 

Pa posto su i cigani i grobari odavno otisli u k...c(ruku pod ruku s ostalima), jedini nacin da ti stadioni ikada vide vise od 5000 ljudi je da se naprave koncerti,tribine ili mitinzi(tako ce bar od iznajmljivanja imati koji dinar).Moze fudbalska liga opusteno da se okupi na nekom poljancetu pa nek igraju do mile volje..a kad povrate kvalitet onda nek pokusaju opet da igraju na stadionima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Danas sam cuo na jednoj radio stanici da ce ipak svirati na onoj livadi JNA- ruglu crveno belog grada.

 

ako je to istina - pozivam sve navijace Zvezde u BOJKOT koncerta...! i ove matore australijske grupe..

 

a ako se ipak odluce za Marakanu -treba zabraniti jos jedno unistavanje nase ciste trave...ako im bas treba stadion - maju ofkin, radov... pa tamo neka organizuju skup...ovi ni SKC ne bi napunili.

 

Sva je sreca da ac/dc nisam ni slusao ni gotivio uopste,Isto kao ni "metalkinu" trulu muziku za koje ponosno izjavljujem na ovom metal forumu da ja kao dugogodisnji metalac nisam ni bio na tom koncertu! :rockdevil:

 

 

Ti ... ja malo ..? ... raspalo!

ovim što si napisao,potpiso si sebi smrtnićku presudu.NAĆI ĆU TE (NE PRETIM,OBEĆAJEM),skinuću te do gola, I ... NA SUVO,DA IMAŠ ĆUKLJEVE I PLIKOVE 20 DANA,I DA ...,idi gotivi Suzanu Perović i ... se sa Energijom i Ivanom Gavrilovićem po expo halama,... raspala.PLJUNI JOŠ JEDARED AC/DC,METALIKU I MANOWAR (DA TE SANJAM SAMO),I TI SI GA PUKO,MENTALNO I FIZIĆKI.

 

LJUBI TE ĆIKA PETAR,AL TI NJEGA U ...!

Edited by Razbijač-NAAĆI
Auh,lakse malo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

N aovom forumu se mnogi ponashaju kao da im je ispran mozak, ali bojkot koncerta... svashta... Ko da se udrugim zemljama koncerti ne odrzavaju bash na stadionima... Koliko koshta karta z koncert? I da, ako AC/DC ne napune stadion znachi- pukli smo... Nadam se da ce biti puno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...