Jump to content

AC/DC


Recommended Posts

jao.

što moram ja bre da donosim loše vesti :(

 

koncert nije potvrđen jer traže 4 milki.

prema toj računici, (neka me frubi ili neko od organizatora ispravi ako grešim) to bi trebalo da bude 40-50k posetilaca, i da karta košta od 30 do 45 eur...

 

dakle, mission impossibile :udri:

 

 

daj nek me neko demantuje želim da ova info bude dezinfo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

čekaj malo.

jel' ti stvarno misliš da će :

 

a) se naći organizator ovde koji uz ovu aktuelnu finansijsku situaciju i cenu keša u zemlji srbijanciji da se otvori za downpayment;

b ) oni da napune 40.000 ili koliko god im fuqin treba da bi bilo nekakvog profita?

Edited by eileen

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da, ako je madona 5, oni vrede bar 10

 

guzzilla čoveče ne kažem ja da ne vrede

mislim da i čika furnije vredi bar 2-3 milke pa opet nije održao koncert jer nas se dobrovoljaca prijavilo i kupilo kartu svega 800...

 

pitanje je da li je moguće da će napuniti? ac/dc? 40.000?

 

ne radi se o tome ko šta koliko vrednuje nego sušta realnost, ono, surova, kapiraš. ja nisam bila na madonninom koncertu i ne bih ni za brdo karamela dala te pare da kao idem da je kao gledam i kao ludujem uz ona njena tra-la-la sranja. pa je i bez mene riba otišla kući teža za tu kintu. that's life. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

ac/dc nikad nece skupiti vishe od 5 hiljada kod neas a ako se desi da skupe 5000 reci cu javno da sam krme pogano.

 

samo madone , izlapeli matori dzeger , majkl dzekson , kurvar 50 centa i oni shpanski teen dens loka muher glumci mogu da skupe mnogo ljudi kod nas , to je globalizacija . svi vole kurve , majune ,jebache a pogotovu da mrdaju buljsonima uz neki bas

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

dakle Madonna jebena je koštala 5. ne znam stvarno šta bre oni misle????

Da su zvezde.

A i jesu to (i vrede toliko) :da:

 

 

mislim da i čika furnije vredi bar 2-3 milke pa opet nije održao koncert jer nas se dobrovoljaca prijavilo i kupilo kartu svega 800...

 

pitanje je da li je moguće da će napuniti? ac/dc? 40.000?

Mesas neke stvari jebote...

Alice Cooper je imao jos...ko zna kol'ko koncerara u nekoj blizoj okolini Srbije,oni (njegovi koncerti) NISU bili rasprodati cim se pojavi datum na netu,prodaja novog albuma AC/DC ide znatno bolje nego Alice-ovog (OK,ovo sam rek'o napamet : Al' ne bi me cudilo da je tako),znaci i potraznja za njima je veca...itd.,itd. ;)

 

 

ac/dc nikad nece skupiti vishe od 5 hiljada kod neas a ako se desi da skupe 5000 reci cu javno da sam krme pogano.

Au Rle,pazi se :):ph34r:

Ne zaboravi na stvar da su svi (do sad) potvrdjeni koncerti AC/DC u Evropi rasprodati i sta mislis da nece bagra tamo iz inostranstva da nagrne negde gde jos nije rasprodato (mislim,oni koji u svojoj zemlji nisu nabavili kartu)? :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ac/dc nikad nece skupiti vishe od 5 hiljada kod neas a ako se desi da skupe 5000 reci cu javno da sam krme pogano.

 

samo madone , izlapeli matori dzeger , majkl dzekson , kurvar 50 centa i oni shpanski teen dens loka muher glumci mogu da skupe mnogo ljudi kod nas , to je globalizacija . svi vole kurve , majune ,jebache a pogotovu da mrdaju buljsonima uz neki bas

 

 

Pa brate sta je bolje,da klinci danas luduju za Madonom,stonsima,Majkl Dzeksonom(kakav god da je ludak,kao pojava na muzickoj sceni je fenomen,i za njim i dalje svi padaju u histeriju,kao za Bitlsima) tom Rebelde kako li vec grupicom ili da se gube uz onog satrapa Karleusu,Daru Bubamaru,Seku Aleksic,Stoju,Kalaca,Mileta kitica,Lukasa i ostale grand luzere.Ne valja kad oni pune,ne valja kada Ceca i Lukas pune...koga onda da dovodimo?Benija Lavu i hor gruzijskih penzionera?Ili mozda nikog pa onda da se durimo sto nas svi zaobilaze?

 

ac/dc je jedan od najvecih bendova(sta god ko licno mislio o njima),pa ako su RHCP,Police,Whitesnake,Parpli i Stonsi punili koncertne prostore napunice i oni.Em su im svi koncerti uvek rasprodati,em sto cepaju dobro,em sto imaju verovatno najbolji i jedan od najprodavanijih albuma u svetu u protekloj godini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...