Jump to content

AC/DC


Recommended Posts

Guest mgrobar

nisam stigao sinoc da malo jos dodam o koncertu u atini...ujutro je bila bas guzva,nisam imao vremena da cekam...dosao sam popodne;nigde nikog....kupio sam tri karte....e sad ono najgore po beograd,neka bude koncerta,ali koja ce biti cena.najjeftinije karte za neku gornju tribinu su 66e,pa malo nize 80,najbolja sedista 90,a stajanje 88e...sta reci,a nezaplakati...koliko ce kostati kod nas,40-50e,ja mislim nema sanse;ko ce dati ovolike pare :-(

evo kako mi izgleda karta http://rapidshare.com/files/194059943/DSC05355.JPG.html

toliko od mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je Laza, samo ga treba podmititi nekim pivom. :givemebeer::mrgreen:

Nece se on buniti ni ako bude rakija :)

Eto,vidite kako vi znate :pivopije::cool:

 

 

najjeftinije karte za neku gornju tribinu su 66e,pa malo nize 80,najbolja sedista 90,a stajanje 88e...sta reci,a nezaplakati...koliko ce kostati kod nas,40-50e,ja mislim nema sanse;ko ce dati ovolike pare :-(

Pa...za Grcku rekao bih standardne cene.

Kad sam bio proslo leta tamo,bio neki festival pored Atine,i kao stigli ja i drug na dan festivala (taj dan bila zanimljiva samo Metallica) i da kupimo karte,kad - karte za 'napred' (fan-pit) rasprodate (bile su valjda 100-110 eura),a za 'nazad' 78 eura :confused: Za VIP nisam hteo ni da pitam kol'ko su bile... :no:

 

Sto je najgore,prevalili smo toliki put i onda dal' sad da dajemo pare za kartu za nazad (nebitno kol'ko para,al' jebote za nazad :rolleyes: ) i...uzeli ipak karte (kao,ajde,jebi ga,kad smo vec dosli do ovde)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, Komuna najavila :)

 

26.05.2009

 

Prodaja ulaznica počinje 13. februara u 13 časova.

Karte se mogu kupiti u Bilet servisu, Mamut mega store-u i svim IPS prodavnicama širom zemlje.

 

Ulaznice možete poručiti već od 6. februara na www.eventim-yu.com

 

http://www.komuna.com/

 

acdc.jpg

Edited by aldj011

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi ovu geeeeeeeeey publiku:

 

http://www.youtube.com/watch?v=uoAkay5DSHc

 

Posle prve pesme bih se lepo zahvalio sto su dosli, rekao da se teratate u picku materinu svi do jednog i da povracaj para mozete izvrsiti na izlasku iz hale... :no:

K'o da su na sa'rani... :)

Nego, reklo bi se da i cene karata imaju veze, kada većinom snobovi mogu da priušte koncert AC/DC, naročito ta bolja mesta. :rolleyes:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna neko šta se dešava sa tim prijavama za karte? Ja im ostavih svoj mejl, ali me nigde nisu pitali koliko hoću karata i to, već samo kao da su me dodali na svoju mejling listu pa će me spamuju...

 

Mislim da je ipak sigurica biti ispred Bilet servisa u petak oko podneva. ;) Mada... možda smo zaista i previše izdramili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoguće. Možda u nekoj drugoj zemlji, ovde čisto sumnjam da bi rasprodali za par minuta...ili sati. Verovatno im je samo nestalo zaliha pa će naknadno dopuniti. Zanima me samo kako nameravaju da popune onaj fan prostor i ko su ti ljudi koji bi izdvojili onolike pare da budu tamo. Garant će biti polu prazan taj prostor, ako ne puste i ostale fanove u njega kao što je na kraju bilo s Metallicom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...