Jump to content

AC/DC


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

AC/DC's ANGUS YOUNG Tops MAXIM's List of Short Men - Nov. 18, 2005

 

The Associated Press is reporting that AC/DC guitarist Angus Young has topped Maxim's list of the "25 greatest short dudes of all time," standing tall at 5 feet 2 inches.

 

NBA guard Spud Webb, at 5 feet 7 inches, is No. 2, followed by Napoleon Bonaparte (5 feet 4 inches), Naim Suleymangolu (4 feet 11 inches) and Yuri Gagarin (5 feet 2 inches).

 

The magazine, in its December issue, claims to be helping women "begin a long overdue fight against their genetically determined shallowness when choosing a partner."

 

Yoda, at No. 6, is the shortest on the list. His height is calculated at 2 feet 2 inches.

 

Other great short dudes: Martin Scorsese, Jon Stewart, Prince, Kurt Cobain and two of the Hobbits from "The Lord of the Rings" films — Elijah Wood and Sean Astin.

 

The tallest "short dude?" Pro football player Doug Flutie, at 5 feet 10 inches, who is ranked at No. 24.

 

http://www.roadrun.com/blabbermouth.net/ne...ewsitemID=44435

 

biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Pesma je Night Prowler a mediji su ubicu nazvanog Night Stalker povezali sa AC/DC u trenutku kad je poceo pad benda i kad je bio period od 3 meseca kad su ih samo da prostite "mazali govnima" u medijima... Srecom, i to su izdrzali!

 

Ajmo sad novi album i svetska turneja... Uz malo srece eto ih "u kraju" ponovo posle 15 godina... musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma daj bre Maideni KOSTAJU, AC/DC su toliko jeftini da je to strasno! Ja vec 5 godina zivim sa ludackom idejom da ih dovedem ali mi fale pare wallbash.gif

 

Ajde ovako: stadion Partizan, cena karte SAMO 10 eura. Da kazemo 40.000 ljudi sto nasih sto sa strane to izadje 400.000. Troskovi stadiona i ostalog oko 200.000 a cena AC/DCa je 100.000 $ odnosno oko 83.000 eura to znaci da ovako ugrubo zarada je 117.000€ sa kartom od samo 1000 dinara...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam cuo rumour da ce da dovedu Madonu sledece godine.

I ja isto ph34r.gif

Da kazemo 40.000 ljudi sto nasih sto sa strane to izadje 400.000.

Dobro,ne mozes racunati da ce SVIH 40000 ljudi platiti upad icon_uhoh.gif

Da ne preteram,al jedno 10-ak posto njih ce uci dz (akreditacije i sl.).

 

A treba ti i JAKA medijska kampanja...

 

 

Anyway,lepa ideja u svakom slucaju icon_da.gif

Posto je AC/DC jedan od bendova koji najvise zelim da vidim uzivo icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, u pravu si evo npr. ja necu platiti kartu to ce mi srediti JBJ uz backstage pass pivopije.gif

 

Ok ali pazi(te) ovako 1000 din je SMESNA cena karte za AC/DC. Neka bude opeth samo 1500 paputa 30.000 izadje... Ma unosan posao kako god okrenesh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...opeth samo 1500 paputa...

Kojim ti jezikom pricas? icon_smile.gif

Ok ali pazi(te) ovako 1000 din je SMESNA cena karte za AC/DC.

Naravno.

Pogotovo sto nisu bili na ovim prosorima (ex-YU) 100 godina (dal' su ikada i bili? ph34r.gif ).

 

Al' kazem ti,opet ti treba JAKA medijska kampanja - secas se da se koncert Metallica-e reklamirao i na jebenom Pinku i na RTS-u (ej,Metallica na RTS-u icon_uhoh.gif ) ph34r.gif

Ma unosan posao kako god okrenesh...

Da...jos nam samo pare fale biggrin.gif

 

ne verujem ja da acdc moze da skupi 30k ljudi... pola od toga bi bio neki maksimum makismuma, po nekoj mojoj proceni..

Procena ti je do moga icon_rolleyes.gif

Pogotovo po toj (smesnoj) ceni karte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogotovo sto nisu bili na ovim prosorima (ex-YU) 100 godina (dal' su ikada i bili? ph34r.gif ).

Nisu.

 

Trebali su doći 1991, Beograd i Zagreb, i poče sranje. no.gif

 

Ja ne bih u procjene, mnogo je faktora, pa ću samo reći - živi bili pa ih dočekali.

 

For Those About to Rock - We Salute You!!!

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...