Jump to content

AC/DC


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Going strong no matter what! smile.gifsmile.gifsmile.gif Broj mojih postova bi se prepolovio nestankom ove teme, al' šta'š...

 

Nego, samo ću reći http://www.canoe.ca/JamMusic/aug1_acdc2-sun.html - to je moj tim!

I još ću reći www.acdc-archives.com - te već sam napominjao, ali nije zgoreg opet, www.acdc-videos.com - i, to je to!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma genijlna slika: AC/DC+Rolling Stones

Sve pare koje trenutno imam ( nekih 100€ biggrin.gif ) bih dao da ih gledam uzivo -

Back In Black

I hit the sack

It's been too long

now I'm brought to be back...

to bi bilo genijalno da se cuje uzivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram skontati divx, imam negdje na video kaseti drugu polovinu filma uključujući taj dio, al' samo da mi je opet vidjeti scenu na početku:

-'Tata, zašto ja ne mogu promijeniti stanicu?'

-'Zato što si glup sine.'

Film je odličan, a još se AC/DC pojavljuju u njemu... Ne može biti bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Going strong no matter what!  :)  :)  :) Broj mojih postova bi se prepolovio nestankom ove teme, al' šta'š...

 

Nego, samo ću reći http://www.canoe.ca/JamMusic/aug1_acdc2-sun.html - to je moj tim!

I još ću reći www.acdc-archives.com - te već sam napominjao, ali nije zgoreg opet, www.acdc-videos.com - i, to je to!

 

Hvala ti mnogo za ove predivne linkove.Skinuo sam Back In Black,sada skidam Bad Boy Boogie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam neke video fajlove, kako AC/DC sa njim u studiju izvode 'You Shook Me All Night Long'... A lik ih nevjerovatno podjebava... Strašan je.

Inače imam na kaseti soundtrack za taj film, i nije loš ali je znatno bolje ono što se ustvari čuje tokom filma, s tim da je najjača scena kad se čuje 'All Along The Watchtower' i ona slide dionica iz te pjesme... Zadrhtim i kad se sjetim toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas procitam slucajno naslov u nekim novinama (mislim da je svijet plus) da dolaze acdc!

i uzmem novine, jedva pronadjem clanak izmedju svih tih joksimovica, ceca i peca sto se slikaju goli... da bi ac dc dosli ako bi ih neko pozvao. 8O 8O 8O 8O

 

ma bogati?!

 

mislim da u ovoj zemlji stvarno treba da se kanjavaju novinari koji tako lupetaju napamet! :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada sam gledao na divx-u No Bull koncert u Madridu - uf jako bi bilo mocno gledati ih uzivo

Ali nisam htio da postujem samo da bi vam to rekao jel to svi vjerovatno znate vec ovo da recem: neki bolid se nasao da titluje koncert???

 

Kakav ti IQ treba da bi ti palo na pamet da titlujes koncert? Vjerovatno ce zauvjek ostati misterija biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

smile.gifsmile.gifsmile.gif

Pa nije to toliko loše... U nekim trenucima titlovi su stvarno potrebni...

Ja imam na video kaseti djelić MTV dokumentarca iz '91. i u jednom trenutku Brian ima svoju 'solo' tačku, priča nekih minut bez prekidanja, a kad je završio Angus reče:'His English isn't very good, you should have a subtitle for that segment...'

To je moj tim!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...