Jump to content

Za studente


Zagrivuk

Recommended Posts

AKo nešto mrzim to su studenti koji idu na konsultacije. Živelo srpsko obrazovanje!Pazite tu priču, ako padne dva puta profa mora da se koncentriše na njega, ma ajde bre, napuštaj faks ako si glup.Ili učiš i položišili ti se ne uči, sve ti to nema smisla, ne učiš i ne položišili si glup.U sva tri slučaja profan gubi vreme sa tobom.

 

ma daj, konsultacije su odlična stvar, ne može da se poredi kad negde nešto pročitaš ili blejiš na predavanju sa još gomilom ljudi, i kad ti neko ko to drži u malom prstu to ispriča 1 na 1 i skoncentriše se tačno na ono što te muči. kod mene na faksu (fizički fakultet) postoje profesori i asistenti koji insistiraju da im studenti dolaze na konsultacije, nije im teško, čak to rade sa velikim entuzijazmom. meni je odvratno kad čujem od npr. stomatologa kako im asistenti drže privatne časove, oderu ih po 300 do 500 eura pa ispitu, i onda si kao siguran da ćeš da položiš.

što se tiče srpskog sistema obrazovanja, plakaćemo mi i za SFRJ, pa čak i za slobinim (da ne kažem mirinim :mhihi: ) sistemom obrazovanja :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Изгледа нико више, 'фала Богу. Па добро дете, зашто не слушаш шта ти људи говоре! Каква филозофија те спопала. Боље ти паузирај годину дана - путуј, волонтирај, ради на њиви, ради шта ти воља, а следеће године памет у главу и упиши неки поштен факултет, не би ли имао живот након њега.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili odluci da budes najbolji, posveti se maksimalno, postani student generacije, to ti je jedina sansa da posle upises neke postdiplomske i radis u struci.

Na takvim fakultetima osrednjost se kaznjava radom u pekari sa diplomom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno, vidim da ima u fondu biblioteke, uzecu je, preferiram papirne knjige kad ih vec ima :) .

 

 

 

Šta god da studiraš, korisno je odlučiti biti najbolji :mhihi: Završi sa 9.5 i eto ti još jednog oružja za borbu protiv sveprisutne korupcije na tržištu rada.

Prva skola 8.5, druga za sad 9.0 popravljam se lagano :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu treba poslati samo večne studente ili, kako ih je jedan moj profesor nazvao, šetače indeksa. Tako bi i od njih bila neka korist umesto što spavaju do podneva u roditeljskom domu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogli bi ovo opusteno i kod nas da uvedu. :haha:

 

I ti prvi da odes tamo? :evotigana:

 

 

Tu treba poslati samo večne studente ili, kako ih je jedan moj profesor nazvao, šetače indeksa. Tako bi i od njih bila neka korist umesto što spavaju do podneva u roditeljskom domu.

 

Taj rad... Koliko samo ima takvih operatera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...