Jump to content

True Blood (2008-2014)


23/16

Recommended Posts

Ja tek poceo da gledam, do sad sam pratio samo sample. Kralj vampira je pederko :haha::haha::haha::haha::haha: JOJ! SKRNAVLJENJE MITOVA O VAMPIRIMA! Ali kad vidim ko se danas pali na vampire nije ni cudno sto im je kralj derpe :haha::haha::haha::haha:

 

Ps: Cisto da ne bude zabune, nemam nista protiv homoseksualaca, ali imam protiv vampir pedera :haha:

Edited by Zagrivuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tek poceo da gledam, do sad sam pratio samo sample. Kralj vampira je pederko :haha::haha::haha::haha::haha: JOJ! SKRNAVLJENJE MITOVA O VAMPIRIMA! Ali kad vidim ko se danas pali na vampire nije ni cudno sto im je kralj derpe :haha::haha::haha::haha:

 

Ps: Cisto da ne bude zabune, nemam nista protiv homoseksualaca, ali imam protiv vampir pedera :haha:

 

 

Covek je tri hiljade godina (k)harao zemljom ipak ukus vremenom postane sofisticiran :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da ima smisla, jer su vampiri iznad svakog ljudskog morala, pravila, itd. Pre hrišćanstva homoseksualizam uopšte nije bio doživljavan tako kako se doživljava sad - bilo je normalno. Čudnije bi bilo da se neko ko ima 3000 godina i živeo je naveliko pre hrišćanstva pokorava hrišćanskom moralu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih sada ispade svi su pre hriscanstva bili pederi. Da je bilo drugacije - ok, da je bilo normalno - nisam bas siguran. Nikada nece biti normalno :mrgreen:

 

Pre bi moglo da se gleda da je vampirima covek samo posuda puna krvi a to kakav oblik ima nije ni vazno. Ljubav izmedju vampira e to sada vec ne znam ( gej je )...

Mislim poenta serije je zezancija, golotinja i.... Sex & Drugs & Rock & Roll

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je normalno a sta nije u to ne ulazim. HAhahahahahahaahhaaha lele sta je Erik morao da radi da bi se osvetio, obozavam ovu seriju, pola serije provedem smejuci se :haha::haha::haha::haha: JASON KRALJ!

Legendarna scena

jason-stackhouse-ryan-kwanten-e-le-sue-idee-geniali-in-una-scena-dell-episodio-new-world-in-my-view-della-serie-true-blood-128295.jpg

 

A i ovo ce da bude dobro :haha:

http://www.trueblood-online.com/season-3/season-3-spoilers/a-panther-spotted-on-the-set-of-true-blood/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sta kazete na poslednju epizodu u sezoni?

 

Meni je cela sezona nekako bleda, bas sam se razocarala.

 

Onaj Alcide je takva faca (glumac izgleda ko zmaj) a tako malo su ga prikazivali... u knjizi se mnogo vise pojavljuje...

 

Nadam se da ce sledeca sezona biti mnogo bolja. Inace ce me mrzeti da gledam

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uvek čekao trenutak kada će izvesni vampir reći "Sookieee". :D Zapravo, postoje tri najbolja trenutka u seriji i nijedan nema direktne veze sa pričom.

 

1. Kada Lafajet sjebe ona tri redneka za stolom, scena je potpuna pobeda, pogotovo kada odvrcka na kraju.

2. Kada Džesika imitira Bila i kaže da je sve što joj je on rekao bilo "Jessica, I have some errands to attend to. Errands which do not require your presence."

3. Suki pati za Bilom nakon što je nestao i kaže da priželjkuje da ga vidi kako ulazi na vrata i kaže (ovde ga imitira) "Sookiee".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Face of Melinda: Ne samo da si zaludna, već i bezobzirna. Napravi lepo spoiler dugme, kao sav normalan svet.

 

Ima par likova koji su po meni potpuno nepotrebni, kao on a mozda jos vise ona Tara ili kako se vec zove... jako me iritira njen lik.

Tara mi se čini kao jedan od uverljivijih likova, koliko god nekome išla na žive (a izgleda da mnogima ide).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je :)

 

Posto sam bila dovoljno zaludna prosle godine da iscitam ceo serijal, trebalo bi da dodju vestice i nastane rat, da se Suki i Erik smuvaju, Bil ce biti nogiran, a Dzejson bi trebalo da postane panter...

 

E hvala. :) Mislio sam da je Suki otisla u taj vilin svet... a nekako je logicno da ce se smuvati sa Erikom..

 

@Tara mi jednostavno odudara, kao da ne pripada seriji, vec su je na silu ubacili..takav imam osecaj.

Edited by Novaliis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...