Jump to content

True Blood (2008-2014)


23/16

Recommended Posts

Brljave previse sa vukodlacima vesticama maenadama itd

 

MA BRE VILE I JEBENI PANTERI!!!!!!To je nevidjena idiotarija.

Poceo sam gledati novu sezonu,pogledao prvih 5 epizoda,i za sada je kurton.No dobro,i prosla sezona je pocela mlako pa to se dobro razvila.Videcemo.

I neko rece kako u ovoj seriji nema dobrih riba...pa jebote,imate vi oci?Sukeeeeeeeee je za bambusanje rodjena.Jeste da ima facu ko zenka dabra,ali ima do jaja telo.Pam je matora,ali je zato nevidjeno seksi,sjajan milf.Ona Dzesika se meni ne svidja,ali realno zgodna zenska.Kraljica koju je Bil ubio je bila ekstra riba.A o ove dve nove da ne pricam.Ona crna koja je sa Semom je fantazija,boginja jebena.Prelepa zena.Ona prva koju je Bil trpao,sto je ubacena kao spijun kod vestica,je isto do jaja riba.A ova sto je kasnio opalio,sto se ispostavilo da mu je u krvnom srodstvu,jos jedna boginja.Ona je i u Deksteru glumila pre koju sezonu.Predrkana riba.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj trenutak kada nije ubio vukodlaka mi je bio skroz dobar, na primer, hteli su da stave akcenat na njegovu samilost i čast.

Rekao bih da u seriji ne postoji nijedan ženski lik koji nikada nije ujebao nešto ili bio potpuno svojeglav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brljave previse sa vukodlacima vesticama maenadama itd

 

ocekivao sam cisto vampirsku seriju :)

 

Meni je bas zanimljivo sto pored standardnih vampira postoje vukodlaci, sejpsifteri, panteri, vile, meneade, vestice itd.

 

Poslednja epizoda mi je bila odlicna, sad ne mogu da docekam novu sezonu jbt. Svidja mi se sto je Rasel, ili kako se vec zove onaj najstariji vampir, pobegao. To je bilo za ocekivati. Sektas postao vampir, pitam se kako.. Tara odjebala svoje, konacno, trebali su to uraditi ranije.

 

Bil i Erik ce izgleda postati tim, nisam skontao zasto su ubili onu iritirajucu kucku koja je trebala da ih ubije, ali je predlozila da se udruze.. no dobro. Sta mislite, je li moguce da Rasel postane saveznik sa Bilom i Erikom, jer koliko znam, svi oni ce sada biti progonjeni od strane lige vampira.

I za kraj, mogli bi da ubace sledece sezone zombije. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

[quote name='lemmy sixx' date='22 septembar 2011 - 00:49' timestamp='1316645378' post='2408775']
I neko rece kako u ovoj seriji nema dobrih riba...pa jebote,imate vi oci?Sukeeeeeeeee je za bambusanje rodjena.Jeste da ima facu ko zenka dabra,ali ima do jaja telo.Pam je matora,ali je zato nevidjeno seksi,sjajan milf.Ona Dzesika se meni ne svidja,ali realno zgodna zenska.Kraljica koju je Bil ubio je bila ekstra riba.A o ove dve nove da ne pricam.Ona crna koja je sa Semom je fantazija,boginja jebena.Prelepa zena.Ona prva koju je Bil trpao,sto je ubacena kao spijun kod vestica,je isto do jaja riba.A ova sto je kasnio opalio,sto se ispostavilo da mu je u krvnom srodstvu,jos jedna boginja.Ona je i u Deksteru glumila pre koju sezonu.Predrkana riba.
[/quote]
Ovde je sve lepo objasnjeno, potpuno se slazem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu lose nego ofucane. Arlin, Marni, menada, Debi, Pam. Nek su zgodne do smrti, meni izgledaju ofucano u faci i to mi se ne svidja. Mada, ko da ja pa gledam seriju zbog njih :haha:

Ko pomenu onu Semovu ribu, ona mi je fenomenalna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra je ta Semova indijanka, ali sve ostale glavne glumice u ovoj sezoni su mi bezveze, osim Pam koja je okej. U prosloj mi je sezoni kraljica bila odlicna, bilo je tu jos par dobrih ali pojavile su se mnogo kratko da bi ih zapamtio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledah do kraja sezonu.Meni je dobra.Prvih par epizoda su bile mlake i dosadnjikave (isto kao i prosla sezona),ali tamo negde od 5-6. je krenulo odlicno.Dobar je kraj,kako je Sukeeee hladnokrvno odrala onu sabanku sacmaricom direkt u vugla.Kao i mnogi drugi,i ja se nadam da je ovo Tarin kraj,ali izmislice oni neki vudu kurac palac,garant ce preziveti.Bice interesantno videti i kako ce se Bil i Erik nositi sledecu sezonu protiv celog sveta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...