Jump to content

True Blood (2008-2014)

Recommended Posts

• Replies 606
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ajd ne serite,naravno da je bitno kako zena izgleda.Nije to zdravstvo,pa da je bitno kakav je strucnjak.Ovo je gluma,u kojoj je sve vizuelno prioritet.Ako uloga zahteva drugaciji izgled,onda ok.Ali po

Npr. meni. Ali dobro, ja ne volim previše mišićave ljude sa preširokim ramenima, tako da mi je sasvim ok ovo.

Da, definitivno je nesto u vezi face, ali ne mogu tacno da odredim sta je u pitanju. Kao da je malo bezveze, a opet ok izgleda. Glumica (kako se zove, sigurno neko zna?) je lepsa kao crnka, ako se ne varam glumila je Rogue u X-men filmu. Mozda je bila mladja tada....

Tj. Blejd. :haha:

I sve bi se zavrsilo u dve epizode sledece sezone.Zapravo vec u prvoj,gde bi im Blejd svima jebao mame.U drugoj epizodi bi samo vozio motor.

Inace,odlicna je 5.sezona.Mozda i najbolja do sada.Akcija,dinamika,ludilo...u svakoj jebenoj epizodi.Cak mi vise ni ona odvratna Tara ne ide na zivce.Zaista su razbili sa likovima.Ako izuzmemo one smarajuce vile,sve ostale pricice u sezoni su sjajne.Od sledece sezone se ocekuje haos.

zar je moguce da ljudi primecuju necije helanke u seriji :haha:

btw, bilo bi kul da se ratosiljaju cele one smaracke ekipe iz merlotte's bara, ostaviti samo lafajeta

Najgej sranje ikada.

vrlo blizu

znaci, ono kad nisani rasela sa svetlecim rukama i izgovori onaj mrtvi lajn "vampire, i hereby banish you...".. pocrveneo sam

btw, faerie elder: http://i80.servimg.c...81/ako_um10.jpg

Edited by marcoman

helanke su do jaja, al treba imati take noge :D

dajem levi bubreg za Peminu garderobu

a to sa Merlotte... sto ti one smetaju, taman ce da ulete u nekom trenutku. Zivo me zanima da li ce ova serifova riba da prihvati (citaj, usvoji) njegove cerke :haha:

• 8 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...