Jump to content

Half-Life


Ranis

Recommended Posts

Jedini rimejk za koji sam aj chuo je onaj iz 2001/2002 koji je izashao za PS2. Tako jest ista pricha ista igra samo bolja grafika i neke stvari su dodali sto nema u oreginalu.

 

Sto se tiche Half-Lifea 3 , ochekujem dobru igru ali je isto ocekujem najranije 2010-e. Secate se kako se proizvodio Half-Life 2 , svake godine po jedna beta je kradena od strane pirata pa su svaki put oduzavali izdavanje da bi dodavali josh stvari sto nije bilo u toj beti, pa sto put nas je valve lozio, pa odlagao(tak osve od 2001-e pa do 2002e kad aje oreginalno igra trebala da izadje) i onda napokon krajem 2004-e izbacio sasvim okej igru koja moze da zadovolji standarde. Ali tek kako je pirat bio unishten kada sam ja igrao , secma se da nije moglo da se sejvuje jel chim sejvujesh pukne AI igre. XD

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uzeo dvojku i epizode u original varijanti (doduše sve po nekim akcijama - HL2 za 600 din u Merkatoru, obe epizode na Steamu za 20 dolara ukupno, odnosno tada oko 1100 din) i ne žalim ni dinara. Obrnuo sam ih milion puta, a preko Steama uvek imam najnoviju verziju. Onaj prvi pirat je bagovao samo tako, a u piratu HL2 Episode One, ona Alyx ima vilicu ko Švarceneger, to su posle sredili na Steamu pa je u svim delovima lepa ko u EP2.

 

Imam i HL1 Complete isto uzet za nešto malo, al to nisu iste igre, dvojka mi se više "dojmi".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuu.... pa sto druze Voodoo, zar nije bilo lakshe da dash 1500/1700 din za Orange Box dobijesh sve to + team Fortress 2. :)

 

Inache i te epizode nisu loshe, ali ono dobre su kolko jedna tak ominijaturan igra moze da bude. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
Jedini rimejk za koji sam aj chuo je onaj iz 2001/2002 koji je izashao za PS2. Tako jest ista pricha ista igra samo bolja grafika i neke stvari su dodali sto nema u oreginalu.

 

Sto se tiche Half-Lifea 3 , ochekujem dobru igru ali je isto ocekujem najranije 2010-e. Secate se kako se proizvodio Half-Life 2 , svake godine po jedna beta je kradena od strane pirata pa su svaki put oduzavali izdavanje da bi dodavali josh stvari sto nije bilo u toj beti, pa sto put nas je valve lozio, pa odlagao(tak osve od 2001-e pa do 2002e kad aje oreginalno igra trebala da izadje) i onda napokon krajem 2004-e izbacio sasvim okej igru koja moze da zadovolji standarde. Ali tek kako je pirat bio unishten kada sam ja igrao , secma se da nije moglo da se sejvuje jel chim sejvujesh pukne AI igre. XD

 

Znači koliko neznanje, lele :)

 

Rimejk HL1 se zove Black Mesa (ranije Black Mesa: Source) i izlazi u toku ove godine. Imate google, pa nađite zvanični sajt, ima skrinšotova i svega.

 

HL2 Episode 3 izlazi 2010.

 

HL3 neće pre 2012. sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...