Jump to content

Enforcer


Grobodan

Recommended Posts

Pored Portrait, evo jos jednog benda koji me je oborio sa nogu ovih dana.

Rec je o bendu koji za sad ima samo jedan album Into the night, koji blago receno razbija! Mladalacki poletno (znaci, ne kao masa matorih reinkarniranih prdeza iz osamdesetih koji vise nikom ne trebaju) ali zvukom ukorenjeno u zlatno doba Heavy svirke. Prepoznacete masu uticaja koje su momci uspesno spojili u pravu bombu od izdanja.

preporucujem do daske!

Evo linka

http://rapidshare.com/files/164784120/Enfo...ight__2008_.rar

Password: www.thrashmageddon.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi Grave Digger je onakav kako treba da zvuči savremeni heavy/speed. I predstavlja dovođenje na viši nivo svega što je taj bend radio u svojoj karijeri.

 

Enforcer je izdao svoj album, pokušavajući da zvuči kao bendovi sa početka osamdesetih. Da je ovaj album izašao u velikoj britaniji 1981. rekao bih da je sjajan, možda jedan od najboljih u ono vreme. Ovako je utisak znatno blaži, i to već od prve pesme, Black Angel, koja ima bezbroj puta prežvakani punk rif.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пази, и то треба ценити. Значи да маторци још увек имају енергију и вољу да жежу, што никако није занемарљиво.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Komšo stavio si link za 128 verziju, eve ga malo bolji:

 

http://mediaboom.org/mp3/266851-enforcer-diamonds-2010.html

 

Još jedan odličan album! Retro ali ne izanđalo, jedan od naj današnjih hevi bendova danas za mene, skidajte pederi. Katana :rockdevil: (ne znam zašto, ali padoše mi Anthem na pamet...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komšo stavio si link za 128 verziju, eve ga malo bolji:

 

http://mediaboom.org/mp3/266851-enforcer-diamonds-2010.html

 

Još jedan odličan album! Retro ali ne izanđalo, jedan od naj današnjih hevi bendova danas za mene, skidajte pederi. Katana :rockdevil: (ne znam zašto, ali padoše mi Anthem na pamet...)

Jbg,kad sam okačio link nije bilo nigde bolje verzije od 128 :da: Hvala za novi link :bigblue:

Katana je stvarno najjača pesma na albumu :pivopije: Možda mi je samo za nijansu slabiji od prethondog izdanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

A mene za pola ocene bolji od prvog. Znaci, sa neke 7.5 na 8. Opet, nista wow, NWOBHM meets Running Wild, ali zabavni i zarazni faktor su toliko izrazeni da se posle, skoro, svake pesme osetim kao da sam pojeo kockicu cokolade. Jedina pesma na koju imam 'pik' i koja me nervira je naslovna, ne znam, ne mogu da opisem zasto, ali ta mi je nekako..previse neoriginalna :haha: ..ako je to ovde uopste moguce reci.

 

Favouriti: Roll The Dice, High Roller, Live For The Night.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...