Jump to content

Enforcer


Grobodan

Recommended Posts

  • 1 month later...

И ја га једном обрнух и да се приметити да су бржи и надрканији. Да ли ће да буде бољи од Дијаманата, то не знам. Ипак је тај био препун хитова, а и знам га напамет. У сваком случају, нови ће се бесомучно вртети.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fin album, drži pažnju. Ništa više nisam ni očekivao od ovakvog benda

 

Ovaj album mnogo vise vuce na prvi,koji je po meni najbolji heavy album koji je izasao u prethodnih 10 godina.

 

Preslušaj Twisted Tower Dire - Crest of the Martyrs ili The Lord Weird Slough Feg - Traveller, možda promeniš mišljenje :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako posle par slusanja ostajem pri tome da je album ODLICAN,ali mi definitivno nije bolji od predhodnika.

 

Death Rides This Night - Hitcina kakvu smo navikli da cujemo na svakom Enforcer albumu,odlican opener.

Run For Your Life - Ova pesma nastavlja da docarava atmosferu ovog albuma,brzo,hiticno i dominantno.

Mesmerized By Fire - Odlican single nema sta,bez puno price odlicna pesma.

Take Me Out Of This Nightmare - Uvod podseca na Judas Priest definitivno,mozda i najbolja pesma na albumu.

Crystal Suite - Vrlo lep instrumental.

Sacrificed - Catchy refren,odlicna svirka.Jos jedan Enforcer classic.

Silent Hour / The Conjugation - Ovu pesmu krase veoma lepi i melodicni rifovi,meni licno jos jedna od favorita na albumu.

Satan - Album zatvara "metal to your face pesma" ,po meni najslabija stvar na albumu.

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto,nakon nekoliko preslusavanja misljenje mi je ostalo isto,odlican album!Itekako bolji od prethodnika,meni barem,kao sto rekoh vise vuce na prvi jer je brzi i siroviji.Najjace pesme:Mesmerized By Fire,Death Rides This Night,Run For Your Life i Satan.Rokacine par ekselans.Take Me Out Of This Nightmare je takodje fantasticna,strasna stvar.Sve u svemu,sjajan album,heavy album godine u najavi.Da su se ovi momci pojavili na sceni pre 25 godina,rsum bi napravili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar album. Otprilike na nivou očekivanja. Nije se pojavila Katana 2, ali u celini gledano album je za nijansu adrenalinskiji od prošlog. Tako da su tu negde. Na početku Take Me Out pokrali Judase, na kraju Crystal Sutie Oroz, ima tu i tamo Kill 'em All momenata, standardno malo prva dva Maidena, malo recikliranja sebe samih, i to je to. Sve u svemu, još će se ovo slušati.

 

Meni se prosli nije svideo,jer mi je nekako tanji i meksi od prvog albuma.Ovaj album mnogo vise vuce na prvi,koji je po meni najbolji heavy album koji je izasao u prethodnih 10 godina.

 

Znači, bolji i od Motorhead - Inferno? U poslednjih 10 godina izašle su bombe poput Kingovog Puppet Master-a, Angel of Retribution Judasa, Saxon-ovog Lionheart-a, poslednja dva Accept-a... Po jedan ili dva fantastična albuma izdali su i Grave Digger, Primal Fear, Obsession, Blaze Bayley, Halford, od mlađih Wolf... Van engleskog govornog područja briljirali su Aria i Pokolgep. Sve u svemu, dobar je Enforcer, ali ni blizu nabrojanih matoraca.

 

 

Da su se ovi momci pojavili na sceni pre 25 godina,rsum bi napravili.

 

Da su se ovi momci pojavili pre 25 godina, izdali bi možda 1-2 albuma i ne bi ih niko ni primetio, a da su se pojavili pre 30, utopili bi se u moru boljih NWOBHM bendova sličnog zvuka.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...